zeeland 129 meubilair vakantiehuis Beste monteursteam 2011 Nederland Nieuwe paden Trucker met slok op is rijbewijs kwijt Strand Bergse Diepsluis afgesloten SterdOme.. Uw Mercedes-Benz Specialist! N-Sea nieuwe naam voor Noordhoek INFORMATIEBIJE Land Rover dealer Auto Ventura BV zaterdag 3 september 2011 BORSSELE - De gemeente Borsele wil belangstellenden eind oktober laten zien hoe de nieuwe bestra ting van de gemeentelijke begraaf plaatsen er uit ziet. Dat gebeurt op het kerkhof van het dorp Borssele. Dat is de eerste begraafplaats met de nieuwe bestrating van de pa den. Gekozen is voor een soort as falt met grind. Autobedrijf Tholen B.V. SAAB specialist Ruim 80 jaar een begrip in mobiliteit verkoop onderhoud tuning aircoservice Gagelboslaan 161 Bergen op Zoom Tel. 0164-247636 E: info@tholenbv.nl www.tholenbv.nlwww.saabtuning.nl MIDDELHARNIS - Een 45-jarige vrachtwagenchauffeur uit de Zuid-Hollandse gemeente Graaf stroom is donderdag zijn rijbewijs kwijtgeraakt wegens rijden onder invloed. Om 06:45 uur zagen sur veillerende politieagenten een vrachtwagen al slingerend rijden op de N215, richting Middelharnis. De chauffeur slingerde zodanig dat hij meerdere malen de berm en de andere weghelft meenam. Dit zorg de volgens de politie voor gevaarlij ke situaties Agenten gaven de bestuurder een stopteken. De blaastest die de man werd afgenomen wees uit dat hij veel te diep in het glaasje had geke ken. De trucker blies 1055 ug/1 ter wijl de maximaal toegstane limiet 220 ug/1 is. Het rijbewijs van de man is ingevorderd. door Claudia Sondervan THOLEN - Het grote strand bij de Bergse Diepsluis aan de noordkant van de Oesterdam is dit weekein de voor het laatst dit seizoen toe gankelijk voor recreanten; maan dag is het strand afgesloten. Dan begint op die plaats de verster king van de dijk en zijn badgasten, wandelaars en fietsers niet meer welkom bij de werkzaamheden. De dijkversterkingen op die plaats zouden eigenlijk al op 22 augustus beginnen, maar coulance met zo merse wensen van badgasten deed het Projectbureau Zeeweringen de werken naar een later datum schui ven. De dijkversterking moet in november zijn afgerond. Mercedes-Benz E 350 CGI Avantgarde aut. Tegenprestatie van vrijwilligers van Friendensstimmme is dat die de huizen leeghalen en zorgen voor de afvoer van de spullen. Hui- ge: „We zijn nu met zo'n twintig vrijwilligers bezig, en morgen zijn we denk ik met veertig man. Er moet echt heel veel gebeuren." Een korte rondgang over het ter rein aan de Daleboutsweg bewijst zijn gelijk. Overal in het park wordt druk gesjouwd, overlegd, ge coördineerd en meubels uit elkaar geschroefd om de vrachtwagens zo efficiënt mogelijk in te kunnen laden." Duits en Nederlands klinkt door elkaar, maar men ver staat elkaar uitstekend. De Coöperatieve Vereniging Re sort Haamstede steekt ook een handje toe. Voorzitter Wim Looij- schelder leidt bij de ingang van het park de verkeersstromen in goede banen en anderen helpen mee met het sjouwwerk. Alles bij elkaar is het een ingewik keld logistiek karwei, moet park manager Van der Deijl toegeven. „Het is een gigantische klus. ,En als alles goed gaat staan hier over negen maanden heel nieuwe hui zen. Het open karakter en de ruim te worden niet aangetast volgens Van der Deijl. „de 'footprint' van de huizen blijft hetzelfde. Alleen worden de nieuwe huizen hoger." Het nieuwbouwproject wordt uit gevoerd door Bouwbedrijf Boo- gert uit Oosterland. Boogert heeft Friedensstimme ook een bijdrage in de transportkosten richting Oostblok toegezegd. Huige is er bij zonder blij mee. „Elke vrachtwa gen vol is er één. Het' gaat ons om humanitaire hulp." Bohemen Resort Haamstede zag eind jaren zestig het levenslicht als park Burghstede. Dat park werd ontwikkeld door projectontwikkelaar Firma Bohe men. In 1980 stortte de huizenmarkt in en verkocht Bohemen het park aan het Algemeen Burgerlijk Pen sioenfonds (ABP) In 1988 werd Burghstede geheel gerenoveerd. Toen de renovatie in 1990 gereed was werd de naam veranderd in Resort Haamstede. In 1993 werden de bungalows op het park aan particulieren ver kocht. Scottweg 43 4462 GS Goes 0113 - 272323 www.sterdome.nl klok echt vijftig, zestig jaar terugge draaid is vergeleken met Neder land. Veel mensen hebben daar weinig tot niets en die mensen proberen wij te helpen." Met zichtbaar genoegen laat Huige zien wat er zoal ingeladen word in de vrachtwagens. Complete bank stellen, eetkamerstoelen en eetta fels, maar ook bedden, compleet met matras. „Dat is allemaal nog hartstikke mooi spul. Het zou toch zonde zijn als dat weggegooid zou worden. Huige haalde de be foto Dirk-Jan Gjeltema vriende Duitse tak van Friedens stimme erbij en ging om tafel met de Coöperatieve Vereniging (van eigenaren) Resort Haamstede. Met als resultaat dat het overgrote deel van de huiseigenaren instemde met het schenken van het meubi lair aan Friedensstimme. Met de sloper kwam Huige overeen dat ook het sanitair zijn weg naar het Oostblok vond. „Normaal gaan toi letten en dergelijke naar de sloop, maar wordt er verder niets meer mee gedaan." ZIERIKZEE - Onderwateraannemer Noordhoek verandert van naam en gaat verder als N-Sea. Volgens directeur Cees Noordhoek wil het bedrijf zich met de nieuwe naam 'breder, krachtiger, internationaler en klantgerichter' presenteren. Begin dit jaar kwam het bedrijf in zwaar weer terecht. Doordat inves teringsmaatschappij Value Enhan cement Partners in Amsterdam een meerderheidsbelang nam, kon de bedrijfsvoering weer worden voortgezet. Noordhoek Diving krijgt ook een andere naam en gaat verder als N-Shore. BEC bv Antoniusziekenhuis Past. van Genklaan 6 4501 AJ Oostburg Tel. 0117-440390 Fax 0117 - 440395 www.eyecenter.nl info@eyecenter.nl LEESBRILCORRECTIES, Tijdens deze informatiebijeenkomst zal oogarts dr. De Wilde een uiteenzetting geven oVer dfe mogelijkheden van refractieve chirurgie metldej meest geavanceerde apparatuur. dr. Binkhorst Eye Center biedt een breed scala aan oplossingen voor mensen die graag zonder (lees)bri! of contactlenzen door het leven willen gaan. www.AUTOVENTURA.nl Goes 01 ia .MS2S5

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 75