PZC Documentaires van de bovenste plank! SIC 1 Artists, PZC 8-daagse Langlauf-Actiefreis Tirol "A M Human planet In Europa-Serie 2 Great artists 1&2 Kijken in de ziel pzc.nl/webwinkel vrijdag 9 september 2011 ^WEBWINKEL Inclusief gratis gebruik van langlaufski's, -schoenen en -stokken Langlaufen en genieten aan de voet van het Kaisergebergte! Ga met Oad Reizen mee naar Ebbs en het langlaufparadijs Kaiserwinkl. Het gezellige dorpje Ebbs wordt omringd door prachtige romantische berglandschappen en is dan ook het perfecte uitgangspunt voor een ontspannen wintervakantie. In Ebbs kunt u heerlijk wandelen en langlaufen, maar uiteraard worden er ook verschillende gebieden in de omgeving bezocht, 's Avonds kunt u o.a. deelnemen aan een fakkelwandeling, ijsstokschieten en een gezellige dansavond. Dagprogramma: Zaterdag: De servicelijnen brengen ons naar het overstappunt in Beek. Na een kop koffie vertrekken we richting Oostenrijk en voor het diner komen we aan bij het hotel. Zondag: Allereerst worden de langlaufsets verdeeld, 's Ochtends krijgen de beginners onder ons een instructie van een professionele leraar in het sneeuwzekere plaatsje Kössen. Maandag: Vandaag gaan we naar Walchsee. Dit gebied heeft in totaal 140 km aan loipen, dus er is voldoende keuze voor iedere langlaufer! Vanavond gaan we ijsstokschieten op de ijsbaan in Ebbs. Dinsdag: Het langlaufgebied Reit im Winkl staat op het programma, met veel meersporige loipen, net over de grens in Duitsland. Woensdag: We langlaufen vandaag over een deel van de Koasa- Lauf-route tussen St. Johann en Kössen. Vanavond maken we een fakkelwandeling, waarna we genieten van Glühwein in het hotel. Donderdag: We vertrekken naar Pertisau, gelegen aan de sprookjesachtige Achensee waar vele prachtige loipen zijn uitgezet. Vrijdag: We kunnen deze dag naar eigen inzicht indelen. Zo kunnen we bijvoorbeeld relaxen in het wellnessgedeelte van het hotel of een kijkje nemen in de stallen van het Fohlenhof, waar de origineel Tiroler Haflingerpaarden gefokt worden. Zaterdag: Na een vroeg ontbijt nemen we afscheid van ons gezellige hotel in Ebbs om te beginnen aan de terugreis. Bij aankomst in Beek wacht ons nog een warme wintermaaltijd. Lezersprijs* 14 januari €499,- 25 februari €539,- 21 januari €519,- 3 maart €519,- 4,11 februari €539,- 10 maart €469, 18 februari €549,- prijs per persoon o.b.v. 2-pers. kamer incl. vroegboekkorting (boeken voor 20 september). Toeslag 1-persoonskamer 70,-. Excl. lunches, entreegelden, evt loipegelden, optionele excursies, Calamiteitenfonds, reis-en/of annuleringsverzekeringen reserveringskosten. v -/ Hotel Oberwirt**** Het gastvrije hotel ligt centraal in Ebbs en heeft een receptie, lounge, lift, restaurant en een gezellige Stube. Daarnaast beschikt het over een overdekt zwembad, stoombad, sauna (gratis), solarium en whirlpool (tegen betaling). De kamers beschikken over telefoon, radio, tv, balkon en een badkamer met bad of douche en toilet. Bijzonderheden: welkomstdrankje, ontbijtbuffet, 3-gangen keuzemenu met saladebuffet, galadiner en Tiroler diner. Inbegrepen: reis per Comfort Class bus, o.l.v. Oad-chauffeur/reisleider 7 overnachtingen met verblijf in een 2-pers. kamer met bad of douche, toilet en balkon HALFPENSION (ontbijten diner) vanaf diner le dag t/m ontbijt laatste dag warme wintermaaltijd bij terugkomst in Beek genoemd programma gebruik langlaufski's, -schoenen en -stokken dagdeel langlaufles Opstapplaatsen: u kunt kiezen uit meer dan 15 opstapplaatsen in uw regio. Meer informatie en boeken: Ga naar onze webwinkel voor meer informatie of om deze zeer aantrekkelijk geprijsde aanbiedingte boeken. Of ga naar één van de 200 Globe Reisburo's of bel 0900-8098 (0,20 p.m.). Min. aantal deelnemers: 18. Vermeld WTi ■m bij reservering het reisnr. BAAT31. REIZENl pzc.nl/webwinkel categorie reizen z HUMANPtANFfl Na Planet Earth en Life een nieuwe inspirerende en baanbrekende natuurserie van de BBC. De makers van Human Planet reisden naar de verste uithoeken van de wereld om de fasci nerende en soms gevaarlijke symbiose tussen mens en natuur in beeld te brengen. Echte mensen in levensbedreigende situaties. Nederlands ondertiteld. Speelduur 450 minu ten op 5 dvd's.Speelduur ca. 5 uur, Nederlands gesproken. Adviesprijs €44,05 Lezersprijs 37,95* In 35 afleveringen reist de VPRO in het voet spoor van Geert Mak door het Europa van de- vorige eeuw. Per afl evering staan een locatie en een jaar centraal: van Madrid 1937 tot Stalingrad 1943, van leper 1915 tot Budapest 1956. Geen droge geschiedenisles, maar de meeslepende verhalen van ooggetuigen en direct betrokkenen voor wie de geschiedenis vaak nog actueel is. Serie 2 bestaat uit de laatste 17 afl everingen (1944-1992). Speelduur 643 minuten, Neder lands gesproken. Adviesprijs 20,95 Lezersprijs 17,95* Great Artists is een unieke 4-dvd collectie waarin twee monumentale documentaire series zijn samengevoegd. Aan de hand van de Britse kunsthistoricus Tim Marlow maakt u in 26 afleveringen kennis met leven en werken van de beroemdste kunstenaars uit de westerse wereld. Great Artists is een must voor elke kunstliefhebber! Totale speelduur 600 minuten. Adviesprijs 10,05 Lezersprijs 14,95* Coen Verbraak (Amsterdam, 1965) wordt beschouwd als een van de meest spraakma kende interviewers van Nederland. Een drietal series van deze interviewer is verschenen op dvd: Strafpleiters, Psychiaters en Toptrainers. In deze series portretteert Coen Verbaak topmensen over hun vak, én over zichzelf. Kijken in de Ziel won in 2010 de Zilveren Nipkowschijf voor beste tv-programma van Nederland! Elke serie bestaat uit 2 dvd's, Nederlands gesproken. Lezersprijs 17,95* 'Exclusief verzendkosten Voor meer informatie en het plaatsen van een bestelling bezoekt u onze webwinkel.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 36