{Jya/Jsilsn Petronella Jonker - van Gemert Opa Bram de Kam Bram de Kam Bram de Kam O (Ilensenlinq.nl maandag 5 september 2011 familiebe; hten 119 nik De laatste uren voor het einde, dan wordt die grote wereld klein, is plotseling alles onbeduidend, tot aan het laatste beetje pijn. Wat wij zo indrukwekkend vonden, verliest zijn glans, verliest zijn zin, maar achter de gesloten ogen, glanst een gigantisch groot begin. Toon Hermans Veel te snel is een einde gekomen aan het leven van onze lieve moeder, dochter en zus Els Bareman Cornelia Catharina 13 april 1953 2 september 2011 Christian en Aneta David en Devina D.C. Bareman-van Eijk D. Bareman t Toos en Piet Wim Churchilllaan 796 4532 JCTerneuzen Onze speciale dank gaat uit naar de medewerkers van de Thuiszorg. Els heeft tot het laatst thuis haar laatste levensfase mogen doorbrengen, en zij werd door hen gesteund met alle zorg en tederheid. De afscheidsplechtigheid, waarvoor u wordt uit genodigd, wordt gehouden op zaterdag 10 september om 11.00 uur in de aula van het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c. Na afloop willen wij u graag nog persoonlijk ontmoeten in de koffiekamer van het crematorium. Enkel schrif telijke condoleance gewenst. Verdrietig geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve broer en onze oom Adrie de Bruijne in de leeftijd van 97 jaar. Rie Wattel-de Bruijne neven en nichten Serooskerke (W), 3 september 2011 Rust nu maar uit, je hebt je strijd gestreden. Je hebt het met veel moed gedaan. Wie kan begrijpen wat je hebt geleden? En wie kan voelen wat je hebt doorstaan? Bedroefd dat wij haar moeten missen, maar dankbaar dat haar verder lijden bespaard is gebleven, delen wij u mee dat aan haar laatste reis begonnen is, mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en oma José Goense - Smits Schore 2 oktober 1938 -1 Antwerpen 2 september 2011 echtgenote van Jan Goense Ovezande: J. Goense Ovezande: Ronald Goense en Lia Heijboer Goes: Hetty en Peter de Jonge - Goense Jamilla, Melissa Correspondentieadres: J. Goense Oud Ovezandseweg 5 4441 SH Ovezande De uitvaartdienst wordt gehouden op woensdag 7 september om 10.30 uur in de parochiekerk O.L.V Hemelvaart te Ovezande. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren in het Dorpshuis 'Trefpunt', Hoofdstraat 54 te Ovezande (ingang aan de Burg. Andriessenstraat) tot 14-00 uur. Volgens haar wens zal daarna de crematie in besloten kring plaatsvinden. Wilt u, indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, deze advertentie ah zodanig beschouwen. Wij zijn heel verdrietig dat na een korte ziekte onze lieve (schoon)moeder en oma is overleden. We zullen haar erg missen, maar denken met veel plezier terug aan haar warmte en betrokkenheid. 25 september 1924 4 september 2011 Ton t en Kitty Peter en Antoinette Tom, Evie, Sjors Robert Roel We zullen nooit vergeten hoe om'a Nelly ons altijd heeft verwend. Correspondentieadres: Seisweg 22, 4334 AJ Middelburg De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op vrijdag 9 september om 15.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3, Middelburg. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren. Nooit meer een koffie, Zoutelands kruidenbitter of een hapje aan de bar. Nooit meer jouw gezelligheid om ons heen. we gaan je missen! Medewerkers Grandcafé De Fiets Medewerkers Restaurant Het Verschil In verband met het overlijden van opa, is restaurant Het Verschil woensdagavond as. gesloten. Onze vriend en voetbalmaatje is van ons heengegaan. We zullen hem missen. Piet Cijvat Willem en Sien Huibregtse Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van Meeuwenman van het eerste uur, supporter, sponsor en oud elftalleider. Wij wensen kinderen, kleinkinderen, achter kleinkinderen en overige familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Selectie en begeleiding 1e selectie W De Meeuwen Verdrietig hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze mede-oprichter en oudste lid Bram de Kam Wij wensen de familie veel sterkte toe met dit verlies. Bestuur en leden V. V. De Meeuwen Wie Uw Naam kennen, zullen op U vertrouwen, omdat U, HEERE, niet hebt verlaten wie U zoeken. Psalm 911 Immer helder van geest is na een lang leven van ruim 100 jaar, waarvan de laatste periode moeizaam was, overleden onze onvergetelijke moeder, oma en d'ouwe oma Jacoba Wilhelmina Kloet - de Ruijter gehuwd geweest met Bartel Kloet t 16 juni 1989 Kerkwerve, 14 november 1910 Zierikzee, 3 september 2011 Wij zijn dankbaar dat we haar zo lang bij ons mochten hebben. Zierikzee Marry van de Sluis - Kloet Jan van de Sluis Carolien en Johan, Chico, Chahou, Cherique Annemarie en Willem, Sander,- Nynke, Jorick, Jelle, Michiel Gertjan en Marjanne, Lotte, Gijs, Mimi Richard en Colette, Loes, Duuk, Toon John en Jolanda, Joël Abel Zierikzee Johan Kloet Marry Kloet - de Vlieger Janine en Ries, Julia, Tim, Ymke Bart en Andrea Erik en Arieke, Noor, Lauren Willemien en Johan Zierikzee Rien Kloet Greta Kloet - van Leeuwen Marjolein en Frank Bart Oosterland Lena van Damme - Kloet Jan van Damme Jackelien Martijn Bart-Jan Correspondentieadres: Regenboogstraat 30, 4301 BV Zierikzee De dank- en afscheidsdienst zal gehouden worden D.v. donderdag 8 september om 13.30 uur in de Christelijke Gereformeerde Kerk, Zevengetijstraat 11 te Zierikzee. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats aan de Stapelshofweg te Zierikzee, omstreeks 14.45 uur. Voor de dienst is er van 12.45 tot 13.15 uur gelegenheid tot condoleren in de zaal van de kerk. Na de begrafenis is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in de zaal van de kerk. Door de poort van de dood gegaan Dinemarie Peeck - Haasnoot e Katwijk 21 augustus 1934 t Middelburg 3 september 2011 David Peeck Cornelie Peeck en Essemie van Dunné, Dijs, Kees Gerbrand Peeck Albertine Peeck en Nico Doorn Correspondentieadres: Oostmede 20, 4337 AV Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen van Dinemarie, in de Kapel van Hoogelande, Hogelandseweg 3a 4364 SB te Grijpskerke, op donderdag 8 september a.s. van 10.30 tot 11.00 uur. Aansluitend is een samenzijn waarin We haar zullen gedenken. Hierna kunnen wij elkaar ontmoeten en het glas heffen op Dinemarie. De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden op vrijdag 9 september te Schoorl.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 19