uit 9 Welke boom houdt het vogelhuisje op de been? donderdag 8 september 2011 De Dierenwinkel verkoopt niet al leen voer, snoep, speelgoed, (lei)bandjes, en (binnenkort) hon denjasjes, maar ook onderkomens. Binnen- en buitenhokken voor ko nijnen en kippen, volières, en bak ken voor een keur aan knaagdie ren. Afgestemd op de grootte van de beestjes en de dikte van de por temonnee van de eigenaar. De Dierenwinkel heeft: daarnaast vogelhuisjes in alle soorten en ma ten. Niet voor de eigen vink, kana rie of parkiet, maar voor tuinvo- gels als merels, mussen en mezen. Simpele hokjes om aan muur of schutting te hangen, maar ook prachtige verblijven om op het ge mak een vetbal naar binnen te smikkelen. De trots van De Dieren winkel zijn huisjes op poten van stevige bomen, gemaakt door me dewerkers van een collega-zorg boerderij. Van welke boom is de voet van het vogelhuisje gemaakt? Uit goede oplossingen (vóór dins dag naar de-omslag@hotmail.com trekken we een winnaar van zo'n vorstelijk vogelonderkomen. De winnaar van de prijsvraag van vorige week, het tweepersoons Ro meo Giulliette afhaalmenu van de Italiaanse traiteur Da Silvano in Vlissingen, is Matthieu Janssen uit IJzendijke. Te koop: een ridderkasteel als exclusief buitenverblijf voor konijnen. foto's Peter Nicolai den zijn, maar niet worden ver kocht - zijn al vanaf de start in de zaak te vinden. „Maar we verko pen sinds kort ook bandjes en sprays tegen vlooien. En er is ook steeds meer keus uit speeltjes voor diverse huisdieren", werft Pieter. Omdat Yasemin het zo leuk vindt staan, verkoopt de Dierenwinkel binnenkort ook 'hondenjasjes', fleurige vestjes voor kleine keffer tjes. Een prachtig onderkomen voor rustende, fouragerende tuinvogels. klomp'. Ook is er een expositie tekenin gen en schilderijen van de overleden Bors- selse kunstenaar Adrie Duvekot. Er zijn stands met oude en nieuwe boeken en curiosa. 't Kerkje van Ellesdiek, 13.30-16.30 uur Renesse Tapasfietstocht voor het goede doel. Start familie Hanse, Hogezoom 100, 11.15 uur. Ritthem Open Tuindagen. Bloementuin achter en rond een Zeeuwse woonboerderij. En tree 4 euro. Rammekenshof, Rammekensweg 11, 10.00 uur. Vlissingen Film by the Sea 2011Filmcollege met vier lectures en drie films. Cinecity, 10.00 uur. MAANDAG 12 SEPTEMBER Bruinisse Officiële opening Zeeuwse tour van edu catieschip De Watervlo. Haven Jachthavenweg 61, 15.00 uur Vlissingen Film by the Sea 2011Masterclass sce narioschrijven onder leiding van scenarist/acteur Chiem van Houweninge. Deelname 250 euro. Cinecity, Spuikom- weg 1, 13.30 uur. DINSDAG 13 SEPTEMBER Burgh-Haamstede Bridge-instuif van Bridgeclub Schou wen. Dorpshuis de Schutse, 19.15 uur. Vlissingen Film by the Sea 2011Masterclass sce narioschrijven onder leiding van scenarist/acteur Chiem van Houweninge. Cinecity, Spuikomweg 1,13.30 uur. WOENSDAG 14 SEPTEMBER Vlissingen Film by the Sea 2011Masterclass sce narioschrijven onder leiding van scenarist/acteur Chiem van Houweninge. Deelname 250 euro. Cinecity, Spuikom weg 1, 13.30 uur. Landschap waarin de fruitboom centraal staat, zoals hier de perenboom. foto Jan Meijer

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 77