Eerste hulp bij autopech 250.- voor uw oude stoel! Q consument 115 prominent Grootste collectie stoelen, scherpste prijs €295 Moeite met opstaan? Ik Bon voor een gratis brochure 1 een paar dubbeltjes. Inmiddels zijn ruim twee miljoen auto's bij Mondial verzekerd. De hulpverle ning is all-in, er zijn dus geen aan vullende kosten voor bijvoorbeeld een vervangende auto of motor. Vervoer naar huis van inzittenden naar huis is ook gedekt. Ditzo Prepaid Ditzo Prepaid is een van de nieu were manieren om je te verzeke ren tegen de kosten van pechhulp. In plaats van een abonnement of lidmaatschap, koop je eenmalig een tegoed in waarmee je van hulp verzekerd bent. Voor dekking in Nederland, woonplaats en Euro pa betaal je voor 2 jaar 110 euro, voor 3 jaar 140 euro en voor 4 jaar 170 euro. Ditzo Prepaid is handig voor mensen met een nieuwere au to voor wie een doorlopende pech- hulpverzekering eigenlijk niet no dig is. Routemobiel een Nederlandstalige hulpcentrale in het buitenland. Pechhulp van Achmea kost op jaar basis 85 euro. Voor dat bedrag wordt ook in de eigen woonplaats hulp geboden. Voor 25 euro extra verzeker je je tevens voor pech hulp in het buitenland. Achmea biedt ook over de grens Neder landstalige hulp en zorgt, indien nodig, voor vervangend vervoer en repatriëring van de eigen auto. Mondial Assistance Een stevige concurrent in prijs is Mondial Assistance Pechhulp, vo rig jaar winnaar van de Gouden Schild Award van Nederlandse ver zekeraars. Voor pechhulp buiten land, inclusief de eigen woon plaats betaal je een premie van 60,50 euro per jaar. Hierbij komt nog wel assurantiebelasting van Veel mensen hebben al ja ren een abonnement bij de Wegenwacht van de ANWB. Maar hoe verstan dig en hoe nodig is dat? En wat zijn de alternatieven? De Consumentenbond deed er onderzoek naar. door Sandra van Maanen Eén op de vier automobilis ten krijgt ooit te maken met autopech, panne. Een haperende startmotor, een lege accu, een lekke band en ach tergelaten sleutels komen het meest voor. Toch hebben maar liefst 4,5 miljoen landgenoten een doorlopend lidmaatschap bij een pechservice afgesloten. Dat ter wijl pech onderweg gemiddeld niet vaker dan eens per tien jaar (afhankelijk van de leeftijd van de auto) voorkomt. Decennialang had de ANWB een monopoliepo sitie binnen de markt voor pech hulp en dienstverlening. Toch is er een toename van concurrentie waarbij er wel degelijke goede al ternatieven zijn. De verschillen in premie, service en voorwaarden tussen de verschillende aanbieders van pechverzekeringen zijn groot. f.l.T.'hi De oudste en bekendste pechhulp van Nederland is die van de ANWB, de Wegenwacht. Misver stand is dat je als lid van de ANWB (a 17 euro per jaar, elke maand De Kampioen op de mat) ook direct een verzekering voor pechhulp hebt. Omgekeerd geldt: op de Wegenwacht kun je altijd re kenen, maar wie geen lid is, moet dat wel ter plekke worden. Het tarief voor Europaservice van de ANWB begint bij 75 euro per jaar. Kies je alleen voor de Neder landservice, dan betaal je een pre mie vanaf 50 euro per jaar. De prijs voor Europaservice, opgeteld met vervangend vervoer, service in eigen land én in je eigen woon plaats, bedraagt 126 euro per jaar. Daarmee is de ANWB de duurste in de branche. Gebruik je