televisie 135
en De Nachtwacht
z
n
'Je raakt echt een snaar als je een prijskaartje hangt aan zaken met een
gevoelswaarde' Sofie van den Enk, presentatrice 'De Rekenkamer'
vrijdag 9 september 2011
07:15 Een nieuw huis in
60 minuten 08:10 Tom
my Teleshopping 13:15
Coronation Street 13:45
Who's the boss? 14:10
Heartbeat 15:15 My
wife and kids 15:40 Ac
cording to Jim 16:05 Lit
tle housè on the prairie
17:05 Een nieuw huis in
60 minuten
08:30 RTL Z Voorbeurs
09:00 RTL Z Nieuws
10:20 &Talk 10:40 RTL
Z Nieuws 11:20 Busi
ness links 11:40 RTL
Z Nieuws 12:20 2get-
business 12:40 RTL Z
Nieuws 13:20 Special:
De kijker aan zet 13:40
RTL Z Nieuws 14:40
Special: De kijker aan
zet 15:00 RTL Z Nieuws
15:30 RTL Z opening
Wallstreet 15:35 Spe
cial: De kijker aan zet
15:50 RTL Z opening
Wallstreet 16:00 RTL Z
Nieuws 16:20 Eileen on
derweg 16:40 Special:
De kijker aan zet 17:00
RTL Z Nieuws
06:31 RTL Telekids: Fa
beltjeskrant, Uki, Brand
weerman Sam, Chug
gington, Bibaboerderij,
Eftelingtv: De Schat
kamer, Burgers' Zoo en
Waarom, Ernst, Bobbie
en de rest, Chuggington,
De Koala Broertjes, Eli-
as, Chuggington, Wol-
leke, Uki, Fabeltjeskrant
09:30Teleshop8:Tel
sell 12:15 Eftelingtv: De
Schatkamer 13:15 Te-
leshop 8: Tel sell 17:15
Oprah Winfrey show
07:00 Disney feest
07:30 Living with Fran
08:00 Tommy Teleshop
ping 09:00 Ready stea
dy cook 10:00 Tom
my Teleshopping 11:00
Astro TV 13:00 Tom
my Teleshopping 14:00
Disney feest 14:40
MasterChef Australia
15:50 Samantha who?
16:15 That 70'sShow
16:45 Caroline in the
city 17:15,17:40 Will
St Grace
06:01 Disney XD: Skunk
fu, Super hero squad
show, Pokemon Galactic
Battle, Phineas St Ferb,
Rescue Rangers, Zack
Cody, Davincibles, Ama
zing spiez, A kind of ma
gic, Totally spies, Planet
sketch, Oscar's Oasis,
Zack St Cody, Phineas St
Ferb, Davincibles, Ama*
zing spiez, Totally spies,
Oscar's Oasis, Recess,
Disney's American dra
gon: Jake Long, Poke
mon Sinnoh League Vic
tors, Ducktales, Phineas
St Ferb, Zack St Cody,
Wizards of waverly place
o
o
18:05 Huizenjacht, 18:00 The A-Team, Ac- 18:10 The bold and the 18:10 Living with Fran, 18:00 Veronica's fun-
Woonprogramma tieserie beautiful, Soap- Comedy niest videos, Amu-
serie 18:35 MasterChef Au-
18:40 Dr. Phil, Talkshow stralia, Kookwed-
strijd
sement
18:10 My wife and kids,
Comedy
18:40 According to Jim,
Comedy
19:00 Hart van Neder- 19:00 Beach patrol, Re- 19:30 Bevallingsverha- 19:35 Extreme home 19:05 Two and a half
land ality len, Reality makeover men, Comedy
19:20 Shownieuws 19:30 That 70's Show,
Comedy
20:00 Dieren op spreek
20:00 Operation repo:
20:00 Het verhaal ach
20:30 Law Order:
20:00 The big bang the
uur, Docusoap
Payback time!
ter plastische chi
Special Victims
ory, Comedy
20:30 10 jaar 9/11:
20:05 Lucky Day trek
rurgie, Realitypro-
Unit, Dramaserie
20:30 Top Gear, Automa
9/11, Documen
king
gramma
gazine
taire
20:10 Operation repo:
20:30 Sam's lake, Hor
Payback time!
