301 zeeland 0 A58 als actiemiddel Ik gae nè Engeland, vanaf de We werken aan een betere weg Nu ook in TERNEUZEN www.westerscheldetunnel.nl Tijdelijke verkeershinder... www. westersch eldetu nnel.nl Watervlo naar Zeeuwse havens Film by the Sea pD zaterdag 3 september 2011 Werkzaamheden tunnelweg Zeeuws-Vlaanderen Tijdelijke omleidingsroute via N252 WesterscHéJdetunnel Westerschei de Terneuzen IMI I v3 1 KEU Op maandag 5 en dinsdag 6 september van 21.00 uur tot 05.00 uur is de Westerscheldetunnelweg in Zeeuws-Vlaanderen in beide richtingen afgesloten voor verkeer. Het betreft het tracé vanaf de kruising mét de Herbert H. Dowweg tot de rotonde op de N61/Hoofdweg Hoekseweg. Al het verkeer wordt omgeleid via de N252, de weg langs het Kanaal van Gent naar Terneuzen. De omleidingsroute staat met gele borden aangegeven. Op woensdag 7 en donderdag 8 september van 21.00 uur tot 05.00 uur is dit tracé afgesloten voor verkeer in zuidelijke richting, dus vanuit de tunnel richting de rotonde. De omleidingsroute in zuidelijke richting blijft gelden tot eind van het jaar voor breedtetransport breder dan 2,80 meter. Vanaf 1 november geldt de breedtebeperking in beide richtingen. Onze excuses voor het ongemak. Let op: de Westerscheldetunnel zelf is niet afgesloten en blijft dus in beide richtingen beschikbaar. Meer info: Bel Klantenservice vanuit Nederland: 0900 - 2358866 (€0,05/min.) vanuit België: 0031 - 113 232 844 Of stuur een e-mail naar: info@westerscheldetunnel.nl T U INI INI WESTERSCHELDE VevAuY>beUv\g Het begon met opschriften op viaducten, zoals hier bij Arnemuiden. Inmiddels zijn door Ben Jansen MIDDELBURG - Met strikte regels, die landelijk veel navolging heb ben gekregen, heeft de provincie Zeeland de wildgroei van reclame borden langs de Zeeuwse wegen aangepakt. Een weldaad voor het landschap. Niet alle borden zijn evenwel te weren. Verkeersborden en borden die de richting aanduiden mogen natuurlijk, borden die de aandacht vestigen op bouwwerkzaamheden zijn eveneens toegestaan en dat geldt ook voor borden die een niet als handelsreclame te beschouwen uitdrukking van de in de Grond wet verankerde vrijheid van me ningsuiting inhouden. Van die laatste uitzonderings grond in de Landschapsverorde ning Zeeland hebben tegenstan ders van kernenergie de afgelopen As de drank is in de man, liedt 't verstand di eêl vee van." Die uutdruk- king is êlemaele op z'n plekke bie 't verhaal dat iemand me vertelde en da'k vö waer an moest neme! Je zou an minder he twufele....! - Ie haf een feêstje in z'n uus an de boulevaar in Vlissinge en di wier meer dan riekelijk gedroenke en 't wier ook een lange feèste wan nachten kunne lang weze! As gast heer was'n toch een bitje verplicht om zö goed as nuchter te bluven en sommihe tegen d'r eihen te be schermen..! Zó nam 'n eest de opmerking van een vriend mee 'iets' te vee op, nie MIDDELBURG - Van 12 september tot en met 20 oktober ligt De Wa tervlo in verschillende havens in Zeeland. Het educatieschip heeft een waterexpositie aan boord en biedt een lesprogramma voor kin deren van de basisschool. Het schip is bijna iedere zaterdag en woensdagmiddag gratis te bezoe ken voor geïnteresseerden. serieus. Ie riep dat 'n nè Engeland hieng en ie startte op de boulevaar..! Nae een kwartiertje was 'n nog nie trug en de toch wat ongerust hore man kon nog net zie oe of z'n Engelandvaerder een ouwe, stevige deure, a kantelende, over 't muurtje van de boulevaar kieperde en d'r zelf achteran hieng. Dien ouwe deure stoeng nest z'n uus te wachten op de gang nè "t stort'. En noe wier 't werachtig nog een 'schip'! Jan, zö zulle me de fantast vol drank mè noeme, ploeterde d'r a mee deu de branding en was deu z'n gastheer nie op andere gedach ten te briengen. 'Engeland..- lei....di' en ie wees richting Bres- sies en Cadzand. Vö aole zeker heid 'scheepte' gastheer Henk toch ook mè in. De zeê was hlad en kalm, de maene scheen en op de boulevaar stoenge wat laete van 10 t/m 14 september 10 September Openingsfeest Midnight in Paris en Parisian Party Tickets info: www.filmbythesea.nl film., Kisea

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 30