44 Karin Kwakkelaar-Bimmel Karin Karin Kwakkelaar Catherina Kwakkelaar - Bimmel Patrick de Poorter Izak Anthonie Goudzwaard Johannes Cornells van Huizen I familieberichten zaterdag 3 september 2011 i IDensenlinq.nl Er is niets waar ik op wacht Morgen blijft het nacht Ik overdacht mijn zorgen en de wereld En alle keren dat ik wakker lag Ik besloot wat een mooie dag Veel te kort geleefdmaar toch alles uit het leven gehaald, is van ons heengegaan mijn lieve vrouw en onze moeder Karin Kwakkelaar-Bimmel 01-09-2011 Goes 24-01-1956 Koudekerke Loek Merian en Ömer Niels en Puck Christian en Mariska Karin is opgebaard in Uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 in Middelburg, alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen op dinsdag 6 september van 14.00 tot 14.30 uur. Aansluitend zal om 15.00 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in het Crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havëndijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren. Mochten wij vergeten zijn een kaart te sturen, dan kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze schoonzus en nicht 01-09-2011 Wij wensen Loek en de kinderen veel sterkte toe Johan en Crista Dat- Harry en Jopie Kwakkelaar Kwakkelaar Ben Kwakkelaar Nel en Martin Kuper- Leo en Karin Kwakkelaar Meijer Marjan en Jan Veenstra- Sjaak van Kleven Kwakkelaar Vlissingen, 01-09-2011 Onze lieve vriendin is er niet meer. We gaan haar vreselijk missen. Chris en Mieke Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Echtgenote van onze collega Loek Kwakkelaar. Wij wensen Loek en familie veel sterkte en kracht toe om dit verlies te dragen. Afdelingsleiding Electrolyse Zeeland Aluminium Compagy N.V. Collega's A-ploeg AL Zeeland Aluminium Company N.V. We worden stil bij de ontvangst van het overlijdensbericht van onze organist en koordirigent Peter Priem In hem verliezen we een gedreven kerkmusicus met wie wij de inzet tot het onderhouden van de gregoriaanse kerkmuziek mochten delen. Met onze uitvoeringen blijven we hem gedenken. Wij wensen Petra, Levien, Emiel en Niels veel sterkte en Gods kracht toe in de verwerking van hun verdriet. Bestuur Parochie H.Blasius Heinkenszand Leden RK. Mannenkoor St.Cecilia Verdriet was groot toen ze je geen kans meer op genezing konden geven. Verdriet werd onderdrukt toen je samen met ons nog mooie momenten kon beleven. Samen zijn wij tot de drempel gegaan. Omringd door onze liefde ben je moedig van ons heengegaan. Groot is de leegte die je achterlaat, maar mooi zijn de herinneringen die blijven. Met al zijn levenslust en wilskracht heeft hij de strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die wij met hem mochten beleven, delen wij u met verdriet in ons hart mede dat afgelopen donderdag is overleden mijn zoon, onze broer en oom en mijn lieve vriend In de leeftijd van 47 jaar. Bob de Poorter f Vlissingen: Jannie de Poorter-Louwerse Pieter van der Meer Middelburg: Erwin de Poorter Wilma de Bruin Amersfoort: Saskia en Perry Koelewijn Nikky Indy Middelburg: Jacqueline Brouwer Salina tffr Onze dank gaat uit naar alle verzorgers en doktoren die Patrick de afgelopen tijd liefdevol hebben verzorgd. 1 september 2011 Correspondentieadres: Paul Krugerstraat 138 4381 WJ Vlissingen De crematieplechtigheid zal dinsdag 6 september a.s. plaatsvinden om 14.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havëndijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Degenen die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Verdrietig zijn we door het overlijden van onze lieve neef Patrick de Poorter Rheden: Margriet en Henk tKluitenberg Temeuzen: Nel Louwerse Vlissingen: Paula en Nico van der Want Neven en nichten Met leedwezen hebben we kennis genomen van het overlijden van onze dierbare collega Patrick de Poorter in de leeftijd van 47 jaar. Vol bewondering hebben we gezien hoe Patrick het afgelopen jaar tegen zijn ziekte heeft gevochten. In Patrick verliezen we een loyale collega die ruim 26 jaar van grote betekenis is geweest voor ons bedrijf. Een team leader die stond voor zijn personeel, producten en klanten. Onze gedachten zijn bij de familie van Patrick. Directie Medewerkers Agilent Technologies Netherlands B.V. Middelburg, 1 september 2011 Na een lange strijd is donderdag jl onze collega, Patrick de Poorter overleden. In Patrick verliezen wij een zeer gedreven en kundige BHVer. Wij wensen zijn familie alle sterkte toe in de komende tijd. De EHBO/BHV organisatie van Agilent Technologies Netherlands BV: Adri, Aryan, Comé, Ditta, Eric, Geraldine, Guido, Jan Willem, Jeroen, Maty, Pedro, Peteren Robert Als je in je levensstrijd warmte om je heen verspreidt, als je iemand die daar treurt, hebt getroost en opgebeurd, als je hielp waar dat dat kon aan wat licht en aan wat zon, als ie een goed voorbeeld geeft, heb je niet voor niets geleefd. Na een kort ziekbed, is tot ons groot verdriet overleden, mijn lieve zorgzame man, onze dierbare vader, schoonvader, opa en overgrootopa Josephus Robertus Tieleman -Rob- onderscheiden met Het Verzetsherdenkingskruis in de mooie leeftijd van 90 jaar Kapelle: Els Tieleman - van Goeije Kaapstad (Zuid-Afrika): Anja en Joseph Kapelle: Pierre en Thea Joyce en Patrick, foep Malou Maroochydore (Australië): André en Cathy Kapelle: Wenda en Bram Sander en Jerina Mervin en Alexandra 1 september 2011 C. D. Vereekestraat 47, 4421 CC Kapelle Zaterdagavond 3 september is er van 19.00 -19.30 uur gelegenheid om van Rob afscheid te nemen in rouwcentrum Peter Buder, Maalstede la te Kapelle. De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden op dinsdag 6 september om 12.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havëndijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er vanaf 13.15 uur gelegenheid de familie te condoleren in zorgcentrum "Cederhof" Cederlaan 9 te Kapelle. Namens de familie willen we allen die hun medeleven betoond hebben, tijdens en na het overlijden van onze geliefde zuster Wilhelmina Bramsen-Snoep hartelijk danken. P.E. Snoep G. van Vulpen-Snoep Krabbendijke, september 2011 Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van mijn geliefde man, onze vader, schoonvader, groot- en overgrootvader zeggen wij u hartelijk dank. A. Goudzwaard-van Dommelen Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Temeuzen, september 2011 Het heeft ons goed gedaan zoveel belangstelling en medeleven te hebben ontvangen na het plotseling overlijden van onze vader, schoonvader en lieve opa We hebben uw woorden, vele kaarten en uw handdruk als zeer waardevol ervaren. Onze oprechte dank hiervoor. Familie van Huizen Grijpskerke, september 2011'

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 44