rorfilm
20:30 Voetbal Interna
tional
21:25 Criminal intent,
21:35 Top Gear, Automa
Dramaserie
gazine
22:40 Hart van Neder
22:00 Jupiler League, Sa
22:15 As the world
22:20 Without a trace,
22:40 Wegmisbrui
land
menvatting
turns, Soap
Misdaadserie
kers!, Verkeerspro-
22:55 Shownieuws
gramma
23:00 Piets weerbericht 23:00 Leven als een 23:05 The young and 23:10 Cold case, Detecti- 23:40 The real axmen:
23:05 Shownieuws prof, Amusement the restless, Soap- veserie Houthakkersin
23:30 10 jaar 9/11Na 23:30 Ooggetuige: In de serie Noord-Amerika,
de val van de Twin porno, Serie docu- Serie reportages
Towers, Documen- mentaires
taire
00:30 Lachen om home 00:00 RTL Poker: The
video's big game
02:00 Nachtmagazine 00:55 RTL Poker: Euro-
00:00 Het verhaal ach
ter plastische chi
rurgie
pean Poker Tour- 00:31 Sneak preview
02:00 Meiden
04:30 Chat TV
Barcelona
01:56 Sneak preview
03:00 Stoute meiden TV 05:30 Veilig scan
00:05 Eli Stone
01:00 Without a trace
(h)
01:55 Extreme home
makeover (h)
02:45 Astro TV
03:15 Eli Stone (h)
00:40 George Lopez
01:15 Nachtprogram
mering: Nacht
club live
04:15 Hart van Neder
land (late editie)
00
vo
N>
O
N>
N>
bJ
krijgen op de vraag. Van den Enk:
„Het is natuurlijk een volslagen be
lachelijk idee, maar mochten we
de Nachtwacht aan een maffe
oliesjeik willen verkopen om de
economie te redden, dan hebben
we in ieder geval een richtlijn."
Kijkers kunnen zich dit seizoen
nog actiever met het programma
bemoeien via de nieuwe 'Reken-
meter'. Tijdens de uitzending kun
nen ze antwoord geven op vragen
die in beeld verschijnen (bijvoor
beeld: 'Wat denkt u dat dit kost?').
De antwoorden verschijnen direct
in beeld en worden vergeleken
met de antwoorden van de gemid
delde Nederlander. Het is voor het
eerst dat deze 'interactieve tooi' bij
een niet live-programma wordt ge
bruikt.
Q KRO De Rekenkamer, vrijdag (9 sep
tember), 20.25 uur, Nederland 3.
OVERIGE
18:00 Zeeland nu 18:15 Weer
18:20 Trugkieke 18:30 Zeeland
nu 18:45 Weer 18:50 Re-
gioNed 19:00 Herhalingen
Vlnr: Stefan Stasse, Ajouad El Miloudi, Sofie van den Enk en Sander de Kra
mer, het team van De Rekenkamer. foto GPD
09:00 Zomerbeelden 10:00
Sporza: Tennis - US Open 12:20
Dagelijkse kost 12:35 Blokken
13:00 Het journaal 13:30 Het
weer 13:35 Man bijt hond
14:00 Vets in the sun 14:20
Thuis 14:45 Clips 15:05 Les
bleus 16:00 Sporza: Wielren
nen - Ronde van Spanje 18:00
Het journaal 18:12 Het weer
18:15 Dagelijkse kost 18:30
Blokken 19:00 Het journaal
19:40 Regeringsmededeling
Open Monumentendag 19:45
Man bijt hond 20:10 Het weer
20:15 Thuis 20:45 Goesting
21:35 A touch of Frost 23:15
Het journaal laat 23:36 KENO-
uitslagen 23:37 EuroMillions
23:40 Het weer 23:45 Righte
ous kill
07:00 Piet Piraat 07:10 Mod
derland 07:20 Disney's 101 dal-
matiërs 07:45 Samson en Gert
08:10 Junior Eurosong 2011
08:20 Pat Stan 08:30 Jes
Clips 08:35 Jungle beat 08:40
The Daltons 08:50 Karrewiet
08:58 CANVAS 09:00 Terzake
09:35 Zomerbeelden 12:00
Sporza: WK Atletiek 2011
14:30 KETNET 15:30 Bumba
15:35 Uki 15:45 Disney Handy
manny 16:10 Klumpies 16:20
Piet Piraat 16:30 Pat Stan
