met kalebassen of pompoen zeeland 115 PZC Charlotte Doens: 400 Werfactie brandweer: 20 geïnteresseerden Willem Behr derde in kunstwedstrijd Dronken vrouw na aanhouding agressief 'Haal op, haal nu op!' De mooiste sprookjes van Grimm pzc.nl/webwinkel maandag 5 september 2011 „Wij eten thuis toch wel zeker een keer in de week pompoen. Heerlijk! Ik ge bruik ze eigenlijk voor alles; natuurlijk voor soep maar ik bak er ook cake van en ik doe zelfs pompoen op de pizza en door de nasi!" In de kas en op het twee hectare pompoenveld van De Heidebloem kweekt Doens zo'n vierhonderd pompoen- en kalebassoorten, voor de consumptie en voor de sier. Doens temidden toont een van de van een klein deel 'Halloweensoorten': van haar pompoenen. Met Halloween in het vooruitzicht, zijn de grote oranje pompoenen erg in trek. een 'Racer'; rond en een beetje afgeplat, ideaal voor het uithollen. foto'rPeter Nicolai Executieverkoop Voor afle executieverkopen van de Belastingdienst regio Zuidwest Zie Veilingdeurwaarder.nl Belastingdienst HULST De wervingsactie van de brand weer van Hulst, zondag op de Gro te Markt, heeft zo'n twintig geïnte resseerden opgeleverd. Zij zien het wel zitten om opgeleid te wor den tot vrijwillig brandweerman of -vrouw. De brandweer haalde zondag alles uit de kast om zich van haar beste kant te laten zien. Commandant Jan Rijk was tevre den. „De ervaring leert dat er van de twintig geïnteresseerden zo'n vijf a zes geschikte vrijwilligers overblijven. En zoveel zoeken we CADZAND/ AMSTERDAM Willem Behr uit Cadzand heeft za terdag, de derde plaats behaald in de landelijke kunstwedstrijd om de Gouden Gerbera van kunstorga nisatie Kunstzinnig. De uitreiking vond plaats in het Amsterdamse Amstelpark. Behr won een podium plaats met zijn inzending 'Aanbie den Of Ontvangen', een beeldje in lood. De eerste prijs was voor de Drentse kunstenaar Redmer Hoeks tra met zijn tekening 'Paarden- bloem'. De werken zijn tot 18 sep tember te zien in het Amstelpark. SAS VAN GENT In de Joostenstraat in Sas van Gent hebben agenten vrijdagnacht een 32-jarige vrouw aangehouden om dat zij slingerend op haar scooter rondreed. Zij bleek dronken en werd naar het politiebureau ver voerd. Tijdens de rit werd ze zo agressief dat de agenten haar hand boeien om moesten doen. Op het bureau ging de vrouw wederom door het lint. Behalve dat ze vier maal te veel gedronken had, bleek ze ook geen rijbewijs te hebben. TERNEUZEN - Bonkige zeelui overspoelden dit weekeinde havenstad Terneu- zen. Overal klonk het relaas van een leven op zee, schatjes in allerlei stad jes en het geween van de accordeon. Ook Zingerij Dwarsgetuigd uit Nue- nen was opgestoomd. Rian van Neerven (met baard) zong uit volle borst 'Haal op, haal nu op' mee. foto Peter Nicolai ^WEBWINKEL >Tmoo,^ 3 dvd-box Herbeleefde magische sfeer van deze unieke sprookjes! In deze 3 dvd-box vindt u Sneeuwwitje, Vrouw Holle en Tafeltje dekje. leder sprookje is een uitbeelding van de strijd tussen goed en kwaad. Deze sprookjes zijn vele malen bewerkt en naverteld, maar aan het begin van die traditie staan de onvergetelijke Gebroeders Grimm. Speelduurca. 3 uur. Adviesprijs 29,95 Lezersprijs 14,95* exclusief verzendkosten categorie DVD's en games

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 27