zeeland 115 verwachtingen ruimschoots GERARD «T Gedupeerde Nine O'clock in actie Ondernemersatelier start weer met inloop Gentenaar bekoopt racen over Stoofweg pzc.nl/webwinkel DyP De mooiste sprookjes van Grimm Bouw Vliedberg in Ouddorp start medio oktober maandag 5 september 2011 S Lees het laatste nieuws via www.pzc.nl verhuizingen en meubeiopslag Middelburg 0118-626919 Goes 0113-217531 www.gerardbouwense.nl CLINGE Tom Willaert uit Clinge, een van de gedupeerden van het in mei afgeblazen Hulster dancefeest Ni ne O'clock, is de actie 'Ik wil mijn geld terug van Nine O'clock' begonnen. Willaert wil inventari seren hoeveel mensen nog geld tegoed hebben van de organisatie. Het doel is als groep juridische stappen te ondernemen tegen de Stichting Nine O'clock. De actie is vrijdag online gegaan op Facebook. In die korte tijd hebben zich al 81 mensen aangemeld. ZIERÏKZEE In het Ondernemersatelier in Zie- rikzee wordt woensdag 7 septem ber weer gestart met de wekelijkse inloopbijeenkomsten. Het Onder nemersatelier is een initiatief van Zeeuwland en Zeeuwse Wereld vrouwen. Het motto is veelzijdig en ondernemend. Belangstellende vrouwen zijn woensdag welkom in ruimte nr. 9 in het Ondernemersatelier aan het Calandplein 1 in Zierikzee. Van 14.00 tot 16.00 uur. Meer info via 0111-460309. NIEUWDORP Een 27-jarige Gentenaar moest vrij dagavond zijn rijbewijs inleveren omdat hij werd betrapt toen hij met 145 kilometer per uur over de Stoofweg bij Nieuwdorp reed. Poli tie hield een snelheidscontrole op die weg, waar tot 80 kilometer is toegestaan. Na correctie tot 140 km/u bleef nog een overtreding van 60 km/u over. Dat is voldoende om het rijvaardig heidsbewijs te moeten afstaan tot het openbaar ministerie beschikt. categorie/DVD's en games 3 dvd-box Herbeleefde magische sfeer van deze unieke sprookjes! In deze 3 dvd-box vindt u Sneeuwwitje, Vrouw Holle en Tafeltje dekje. leder sprookje is een uitbeelding van de strijd tussen goed en kwaad. Deze sprookjes zijn vele malen bewerkt en naverteld, maar aan het begin van die traditie staan de onvergetelijke Gebroeders Grimm. Speelduurca. 3 uur. Adviesprijs 29,95 Lezersprijs 14,95* exclusief verzendkosten Vrolijke taferelen op Pootstock. MEEST GELEZEN 1Sfeervol Pootstock bij Dreischor 2. Gemeente koopt The Lounge 3. Pootstock bij Dreischor gestart EN VERDER Is een sfeerimpressie van Pootstock te zien op www.pzc.nl/schouwen-duiveland. TIPS NAAR schouwen-duiveland@pzc.nl OUDDORP - Half oktober wordt be gonnen met de nieuwbouw van zorgcomplex de Vliedberg in Oud dorp. De gemeente Goedereede heeft een omgevingsvergunning voor het complex verleend. Ook is er een omgevingsvergunning ver strekt voor de tijdelijke units die als onderkomen gaan dienen voor de bewoners die in de te slopen aanleunwoningen wonen. De bouw wordt in fasen uitge voerd. De oplevering is in septem ber 2013. Nieuwbouw van de Vlied berg (van zorgkoepel Cura Mare) was nodig omdat het oude com plex niet meer aan de eisen van de ze tijd voldeed. foto's Dirk-Jan Gjeltema

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 39