16:40 Sprookjesboom 16:45
Mooiste sprookjes van Grimm
17:45 Junior Eurosong 2011
17:50 Disney Phineas and Ferb
18:05 Karrewiet 18:15 Unde
Max 18:30 Dierendetectives
18:55 W817 19:10 Junior Euro
song 2011 19:20 Karrewiet
19:30 The elephant princess
19:54 CANVAS 20:00 Terzake
20:40 Canvascrack 21:15 Des
perate housewives 22:00 Pu
shing daisies 22:40 Sporza ex
tra 23:40 Tootsie
07:00 Breakfast 10:15 Opera
tional hospital food with James
Martin 11:00 Homes under the
hammer,12:00 To build or not
to build 12:45 Cash in the attic
13:10 BBC News 13:15 Bargain
hunt 14:00 BBC News at one
14:30 Regionaal nieuws en
weerbericht 14:45 Doctors
15:15 Escape to the country
16:00 BBC News 16:05 Animals
at work 16:35 Scoop 17:00
Dick Dom go wild 17:30 Seri
ous explorers: Livingstone
17:50 Diddy Dick and Dom
18:00 Newsround 18:15 Point
less 19:00 BBC News 19:30 Re
gionaal nieuws en weerbericht
20:00 The One show 20:57
BBC News 21:00 EastEnders
21:30 A question of sport
22:00 Outnumbered 22:30
Would I lie to you? 23:00 BBC
News 23:25 Regionaal nieuws
en weerbericht 23:32 Weer
bericht 23:35 John Bishop's
Britain
07:00 Little robots 07:10
Guess with Jess 07:20 Pinky
Dinky Doo 07:35 Little Charley
Bear 07:45 Rastamouse 08:00
Hai! Karate - Journey to Japan
08:30 Trust me I'm a genie
08:40 Leon 08:45 League of su
per evil 08:55 Newsround
09:00 Trapped 09:25 Green
Balloon Scrapbook 09:55 Dirt-
girlworld 10:05 The Koala
brothers 10:15 Driver Dan's
story train 10:25 Chuggington
10:35 Raa Raa the noisy lion
10:45 Nuzzle and Scratch
11:05 Get squiggling 11:20
ZingZillas 11:45 Waybuloo
12:05 In the night garden 12:35
The new pink panther show
13:00 The daily politics 13:30
GMT with George Alagiah
14:00 Diagnosis murder 14:45
To buy or not to buy 15:15 Ani
mal 24/7 16:00 The weakest
link 16:45 The hairy bikers'
food tour of Britain 17:30 Flog
it! 18:15 Put your money where
your mouth is 19:00 Eggheads
19:30 Reel history of Britain
20:00 Coast 20:30 Gorillas re
visited with Sir David Attenbor-
ough 21:30 Gardeners' world
22:00 Digging for Britain 23:00
Qi 23:30 Newsnight
09:00 heute 09:05 Rote Rosen
09:55 ARD-Wetterschau 10:00
heute 10:03 Brisant 10:30
Schwarzwalder Kirsch 12:00
heute 12:15 ARD-Buffet 13:00
ZDF-Mittagsmagazin 14:00 Ta-
gesschau 14:10 Rote Rosen
15:00 Tagesschau 15:10 Sturm
der Liebe 16:00 Tagesschau
16:10 Panda, Gorilla Co
17:00 Tagesschau 17:15 Brisant
18:00 Verbotene Liebe 18:50
Das Duell im Ersten 19:45 Wis
sen vor 8 19:50 Das Wetter im
Ersten 19:55 Börse im Ersten
20:00 Tagesschau 20:15 Salto
vitale 21:45 Tatort: Schleichen-
des Gift 23:15 Tagesthemen
23:28 Das Wetter im Ersten
23:30 Agathe kann's nicht las-
sen - Mord im KLoster
09:00 heute 09:05 Voile Kanne
- Service taglich 10:30 Die Ro-
senheim-Cops 11:15 SOKO
Kitzbühel 12:00 heute 12:15
drehscheibe Deutschland
13:00 ZDF-Mittagsmagazin
14:00 heute - in Deutschland
14:15 Die Kiichenschlacht
15:00 heute 15:05 Topfgeldja-
ger 16:00 heute - in Europa
16:15 Herzflimmern - Die Klinik
am See 17:00 heute - Wetter
17:15 hallo deutschland 17:45
Leute heute 18:05 SOKO Wien
