Sale final Mantelzorgers van Nederland opgelet! Dagbladbezorger - re c Home Mortiere Middelburg Vanaf 1 september vindt u in onze winkel de grootste Riverdale Inspiration shop van Zeeland en medio oktober hebben wij hier ook de grootste winkel in raamdecoratie, zonwering en kunststofkozijnen van Zeeland We moeten ruimte maken voor de nieuwe producten en de nieuwe collecties. U kunt hiervan profiteren tijdens een eenmalige vanaf zaterdag 3 september tot en met woensdag 7 september a.s. met kortingen van tot wel handenjjiuis Sc BON Ja, ik wil de PZC bezorgen QJ O C CD 50% 70% Mortiereboulevard 40 Middelburg T (0)118 606901 www.trendhomemiddelbugr.nl Openingstijden: maandag dinsdag, woensdag en vrijdag donderdag zaterdag koopzondag 13.00 uur tot 18.00 uur. 10.00 uur tot 18.00 uur. 10.00 uur tot 21.00 uur. 9.30 uur tot 17.00 uur. 12.00 uur tot 17.00 uur. U bent mantelzorger en zorgt voor uw chronisch zieke of gehandicapte partner, familielid of vriend. Ook u heeft behoefte aan ontspanning. Maar wie kan u vervangen? Handen-in-Huis stelt u in staat om er eens helemaal tussenuit te gaan. Onze vrijwilligers zijn bereid om een paar dagen of langer uw zorgtaken over te nemen. U kunt daardoor met een gerust hart even weg. Bel of e-mail ons voor informatie. We vertellen u graag alles wat u wilt weten. Tel. 030 659 09 70 info@handeninhuis.nl www.handeninhuis.nl MANTELZORGVERVANGING R NEDERLAND Bedrijf: Van der Velden Rioleringsbeheer Standplaats: Regio Zeeland Bergen op Zoom Rioolmonteur Vernieuwingen m/v Een belangrijk deel van onze dienstverlening bestaat uit het aanleggen en vernieuwen van rioleringen. Als riool monteur vernieuwingen bestaan jouw werkzaamheden uit het repareren en aanleggen van binnen- en buiten rioleringen. We werken daarbij uiteraard volgens strikte afspraken en kwaliteitsnormen. Wij bieden een prima salaris, goede arbeidsvoorwaarden en leuke collega's. Bekijk de vacatureomschrijving op www.daspaswerk.nl Contact: rob.louwers@vandervelden.com JobTrack.nl vacaturenr: JOB 2478958 Zierikzee Wilt u graag fit blijven? En overdag tijd houden voor u zelf? En vindt u het fijn om bij te kunnen verdienen om zo leuke dingen te kunnen doen? Word dan dag bladbezorger bij de PZC. Wat staat er tegenover? een prima maandelijkse vergoeding gratis de PZC lezen vele interessante extra's Aanmelden? via internet: www.bezorgers.nl •telefonisch: 0800-0222710 per post: stuur onderstaande bon op Naam: Geboortedatum: (min. 15 laar) Adres: Tel: Postcode: Woonplaats: Vul deze bon in en stuur deze (zonder postzegel) naar: PZC, t.a.v. Secretaresse Distributie, Antwoordnummer 71,7300 VB APELDOORN

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 58