Ko Verhage en i.-<: Paula Verhage-Bimmel Oyarladar) Rie Adriaanse - de Stigter 36 Ifamilieberichten donderdag 8 september 2011 m0nSQnlinq.nl Onze ouders en grootouders zijn op 9 september 45 jaar getrouwd. Dat willen wij vieren op zaterdag 10 september. -M, De receptie is van 20.00 tot 21.00 uur in "Ons Huis", aan de Burg. Adelaarstraat 26 te Meliskerke. Kinderen en kleinkinderen Geen bezoek aan huis. 5 september 2011 de Plaastraat 4 - 4365AZ Meliskerke In liefde geleefd. Als leven lijden wordt, is rusten goed. Niet geheel onverwacht, maar toch nog plotseling, is rustig ingeslapen, mijn lieve vrouw, moeder en onze lieve oma Maria Christina echtgenote van Kees Adriaanse Kedichem, 21 januari 1930 t Goes, 1 september 2011 Kees Adriaanse Jan Peter Adriaanse Jette, Britt, Fenne Esther Correspondentieadres: Jasmijnstraat 5 6026 BG Maarheeze De crematie heeft in besloten kring plaats gehad op woensdag 7 september in het crematorium te Rotterdam-Zuid. to- Vertrokken voor zijn laatste reis, vaarwel Ad Ad Dagevos Wij wensen Finie, Christianne en Cees, Iris, broers, zus en familie veel sterkte toe voor de komende tijd. Lonneke en Ronnie Dagevos Gert en Vivian Rap-Dagevos Jan en Truus Warbout-Dagevos Mw. Dagevos-Zuidweg Wat was, is geweest Verdrietig hebben we kennisgenomen van het overlijden van onze fijne en goede vriend en buurman Ad Dagevos Johan en Adri Gerard en Nicolette Anne Anouck Maarten Wemeldinge, 5 september 2011 Wanneer je ouder wordt en de jaren verstrijken dan merkje pas goed dat je krachten wijken. Je wilde zo graag, maar kon niet meer. En juist datniet meer kunnen, deed jou zo zeer. Verdrietig, maar dankbaar voor de vele jaren waarin wij van zijn humor, goedheid en levensblijheid mochten genieten delen wij u mede dat van ons is heengegaan mijn lieve man, ónze vader en opa Abraham Kluijfhout -Bram- in de leeftijd van 85 jaar. M.F. Kluijfhout - Rooze Ina en Fred Thomas en Cynthia Stefanie en Mark Jolanda en Patrick MarQeska en Sander Dyon 7 september 2011 Poortstraat 15, 4353 BH Serooskerke De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden op maandag 12 september om 13:00 uur in de Johanneskerk, Noordweg 3 te Serooskerke. Aansluitend zal omstreeks 14:00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in molen 'De Hoop', Vrouwenpolderseweg 55a te Serooskerke. Voorafgaand aan de dienst is er van 12:30 tot 12:45 uur gelegenheid om afscheid te nemen in de consistorie van de kerk. Indien wij vergeten zijn u een rouwbrief te sturen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Verdrietig zijn wij, omdat we afscheid moeten nemen van onze geliefde zwager en oom Abraham Kluijfhout We wensen Rie, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. St Laurens: E.M. Rooze-Cevaal Rutten (NOP): M. Willemse-Rooze St Laurens: W. Rooze Oost-Souburg: L. de Dreu-Rooze T.M. de Dreu Neven en nichten IN PLAATS VAN KAARTEN Onverwachts is op 7 september overleden onze vader en mijn broer Pieter van Loenen A 21 maart 1945 17 september 2011 Oost-Souburg: Jaap van Loenen Middelburg: Peter van Loenen Vlissingen: Mien Bömer-van Loenen Correspondentieadres: Burgemeester Dregmansstraat 9 4335 BG Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 9 september van 10.30 tot 11.00 uur in het uitvaartcentrum van Monuta de Voorzorg, Industrieweg 20 te Vlissingen. De crematie zal aansluitend om 11.30 uur plaatsvinden in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Afscheid nemen doet pijn. Nou tabee dan fijne vriend. Rust zacht Leo Wij wensen Roos, Miranda, Michel, Weng, Zidane en Sam veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Officieren, Onderofficieren, Manschappen en vrijwilligers ex-Zeekadetkorps Scheldemond Een bijzonder mens is heengegaan... Verdrietig, maar dankbaar voor alle liefde en zorg die wij van haar hebben ontvangen, geven wij u kennis dat is heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Johanna Maria van der Poest Clement-Moll weduwe van Andries van der Poest Clement Breda, 11 maart 1919 f 's-Gravenpolder, 7 september 2011 Heinkenszand: Rian van der Poest Clement Nisse: Dries en Julie van der Poest Clement-Siezen Roosendaal: Judith en Jürgen de Wolf-van der Poest Clement Matthijs en Wouter Heeze: Andy en Rianne van der Poest Clement-van de Paal Kapelle: Stephanie van der Poest Clement Demy en Yashlin Goes: Paul van der Poest Clement Correspondentieadres: Dorpsplein 14443 AD Nisse. Gelegenheid om afscheid van haar te nemen zaterdag 10 september van 16.00-17.00 uur in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b, 4431 NC 's-Gravenpolder. Een afscheidsbijeenkomst wordt gehouden op maandag 12 september om 14.00 uur in de NH kerk te Nisse, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Nisse. Na de begrafenis wordt u uitgenodigd om in de wandel- kerk van de NH kerk voor de laatste keer het sherryglas te heffen op haar leven. Moeder hield van bloemen. (Bezorgadres: Rouwcentrum Van der Hooft) Heden werd plotseling uit ons midden weggenomen onze lieve vader, zoon, broer, zwager en oom Ronaldus Jacobus Vet Ronnie Amsterdam 10-06-1953 Schiedam 05-09-2011 Schiedam Nick Vet Viky Blanco-Femadez Vlissingen Jacobus Karei Vett Trees Vet-Davelaar Frans Max en Marga Tonny en Coby Kitty en Jos Neven en nichten De crematie zal plaatsvinden op vrijdag 09-09-2011 Crematorium Beukenhof Burg.van Haarenlaan 1450 Schiedam

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 36