19:00 heute 19:20 Wetter
19:25 Die Rettungsflieger
20:15 Der Alte 21:15 SOKO
Leipzig 22:00 heute-journal
22:29 Wetter 22:30 Der letzte
Zeuge 23:15 aspekte 23:45
Lanz kocht
Duitsland 3 WDR
07:20 Schooltelevisie 08:15
Planet Wissen Unterwegs: Le-
ben mit neuer Technik 09:15
Europamagazin 09:45 Bericht
aus Brussel 10:00 Lokalzeit
10:30 Aktuelle Stunde 11:10
Elefant, Tiger Co. 12:00 Leo
pard, SeebarSt Co. 12:45 WDR
aktuell 13:00 Servicezeit 13:30
In aller Freundschaft 14:15
Menschen hautnahL Fischer,
Schily: Mein 11September
15:00 Planet Wissen Unter
wegs: Ausflüge in die deutsche
Geschichte 16:00 WDR aktuell
16:15 daheim unterwegs
18:00 Lokalzeit 18:05 hier und
heute 18:20 Servicezeit 18:50
Aktuelle Stunde 19:30 Lokal
zeit 20:00 Tagesschau 20:15
Kopfüber in die 60er Jahre -1
Babyboom und Hochfrisur
21:00 DerTrödelking 21:45
Kölner Treff 23:10 WDR aktuell
23:15 WDR-dok: Himmelslau-
fer-Skydancer
07:40 Street customs: Dourdan
charger 08:30 Wheeler dealers
BMW 840 09:25 American
chopper: Mikey/Vinnie bike (1
10:20 Survivorman: Mountain
11:15 Fifth gear 12:10 Mean
machines: Trains 12:35 Ex
treme explosions: Glasgow
13:30 Ultimate power builders:
Power tower 14:25 How it's
made: Anatomical models/Juke
boxes/Tortilla chips/Spark
plugs 14:55 How it's made:
Pencils/Metal recycling/Coffee
15:20 Storm chasers: Highway
to hail 16:15 Mega builders:
Sinking wings 17:10 Mighty
ships: MV Faust 18:05 Myth-
busters: Red rag to a bull 19:05
Dirty jobs: Locomotive builder
20:00 Rising: Rebuilding
Ground Zero: A Place to Mourn
(6) 21:00 Treasure quest: Turn
ing lead into gold 22:00 HMS
Ark Royal 23:00 Battle machine
bros: Badger goes boom!
National Geographic
07:00 Earth investigated: Birth
of America 08:00 The dog
whisperer: Persistent Pasha,
pregnant Cosmo, tv dog 09:00
Predator CSI: Mutant devils
10:00 Bin Laden's spy in Ameri
ca 11:00 Megastructures: The
leaning tower of Abu Dhabi
12:00 The dog whisperer:
Woody Wally, and Kane
13:00 Hard Time: The Hustle
14:00 Ancient secrets: Cathe
drals decoded 15:00 Air crash
investigation: Helicopter down
16:00 Predator CSI: Jaws slayer
17:00 Megastructures: The
lèaning tower of Abu Dhabi
18:00 Inside 9/11 - End game
19:00 The dog whisperer: Mol
ly, Jane and Genoa 20:00 Mega-
factories: Winnebago 21:00 Bin
Laden's spy in America 22:00
Inside 9/11 - The war continues
23:00 Bin Laden's spy in Ameri-
Animal Planet
07:40 Breed all about it: Ger
man shorthaired pointer 08:10
Must love cats 09:05 Dogs 101
Rottweiler, Boston Terrier, Bas
set Hound, Shar Pei, St. Bernard
10:00 Animal cops Houston:
Ferret frenzy 10:55 E-vets: The
interns - Out on a limb 11:20
Wildlife SOS 11:50 Clinically
wild: Alaska - Call of the wild
12:15 Clinically wild: Alaska -
TLC 12:45 Crocodile hunter:
Swimming with alligators 13:40
Shark attack file 3 14:30 Gorilla
school: One year on 15:00 The
really wild show 15:30 Baby
planet: Maternal instinct 16:20
Project puppy 17:10 Breed all
about it: Bouvier des Flandres
17:35 Cheetah kingdom 18:00
Ace of cakes 18:30 What not to
wear 19:30 Snog, marry, avoid?
