A f Mats Derk-Jan van Mackelenbergh y Miranda van J( U Oosten Jublfelif/] Arie en Yvonne 1 van der Velden Dyarjüdsri Bram Kluijfhout Han van der Made 32 I familieberichten vrijdag 9 september 2011 Ul9ns0nlinq.nl SDÜi©ÏJ s N Geboren om voor altijd lief te hebben onze kleinzoon Christoffer Ramstijn Mats is de zoon van Marlies Ramstijn en Jeroen Duinkerk Delft, 6 september 2011 de trotse grootouders, Hans en Erna Ramstijn V y ff® Vandaag trouwen 9 september 2011 X 40 jarig huwelijk Wij willen pa en ma feliciteren met hun 40 jarige huwelijk Groetjes Barry Janneke en Stephanie V 9 september 2011 Na een moeilijke levensavond is overleden onze vriend Bram Kluijfhout Wij wensen Rie, kinderen en kleinkinderen moed en sterkte toe. Jan en Jo All aart Wim en Pautje Louwerse Rinus f Corrie Muizelaar Rinus en Jaan Kodde Verdrietig namen wij kennis van het overlijden van onze vriendelijke en altijd meelevende buurman Wij wensen Rie, kinderen en kleinkinderen veel sterkte de komende tijd. Don en Monica Frietman Kees en Gerda Geerse Coby Goedegebuure Leny Kok Han en Ankie Lobbezoo Wim en Ella Louwerse Dennis en Helen Paul en Elma Sturm Marinissen Johan en Mineke de Visser en kinderen Wij zijn bedroefd om het heengaan van Johannes Dirk Padmos hij was 35 jaar levenspartner van onze lieve schoonzus Rosa Kesteloo-Bernauer. Zierikzee: C.H. Kesteloo Kerkwerve: G. Kesteloo-Berrevoets Neven en nichten Langzaam vervaagden herinneringen gleden gedachten weg en nam je afscheid van ons. Nu nemen wij afscheid van jou. Verdrietig zijn we nu we jou moeten missen, maar we zijn dankbaar voor al je liefde en je zorg waarmee je ons altijd hebt omringd. Mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, oma en oma-Goes Jannetje Cornelia Remeeus-Mullié Janny Kats, 5 september 1924 Goes, 7 september 2.011 Goes: Wim Remeeus Kortgene: Ineke Bouwense-Remeeus Piet Bouwense Eveline en Caesar Stefan en Hilde Kapelle: Wim Remeeus Nel Remeeus-Klippel Annemiek V en Sam, Dirk Bart en Esther, Joey Wij willen alle medewerkers van zorgcentrum 'Ter Weel', unit 8bedanken voorde liefdevolle verzorging aan haar besteed. Correspondentieadres: Laantje van Westdorp 1 Kamer 11 4462 AS Goes Er is gelegenheid tot afscheid nemen op zaterdag 10 september van 19.00 tot 19.30 uur in rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes. De afscheidsbijeenkomst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op maandag 12 september om 14.00 uur in de Hervormde kerk aan de Kerkstraat te Kats. De begrafenis zal plaatsvinden om plm. 15.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Kats. Aansluitend is er in bovengenoemde kerk gelegenheid tot samenzijn en condoleance. In dit leven moeten we je loslaten, maar in ons hart houden we je vast. dag lieve oma Annemiek, Sam, Dirk, Eveline, Caesar, Stefan, Hilde, Bart, Esther, Joey. Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze geliefde schoonzus en tante Jannetje Cornelia Remeeus-Mullié Axel: A.W. Remeeus C. Remeeus-Pannekoek Burgh-Haamstede: W.P. Veerhoek-Remeeus C. Veerhoek (t) Kats: P.C. Priester-Remeeus E.P. Priester (t) Ouwerkerk: A. van der Linden-Westbroek P.A. Remeeus (f) Ouwerkerk: C. Remeeus J. Remeeus-Steenpoorte Neven en nichten September 2011 Het heeft ons diep getroffen dat zovelen hun medeleven hebben betoond tijdens zijn ziekte, en na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa Marinus Maarten Bosman hiervoor onze welgemeende dank. Lineke Bosman kinderen en kleinkinderen Bruinisse, september 2011 In plaats van kaarten Dank jullie lieve familie en vrienden. Iedereen die een stukje van onze weg met onze Han en opa meeliep. Nog steeds kunnen wij jullie medeleven voelen. Evenzeer koesteren wij oris aan de warmte van dit samengaan. Leny van der Made-Verkaart Dian en Jeroen Lars Fleur Nicole en Els Zierikzee september 2011 De overweldigende belangstelling en deelneming welke u ons heeft betoond na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder eri oma Lieneke Verwij s-Hoogerwerf hebben ons diep getroffen. Wij zijn u zeer dankbaar voor de steun en troost, welke ons dit heeft gegeven. Daar het ons onmogelijk is u allen persoonlijk te schrijven, betuigen wij u hiermede onze oprechte dank. Wim Verwijs kinderen en kleinkinderen Bruinisse, september 2011 Nieuwerkerk, 6 september 2011

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 32