t Colofon Jacob Maas ome Jaap Lieve ome Jaap Janneke Pieternella Vasseur Catharinus van der Vliet - Rinus - BfVJIilBfi mathilda Hug ens amilieberichten Hlensenlinq.nl maandag 5 september 2011 familieberichten 21 Moedig Betrouwbaar Wijs En nu nog maar alleen het lichaam los te laten de liefste en de kinderen te laten gaan alleen nog maar het sterke licht het rode, zuivere van de late zon te zien, te volgen - en de eigen weg te gaan het werd, het was, het is gedaan. M. Vasalis Omringd door allen die hem lief waren is zacht van ons heengegaan mijn lieve man en onvergetelijke gesprekspartner, onze lieve en zorgzame vader en schoonvader en onze lieve en trotse opa Jaap Jaap Vlissingen, 13 januari 1928 Middelburg, 2 september 2011 Middelburg: Piëta Maas - Griffioen Delft: Ellen en Leon Maaike Use Anouk Breda: Annelies en Roelf Niels Femke Charlotte Annemarie Suzanne Hof ter Veste 109, 4333 HH Middelburg Jaap is thuis, waar u afscheid van hem kunt nemen op maandag 5 september tussen 19.00 en 20.00 uur. De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden op woensdag 7 september om 13.00 uur in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Aansluitend is er gelegenheid om de familie te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Wij danken het team van Hof ter Veste voor hun liefdevolle zorg en dokter Boejharat en dokter Wielenga voor hun goede begeleiding. Wie zich betrokken voelt bij Jaap of bij ons kan dit bericht als uitnodiging beschouwen. M Met veel verdriet hebben we afscheid moeten nemen van Zijn steun en medeleven heeft altijd veel voor ons betekend. Hij zal altijd in onze gedachten blijven. We zullen hem missen! Wij wensen tante Piëta en de kinderen veel sterkte. Leny en Daan Nel en Gerrit Marja en Kees Jaap en Maria Coby en Karei Kinderen en kleinkinderen Je was als een opa voor ons We zullen je heel erg missen Irene en Lennart Het boek is uit. Op 2 september 2011 is overleden Jaap Maas Stil zijn we nu de bibliotheek Sint Laurens definitief afscheid moet nemen van Jaap Maas. Meer dan 60 jaar heeft hij de belangen van 'zijn bieb' op voortreffelijke wijze behartigd. Zelfs na zijn afscheid om gezondsheidredenen in 2008 bleef hij op de achtergrond nog zeer betrokken. Dankbaar zijn we voor alles wat Jaap in die lange periode gedaan en betekend heeft voor de bibliotheek. We wensen Piëta, kinderen en kleinkinderen veel sterkte met het verwerken van dit verlies. Bestuur en vrijwilligers, C.J.V.Bibliotheek, Sint Laurens Heden overleed tot onze diepe droefheid mijn echtgenoot, onze broer, schoonbroer en oom Robertus Theodoruss Verbist Rob tk Boschkapelle, 12-11-1926 t Hulst, 3-9-2011 echtgenoot van Maria Helena van Putte Riet Vogelwaarde: M.H. Verbist-van Putte Familie Verbist Familie van Putte Vogelwaarde, 3 september 2011 Correspondentieadres: Meidoornslraat 8 4581 DC Vogelwaarde De dienst van afscheid met aansluitend crematie zal plaatsvinden op woensdag 7 september 2011 om 11.00 uur in de aula van het crematorium aan de Bellamystraat 28c te Temeuzen. Afscheid nemen van Rob is mogelijk woensdag 7 september van 9.30-10.00 uur in het uitvaartcentrum "De Ridder" aan de Westsingel 3b te Axel. Gaarne schriftelijke condoleance. Zij die door onvoorziene omstandigheden geen rouwbrief hebben ontvangen gelieven dit. bericht als zodanig te beschouwen. Veel fijne herinneringen Verzachten onze smart Voorgoed uit ons midden Maar altijd in ons hart Na vele jaren van samenzijn en dankbaar voor alles wat zij heeft betekend, moeten wij u tot ons verdriet mededelen dat van ons is heengegaan mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma echtgenote van Jan Wolfert 1 10 augustus 1919 Temeuzen: Temeuzen: t 2 september 2011 J. Wolfert Joop en Ingrid Femke en Robert Benjamin en Stephanie Onze dank gaat uit haar alle medewerkers van zorgteam De Veste en verpleegafdeling van. De Blide, voor de liefdevolle verzorging. Rodenbachstraat 7 4532 CX Temeuzen De crematieplechtigheid, waarvoor wij u uitnodigen, wordt gehouden woensdag 7 september om 13.30 uur in Crematorium Monuta, Bellamystraat 28c, Temeuzen. Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid in het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouiuen. Vanaf zijn terras geen opgestoken hand meer of een stoel om erbij te komen zitten Zijn stoel is nu leeg Zijn stem is stil Iedereen die hem heeft gekend weet wat dat zeggen wil Nadat zijrf wensen vervult zijn, is in alle rust overleden onze zorgzame lieve pa, opa en oude opa weduwnaar van Christina Loof in de leeftijd van 90 jaar. Goes: Flora van Liere - van der Vliet Wim van Liere Wendy, Ravi Richard ai Theresa Heinkenszand: Lucie Nijsse - van der Vliet Jaap Nijsse Ebrincke Martijn en Tessa Heinkenszand: Addy van der Vliet 4 september 2011 Oostsingel 54,4461 KC Goes Er is gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 6 september en woensdag 7 september tussen 16.00 en 20.00 uur aan de Oostsingel 54 te Goes. De afscheidsdienst is op vrijdag 9 september om 10.30 uur in de Grote- of Maria Magdalenakerk te Goes. Aansluitend kunt u ons tot 13.15 uur condoleren in de Wandelkerk. Daarna is de crematieplechtigheid om 14.00 uur in de aula val het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Rinus kende veel maisai, mocht u geen rouwkaart ont\>angcn hebben dan kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen Uitvaartzorg het eerste contact na een overlijden #tel.: 0113 - 217 060 06 - 24650772 www.mathildahugensuitvaartzorg.net 0113 2I429I 06 I073032I Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 21