1 Vergroot uw kennis! NTf PZC 8 weken voor 24,- i» WEBWINKEL la, ik word abonnee van de PZC 20 verschillende cursussen Wat dacht u van deze onderstaande cursussen? Spaans voor beginners Engels voor beginners Kinderpsychologie Digitale Fotografie pzc.nl/webwinkel Reageer via www.pzc.nl/aanbieding of vul deze bon in: O Ik neem een proefabonnement: 8 weken voor 24,- (P8) Het proefabonnement eindigt automatisch. O Ik neem een doorlopend abonnement: Ik ontvang de krant de eerste 4 weken gratis. Daarna loopt mijn abonnement gewoon door. (NA28) Ik betaal automatisch per: O Kwartaal 74,65 O Halfjaar 145,20 Tussenvoegsel: Telefoon mobiel: Emailadres: Geboortedatum: Ik verleen eenmalig/tot wederopzegging toestemming het abonnementsgeld automatisch af te schrijven van mijn Bank-/girórekening:Handtekening: Stuur deze bon naar: PZC, Afdeling Lezersservice, Antwoordnummer 54050,5004 VB Tilburg. Kijk op www.pzc.nl/aanbieding of bel 088 013 9910. Plaats: (o.a. voor bezorgcontrole) donderdag 8 september 2011 - (vul de datum in) Om Ov Postcode: Telefoon: Ik kies ingangsdatum: O zo spoedig mogelijk O per Voorletters:Voornaam: Studeren op je eigen manier Uw krant biedt u in samenwerking met NTI maar liefst twintig verschillende cursussen aan! De verschillende cursussen worden allemaal met een hoge korting op de reguliere prijs aan u aangeboden, zonder verborgen kosten. Alles zit in de lezersprijs inbegrepen: van inschrijfgeld tot certificaat en eventueel een af te nemen examen. r- Spaans is een wereldtaal die absoluut de moeite Wilt u een wereldtaal leren die voor miljoenen waard is om te leren. Na het volgen van deze cursus spreekt u Spaans en kunt u gesprekken voeren in veelvoorkomende situaties. mensen de moedertaal is en in veel landen de tweede taal? Schrijf u dan nu in voor de cursus Engels voor beginners. Wilt u inzicht krijgen in de psychologie van uw kind(eren)' Dan is de cursus Kinderpsycholo gie zeker iets voor u. Wilt u ook beter overweg kunnen met uw digitale camera en mooiere foto's maken? Dat leert u tijdens de cursus Digitale fotografie. Adviesprijs €540,- Lezersprijs 436,- Lezersprijs 418,- Adviesprijs £340.- Lezersprijs 268,-* Adviesprijs €470,CO Lezersprijs €365,88* Bekijk het gehele aanbod of voor nadere informatie op onze webwinkel en vergroot uw kennis binnen uw interessegebied! De lezersprijs is een totaalprijs van lesgeld, inschrijfgeld, certificaat en eventueel te maken examen. categorie Cursus en opleiding

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 34