20:00 Rich bride, poor bride
21:00 Unfaithful 22:00 9/11:
Heroes of the 88th floor 23:50
Police women of Broward
County: Welcome to the real
world
06:25 Roary the racing car
06:35 Dora the explorer 07:00
Spongebob Squarepants 07:25
Big time rush 07:50 Fairly odd
parents 08:25 Dora muziek
special marathon 12:00 iCarly
12:25 Wingin' it! 12:45 De klas
uit! 12:55 Mr Bean the anima
ted series 13:40 My life as a
teenage robot 14:30 Johnny
test 15:20 Winx club 15:45 De
klas uit! 15:55 Fairly odd pa
rents 16:05 Kids for animals
16:20T.U.F.F. Puppy 16:45
Spongebob Squarepants 17:10
Big time rush 17:35 iCarly
18:00 The penguins of Mada
gascar 18:20 Fairly odd parents
18:45 Het Huis Anubis 19:10
T.U.F.F. Puppy 19:25 Coolfactor
19:50 iCarly 20:15 Spongebob
Squarepants 20:35 Avatar
21:00 Drake Josh 21:25 iCar
ly 21:50 Alex FM 22:15 Naked
Brothers Band 22:45 The troop
23:10 Saved by the bell 23:35
Big time rush 00:00 True Jack
son 00:25 Drake ScJosh
09:00 3 from 1 10:00 Fantastic
Music Videos 11:00 Top 11 at
11 12:00 The Supercharts
12:40 Summer Hosted Music
Countdown 13:25 Brand new
chart 14:20 Brooke knows best
14:45 MTV Was Here 15:10
Moneymakers 15:35 America's
best dance crew 16:25 Made
17:20 Audrina 18:10 Paris Hil
ton's British best friend 19:05
My life as Liz 19:35 When I was
17 20:00 Jersey shore 20:50
MTV World stage 21:40 Skins
22:30 MTV Was Here 22:55
Gamekings 23:20 The Dude-
sons in America
06:30 Télématin 08:00 Cana
dees nieuws 08:30 Cöté jardin
09:00 Flash 09:05 TiVi5monde
10:00 Flash 10:05 Le plus grand
musée du monde 10:35 Nee
plus ultra 11:00 Miss Météo
11:25 Sentinelles de la nature
11:30 Plus belle la vie 12:00
Flash 12:05 En pays de... 12:30
Ecologie, ces catastrophes qui
changèrent le monde 13:30
Belgisch nieuws 14:05 Mariés
ou presque 15:30 Flash 15:35
Photos 16:00 Nieuws 16:30
Questions pour un champion
17:00 Flash 17:05 Dans le se
cret de 18:00 Nieuws 18:20
L'invité 18:30 Le journal de
l'économie 18:35 Dans la tête
d'AI Qaida 19:55 Flash 20:00
Peuples du monde 20:30 Frans
nieuws 21:00 Fortier 22:35
Photos 23:00 Nieuws 23:10
Zwitsers nieuws 23:35 Afri
kaans nieuws 23:55 Les chatai-
gniers du désert
08:30 Snooker 11:30 Tennis
13:45 Snooker 16:00 Wielren
nen: Ronde van Spanje 17:45
Snooker 19:00 Tennis
07:00 World report 09:00
World sport 09:30 Best of
BackStory 10:00 World busi
ness today 10:45 CNN Market
place Middle East 11:00 Ameri
can morning: Wake-up call
11:30 Best of BackStory 12:00
World one 12:30 Best of Back-
Story 13:00 Piers Morgan to
night 14:00 News stream 15:00
World business today 16:00 In
ternational desk 17:00 The
brief 17:30 World sport 18:00
World report 18:45 CNN Mar
ketplace Middle East 19:00 In
ternational desk 19:30 The
CNN freedom project 20:00
Quest means business 20:45
CNN marketplace Africa 21:00
Piers Morgan tonight 22:00
Connect the world 23:00 Back-
Story 23:30 World sport