li Joost Steenbakker Linda van Tol JyöfleuM Alewijn Don Piet en Janny Francke Üi/sr Jaiiüll Bram de Kam (J) Ulensenlinq.nl zaterdag 3 september 2011 familieberichten 143 Wij gaan trouwen op 09 september 2011 13:40 Stadhuis te Goes 19:00 Ontmoetingskerk te Goes 20:30 Receptie in de Goederenloods te Goes 8 SEPTEMBER 1921 - 8 SEPTEMBER 2011 Op 8 september 2011 wordt onze vader 90 jaar. Hierbij willen we stil staan en nodigen u uit voor de receptie op zaterdag 10 september vanaf 15.00 uur tot 16.30 uur in Green White, Noordweg 43 te Oostkapelle. U bent van harte welkom. Namens de kinderen, Frans Don Voor uw belangstelling, felicitaties, kaartjes en geschenken bij ons 55-jarig huwelijksjubileum, n wij u hartelijk dank. Tramstraat 51 Koudekerke Het was mooi, het is goed zo Na een paar laatste moeilijke maanden is in volle berusting over een goed en lang leven ingeslapen mijn lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootoma 'Oma Stok' Maria Neeltje van Eenennaam-van Hove Weduwe van Lourens van Eenennaam sinds 5 juli 1948 Oost-Souburg, 9 november 1908 t Zoutelarrde, 29 augustus 2011 F.H. Pundke-van Eenennaam H.C.P. Pundke Marjolijn en Kees Marco Lisette Elvira Rens en Judith Bert Annemieke Correspondentieadres: Valkenisseweg 49, 4373 RW Biggekerke De afscheidsbijeenkomst heeft plaatsgevonden in besloten kring. Met verdriet geven wij kennis dat in Tasmanië is overleden onze geliefde broer, zwager en oom Johannes van Noorden zoon van Philippus van Noorden en Lena Zandee in de leeftijd van 81 jaar. H. van Noorden t N. van Noorden-Mol 1 J. Willeboer-van Noorden P. Willeboer t J. van Noorden M. van Noorden-Hoogesteger M. van Noorden M. van Noorden-Slabbekoom Dijl-van Noorden C. Dijl t A. van Noorden W. van Noorden-Goeree Neven en nichten Deverport, 2 september 2011 Correspondentieadres: Voorhoute 13 4416 BS Kruiningen. Ken Hem in al uw wegen, en Hij zal uw paden recht maken. Spreuken 36 Bedroefd geven wij u kennis dat, voor ons op het aller onverwachts, door de Heere uit ons midden is weg genomen onze lieve, zorgzame moeder, oma en overoma Klazina Faasse-Jobse sinds 15 januari 2009 weduwe van Daniël Faasse Oostkapelle, Krabbendijke, 18 april 1932 1 september 2011 Middelburg: Joke en Gerrie Antonisen-Faasse Vlissingen: Corrie Faasse en Jos van Breemen Westkapelle: Jan Faasse in liefdevolle herinnering) Goes: Jan en Annelies Faasse-Kaboord Moerkapelle: Kees en Willemien Faasse-Huijser Aagtekerke: Ina en Jan de Visser-Faasse Aagtekerke: Matty en Rinus Moens-Faasse Aagtekerke: Daan en Margreet Faasse-Paardekooper Oost-Souburg: Johan en Philine Faasse-Allemans KrabbendijkeNelleke en Rens van Pagee-Faasse Krabbendijke: Ineke en René Weststrate-Faasse Klein- en achterkleinkinderen Krabbendijke, zorgcentrum Nieulande Correspondentieadres: Bemhardstraat 4 2751 BR Moerkapelle Gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen maandag 5 september van 19.30 tot 20.00 uur in het mortuarium van Nieulande te Krabbendijke. Ingang via de Nieulande- straat. De rouwdienst wordt D.V. dinsdag 6 september om 10.30 uur gehouden in één der zalen van de Gereformeerde Gemeente, J.W. Frisostraat 1 te Krabbendijke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Krabbendijke. Vooraf is er van 9.45 tot 10.15 uur gelegenheid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is er nog gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Onze dank gaat uit naar het personeel voor de goede verzorging en de medebewoners voor de fijne tijd die ze in Nieulande mocht hebben. