Fons Meulblok tante Nelly, Karin Kwakkelaar-Bimmel Jos Scheele 20 I famü.aberichten maandag 5 september 2011 (H0nsenijnq.ni Doch mijn God zal naar Zijn rijkdom vervullen al uiv nooddruft, in heerlijkheid, door Christus Jezus. Filippensen 4 19 Met diepe droefheid, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons betekende, geven wij u kennis dat, na een moeitevolle levensavond, door de Heere uit ons midden is weggenomen mijn innig geliefde man en onze lieve zorgzame vader, grootvader en overgrootvader Johannes Pieter de Visser Johan in de leeftijd van 76 jaar. Middelburg J.M. de Visser - Poppe Oostkapelle Ab en Gijsje de Visser Hanna en Matthijs Joas, Rhodé Suzanne en Harm Anna, Jaap Willenden en Martijn Ellen en Karei Harm en Ellianne Emma Kamperland Ronald en Ella de Visser Stefan en Daphne Marcel H.I. AmbachtLianne en Johan Broer Bart Daan Noa Auke Wij danken het personeel van Verpleeghuis Buitenrust en Dokter P de Laet voor de respectvolle wijze waarop zij onze man en vader hebben verpleegd. 3 september 2011 Middelburg, Verpleeghuis Buitenrust Correspondentieadres: Meestoof82, 4331 VC Middelburg Op dinsdag 6 september is er gelegenheid tot condoleren van 19.00 tot 19.30 uur in de Ter Hoogekerk, Willem Teellinckstraat 3 te Middelburg. In deze kerk zal ook de rouwdienst gehouden worden op woensdag 7 september om 10.45 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om 12.00 uur op de begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de begrafenis is er nog gelegenheid tot condoleren in de ontmoetingsruimte van de begraafplaats. Liever geen bloemen Met verdriet geven wij u kennis van het voor ons nog onverwacht overlijden van onze geliefde zwager en oom Johan de Visser echtgenoot van onze lieve zus en schoonzus Joke Poppe Middelburg Nel Adriaanse - Poppe Huissen Peter en Thea Poppe - Derks Angeren Jacques en Annemiek Poppe - Vermeulen Nahariya (Israël) Lenie en Gerrit Post - Poppe Neven en nichten Mogen Joke en de kinderen de kracht van de Heere ontvangen om dit grote verlies te dragen Wij -zijn diep bedroefd bij het overlijden van onze goede en fijne vriend Johan de Visser echtgenoot van Joke Poppe Dat de woorden van psalm 121 Joke, familie en ons de kracht en troost mag geven in dit afscheid Middelburg Jan en Nel van Belzen Veere Jan en Tiny Buijs St. Laurens Jo en Riet Marinissen Bezige handen, nu gevouwen en stil een leven vol ijver, zo was je wil. Nu heb je rust, met lichaam en geest vaak zullen we denken aan wat is geweest. Bedroefd maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft gedaan geven wij kennis van het overlijden van mijn lieve zorgzame man, onze lieve vader, schoonvader, opa en overgrootopa Alfonsus Marinus Meulblok Fons echtgenoot van Maatje Meulblok-Raas A- Goes, f Kwadendamme, 16 augustus 1931 2 septem ber 2011 Kwadendamme: Maatje Meulblok-Raas Kloosterzande: Lia en Rudie de Rijk-Meulblok Daphne en Benny, Jessie Tessa Veerle Kwadendamme: John Meulblok en Joyce Vegting Aswin Maaike Kwadendamme: Sjakie Meulblok (in herinnering) A. de Koningstraat 36 4434 AH Kwadendamme Er is gelegenheid tot afscheid nemen van Fons op dinsdag 6 september van 19.30 tot 20.00 uur in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b, 4431 NC te 's Gravenpolder. De crematieplechtigheid wordt gehouden op donderdag 8 september om 14.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Indien u de plechtigheid bij wilt wonen nodigen wij u uit om 13.50 uur aanwezig te zijn. Na de plechtigheid is er gelegenheid om elkaar te ont moeten in de koffiekamer van het crematorium. Zij die geen kaart hebben ontvangen, hopen wij op deze manier te bereiken. Met droefheid geven wij u kennis dat na een periode van hoop toch nog onverwacht is overleden onze geliefde broer zwager en oom Johannes Pieter de Visser echtgenoot van J.M. de Visser - Poppe in de leeftijd van 76 jaar. We hopen dat onze schoonzus en de kinderen en kleinkinderen de kracht mogen ontvangen om dit grote verlies te dragen. Middelburg A.C. de Visser - Houterman Goes M.J. de Visser - de Bart Middelburg C. Jansen Middelburg J. de Visser - de Rijke 's Gravenzande J.C. Gideonse - de Visser J. Gideonse Neven en nichten Met grote droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze zwager. Wij wensen Maatje en de kinderen en kleinkinderen sterkte toe. Fam. Raas Bedroefd zijn we om het overlijden van onze lieve Nooit meer zal zij de verhalen over vroeger met ons delen. We zullen haar blijven herinneren als een wijze vrouw, met warme aandacht voor haar omgeving. Dankbaar zijn we voor de tijd die we met haar mochten delen. We wensen Hetty, Piet, Netty, Co en de kinderen veel sterkte en kracht toe in deze moeilijke periode. Woerden Bram en -An Vergouwe Middelburg Jaap Vergouwe Cadzand Izaak en Netty Vergouwe Zuidzande Sjaak en Liesbeth Voogdt Bedroefd zijn we door het overlijden van 24-1-1956 1-9-2011 Jaap en Mary Bimmel Mark, Sander Maaike Bimmel Vivian, Astrid Leni en Wim Reijnhout Eva, Victor Zwaar werden de dagen en lang duurde de nacht, Hoe moeilijk is het vechten bij het ontbreken van kracht Maar ondanks je verlies van de strijd om het leven, heb je ons een heel stuk geluk en ontzettend veel liefde gegeven. Langzaam gleed je van ons weg mijn lieve man, pa en zoon, onze broer, zwager en oom Jos Scheele echtgenoot van Mariëtte de Roeck 23 mei 1957 3 september 2011 Mariëtte Daisy Mw. F.S. Scheele-Heule Janny en Cees en kinderen Wies en Leuny en kinderen Pieter Paulusstraat 22 4571JR Axel De crematieplechtigheid wordt gehouden op woensdag 7 september om 14.00 uur in uitvaartcentrum "De Ridder", Hughersluys 22 te Terneuzen. Na afloop kunt u de familie condoleren. Mochten wij vergeten zijn een kaart te sturen dan kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Onze dank gaat uit naar huisarts Y.M. Samandar en het personeel van Stichting Thuiszorg voor alle zorg en aandacht. Verdrietig zijn wé door het overlijden van onze neef We wensen Mariëtte, Daisy, verdere familie en vrienden heel veel sterkte toe met dit verlies. Han en Ingeborg, Anne-Claire Janny en Jhonny, Iris, Roderik, Menno

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 20