dood, leve het sportpark! zeeland 129 Beste monteursteam 2011 Nederland MODERN Donatie SterdOme.. Uw Mercedes-Benz Specialist! 'Sluis aan Zee' in Scheldemondraad Motorrijder raakt rijbewijs kwijt Bunkers en historie in de Zeepeduinen INFORMATIEBIJEENKOMSTEN Verdachten na inbraken opgepakt Land Rover dealer Auto Ventura BV zaterdag 3 september 2011 Autobedrijf Tholen B.V. SAAB specialist Ruim 80 jaar een begrip in mobiliteit verkoop onderhoud tuning aircoservice Gagelboslaan 161 Bergen op Zoom Tel. 0164-247636 E: info@tholenbv.nl www.tholenbv.nlwww.saabtuning.nl „We krijgen op Sportpark Bonedijke een moderne ac commodatie met eigenlijk een compleet nieuw kunstgrasveld en dat is wat we wilden", aldus voor zitter Piet Jan Reijniersie van korfbalvereniging Seol- to. MIDDELBURG - Kinderboerderij de Klepperhoeve en de Stichting Voedselbank Walcheren in Middel burg hebben een gift ontvangen van het Middelburgse filiaal van Specsavers. De kinderboerderij kreeg 985 euro. De Voedselbank iets meer, namelijk een bedrag van 1156 euro. afscheid van hun atletiekbaan in Middelburg. Vandaag opent het nieuwe Sportpark Vrijburg. foto Izaak Verkeste Mercedes-Benz E 350 CGI Avantgarde aut. Scottweg 43 4462 GS Goes 0113 - 272323 www.sterdome.nl SLUIS - Johan Robesin, namens Pro vinciale Staten lid van de Schelde mondraad, wil in die raad praten over de mogelijkheid Sluis via het Schipdonkkanaal te verbinden met de Noordzee. De Scheldemondraad is een over legorgaan van Oost-Vlaanderen, West-Vlaanderen en Zeeland. De Vlaamse regering denkt erover het Schipdonkkanaal ter hoogte van Oostkerke aan te sluiten op de Damse Vaart. Daarmee zou Sluis een directe verbinding met de Noordzee krij gen. VROUWENPOLDER De politie heeft het rijbewijs inge nomen van een 48-jarige motorrij der uit Yerseke die zich vrijdag rond 14.00 uur met een gecorrigeer de snelheid van 115 kilometer per uur voortbewoog over de Polredijk bij Vrouwenpolder. De toegestane maximum snelheid bedraagt op deze dijk 60 km/u. Te gen de man is tevens proces-ver baal opgemaakt. BURGH-HAAMSTEDE Een gids van Natuurmonumentèn verzorgt zondag 11 september een excursie langs bunkers in het Slot bos en de Zeepeduinen. Samen vor men de veertig bunkers het meest complete bunkercomplex van de in de Tweede Wereldoorlog aangeleg de Atlantikwall. Veel bunkers zijn ingericht voor vleermuizen. De ex cursie begint om 10.00 uur vanaf het hek bij Slot Haamstede. hun nieuwe clubgebouw in ge bruik. Op het sportterrein aan de Sport weg 10 in Vlissingen (naast het stadsgewestelijke zwembad) zijn de hele dag door voor de leden van beide verenigingen tal van acti viteiten, toernooien, clinics, spelle tjes en andere feestelijkheden. De officiële opening vindt plaats van af 16.3a uur in de feesttent aan de zijde van de hockeyvelden. De Vlis- singse sportwethouder Marin de Zwarte en zijn Middelburgse colle ga Albert de Vries zullen samen om 17.00 uur de openingshande ling verrichten. Daarna volgt een receptie met om 18.15 uur de prijs uitreiking van de wedstrijden die overdag hebben plaatsgevonden. Het officiële gedeelte wordt om 18.30 uur afgesloten. Voor de leden van de sportverenigingen zal het feest daarna nog even doorgaan. LEESBRILCORRECTIES, OOGLASEREN en LENSIMPLANTATIES Tijdens deze informatiebijeenkomst zal oogarts dr. De Wilde een uiteenzetting gevenojrer de mogelijkheden van refractieve chirurgie metjdej meest geavanceerde apparatuur. dr. Binkhorst Eye Center biedt een breed scala aan oplossingen voor mensen die graag zonder (lees)bril of contactlenzen door het leven willen gaan. 'oensdag 7 september 2011, 20.00 uur Hotel Van Der Valk te Goes ijsdag 14 september 2011, 20.00 uur Antonius Ziek^phuis te Oostburg HH^Miiiönisch: 0117-440390. SINT JANSTEEN - De politie heeft mannen aangehouden die ver dacht worden van inbraken in wo ningen in Clinge en Sint lansteen. In Clinge werd daarbij een perso nenauto gestolen. Die werd bij Zwolle van de weg ge plukt. In de auto lagen tal van gestolen spullen in. Een fototoestel dat gestolen was bij een inbraak in Sint lansteen, werd gevonden bij een man uit Noord-Brabant. Door de foto's te bekijken, kon de politie de eigenaar traceren. BEC bv Antoniusziekenhuis Past. van Genklaan 6 4501 AJ Oostburg Tel. 0117-440390 Fax 0117 - 440395 www.eyecenter.nl info@eyecenter.nl I tcuitfccr @eyecenterbec www.AUTOVENTURA.nl Goes 0113 - 245285

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 29