de auto alleen om boodschappen in je woonplaats te doen of de kinde ren naar school te brengen, kies dan voor de woonplaatsservice (vanaf 20 euro). Routemobiel Toen was er een aantal jaren gele den ineens een concurrent: Route mobiel, dochter van SNS Reaal. Kies je bij Routemobiel voor pech hulp in Europa, dan is de premie 28 euro per jaar. Hierbij wordt uit gegaan van een doorlopende verze kering. Ga je niet meer dan drie weken naar het buitenland, dan is de verzekering ook voor een korte re periode (3 maanden) af te slui ten. Het verschil in premie is klein, slechts 5 euro. Opgeteld bij pechhulpservice in Nederland (in clusief de eigen woonplaats) kom je op een premie van 97 euro per jaar. Als aanvulling op de Pech hulp Europa Service kun je voor 6,50 euro pechhulp voor de cara van of aanhanger meeverzekeren. Net zoals de ANWB heeft ook donderdag 8 september 2011 w Pech onderweg komt gemiddeld niet vaker dan eens per tien jaar voor. foto Robin Utrecht/ANP www.prominent.nu 0341 - 26 06 76 Vergeet uw oude stoel en kies voor écht comfort. U krijgt nu 250.- op de koop toe*. Noem het retourkorting, noem het inruilpremie, noem het een comfortbonus. Wij zien het vooral als A het begin van uw echte zitcomfort. Kom langs óf bel direct 0341 - 26 06 76 voor een 4 - vrijblijvende demo bij u thuis! Geldig bij aanschaf van een fauteuil of bank op maat. Niet geldig i.c.m. andere acties. MNIEUW 1 IN DE COLIECTIE Kies uw zithouding met de afstandbediening Één druk op de knop en u doet een dutje Gebruik de sta-op hulp voor makkelijk opstaan Door het gebruik voelt u zich ontspannen! DAGEN levertijdJ Op maat gemaakt voor alle lichaamslengtes van 1.55m tot 2.05m! Bekijk alle modellen in één van onze showrooms en kom vrijblijvend proefzitten. De koffie wordt vers gezet! Klein of groot? Altijd op üw maat! Bezoek een winkel bij u in de buurt Alkmaar Rijnstraat 117 Almere Markerkant 10-1320 Amstelveen Handweg 133 Amersfoort Nijverheidsvveg 53a 1- Arnhem Ringoven 16 - Best Emdhovensewèg3o~~ Breda Grenssteen 15 CruquiusSpaarneweg26 Capelle a/d Ussel Hoofdweg 4 Doetinchem Havenstraat 150 Emmen Nijbracht47 Goes Albert Plesmanweg ic GorinchemG2ü3Spijksedijk24b 1 - Heerlen In de Cramer2i ma.t/m yr.openvanip-jg uür-za.va Hengelo E2SD Vosboerweg 16 Hoogeveen Groenewegenstraat 4 Hoogezand Hazenleger 7 Houten Duwboot 22 Katwijk lageweg 35e Leeuwarden Willemskade 22 Naarden Energiestraat 14a NunspeetLaan24 Purmerend Netwerk 1 Ridderkerk Noordenweg 6 Roden Westeresch 8 Roermond CSEÏÏ3 Burghoffweg 11 Spijkenisse Lucebertstraat 38 Udenlndustnelaani7C exacte openingstijden 0341 - 36 06 76 Veenendaal Groeneveldselaan 19 Venlo Nijmeegseweg 12 VroomshoopAfrikalaanic Waalwijk Prof. Zeemanweg 3 Waddinxveen Mercuriuswegi5 - Wateringen 'sGravenzandseweg28 Weert Roermondseweg 58b Wljchen Edisonstraat 1 Wolvega Industrieweg 10c - Zaandam Westzijde 172a ZutphenGerritsenweg8 Zwolle Stadionplein 6 (gevestigd in FC Zwolle stadion) In deze showrooms staan ook eethoeken! Onzeshowrooms zijn voorzien van aircol .r JA, stuur mij de gratis uitgebreide zitcomfort brochure. Naam Dhr Mevr Adres Postcode Plaats Telefoon £-mail p Zonder postzegel opsturen naar: Prominent, Antw. nr. 707,8070 WB Nunspeet

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 15