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. In verband met bovenstaand overlijden is onze vestiging te Krabbendijke dinsdag 6 september de gehele dag gesloten Pagee banden Krabbendijke Met droefheid geven wij U kennis van het overlijden van onze lieve zus, schoonzus en tante Klazina Faasse-Jobse Wij wensen de kinderen, klein- en achterkleinkinderen kracht en sterkte toe om dit verlies samen te dragen. Grijpskerke: Maatje en Wim Francke (in herinnering) Souburg: Jo en Hannie Jobse Veere: Nel Jobse (in herinnering) Serooskerke: Gretha en Bram Louws Oostkapelle: Gerrit en Corrie Jobse Leen en Ina Jobse Lunteren: Corrie en Rien Geluk Neven en Nichten 1 september 2011 Psalm 90:12 Leer ons alzo onze dagen tellen, dat wij een wijs hart bekomen. Heden werd onverwachts uit ons midden weggenomen, onze geliefde schoonzuster en tante Klazina Jobse weduwe van Daniël Faasse in de leeftijd van 79 jaar. De Heere sterke haar kinderen, kleinkinderen en ons in dit grote verdriet. Westkapelle: J. Faasse t M. Faasse-Wisse Westkapelle: S. Faasse t Westkapelle: P. Faasse Middelburg: P. Kodde-Faasse L.A. Kodde Westkapelle: M. Verhulst-Faasse L. Verhulst Neven en nichten Bezige handen en een sterke wil Vielen na een bewogen leven stil. Met alle regie nog in handen is, na een mooi en zinvol leven, op 89-jarige leeftijd overleden onze lieve pa, opa en over-opa Echtgenoot van Aaltje Jacobse 1973 Levenspartner van Mia Vermeltfoort t 2007 Zijn kinderen: Wim A Loes Robin A Kelly, baimy, Owen Sven A Simone, V Piet A Mieneke Abby A Chantal, Mika, banja Lennard A Bianca, Evi, Isa Lenie A Lein Angela A Wouter, Fenna,V Nonja A Bertjan Nel A Octo Barba A Vincent Tobias A Marliek Brigitte A Hans Miriam A Thijs Bas A Monique, Ebi, Finn Werner A Barbara Jetske Vlissingen, 1 september 2011 Correspondentieadres D. Koddelaan 57 4374 ER Zoutelande Terugblik op pa's leven in restaurant "Het Verschil", Willibrordusplein 18, 4374 AX Zoutelande op woensdag 7 september om 12.00 uur. Na de terugblik gaat pa zijn weg, daarna is er gelegenheid tot condoleren om 13.00 uur. Mia's kinderen: Wie zich betrokken voelt bij pa of ons kan dit bericht als kaart beschouwen M Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze laatste broer en zwager Bram de Kam P. de Kam B.H.de Reu-de Kam L. van Sluijs-de Kam W. de Kam-van Sluijs P. Kluijfhout-de Kam J. Kluijfhout L. Huiszoon-de Kam L. Huiszoon Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van Bram de Kam Zijn jarenlange inbreng en inzet bij de voorbereidingen voor de Folkloristische dag in Zoutelande zullen we erg missen. Comité Folkloristische dag Zoutelande Met leedwezen hebben wij kennis genomen van het overlijden van de heer Izaak Dirk Toussaint voormalig ambtenaar bij de afdeling Waterstaat-, Verkeer- en Milieuzaken van de toenmalige provinciale griffie Zeeland. Met waardering en respect denken wij terug aan de wijze waarop hij zich gedurende zijn bijna 37- jarige loopbaan zeer consciëntieus en met grote betrokkenheid voor waterschapszaken heeft ingezet en zijn vaardigheden in dienst heeft gesteld van het provinciaal bestuur. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen heel veel'sterkte toe en hopen dat zij de kracht zullen vinden om dit verlies te dragen. Gedeputeerde Staten van Zeeland Karla Peijs,voorzitter Viek Verduit,secretaris

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 43