Wil JE MET MIJ? fietsen scoort www.detegenaanval.nl éL I i EASTMAN in de aanval tegen epilepsie JobTrack.nl banen Purchaser Assistant ju Bridge- of biljartclub? Iedereen kan in De Tegenaanval! KOM IN ACTIE VOOR 120.000 MENSEN MET EPILEPSIE! directeur personeel organisatie (80%) Limagrain Werf uw personeel, waar uw toekomstige werknemer zich oriënteert. Het regionale dagblad in combinatie met vacaturesite JobTrack.nl zaterdag 3 september 2011 GRATIS ADVERTENTIE www.eastman.com Eastman Chemical Middelburg B.V. Voor de afdeling Procurement van de locatie te Middelburg, zoeken wij een Eastman Chemical Company is een dynamisch, wereldwijd opererend chemiebedrijf, met het hoofdkantoor in Amerika. Eastman Chemical Middelburg B.V. neemt, een vooraanstaande plaats in binnen de Adhesives divisie van Eastman. Met de uiterste zorg voor kwaliteit, veiligheid en milieu en met de modernste technologie worden in Middelburg al meer dan 40 jaar hoogwaardige harsproducten gemaakt In Middelburg werken totaal zo'n240 mensen. Voor meer informatie verwijzen wij u naar de website: wvAV.Eastman.com De Purchaser Assistant rapporteert aan de Indirect Procurement Manager EMEA. De Procurement afdeling is verantwoordelijk voor de inkoop van o.a. equipment, installaties, materiaal en service contracten voor de productie locatie Middelburg die voldoen-aan de eisen van de interne klant tegen condities die de concurrentie positie van Eastman versterkt. Wat houdt de functie in? De Purchaser Assistant is belast met de operationele- en administratieve inkooptaken. Daarnaast onderhoudt zij/hij nauwe contacten met de interne klanten en de leveranciers. De Purchaser Assistant signaleert onvolkomenheden in procedures en systemen, overlegt met de desbetreffende afdelingen en doet verbetervoorstellen. Wat vragen wij? Om voor deze functie in aanmerking te komen verwachten wij dat u een afgeronde MBO niveau-4 opleiding, administratieve en of economische richting, heeft. U heeft minimaal drie jaar ervaring in een vergelijkbare functie waarbij u uw gevoel voor commerciële zaken verder heeft ontwikkeld. U bent zeer vaardig in het werken met een ERP systeem, bij voorkeur SAP/R3, en met MS Office systemen. U beheerst de Engelse en Nederlandse taal goed zowel schriftelijk als mondeling. U bent in staat om op diverse niveaus tactvol te communiceren. Verder is het van belang dat u accuraat en zelfstandig kunt werken, initiatief neemt en dat u goed blijft presteren onder tijdsdruk. Wat bieden wij? Een zelfstandige en verantwoordelijke functie binnen een internationaal georiënteerde onderneming met een markt conform salaris en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. Meer informatie over de vacature staat op www.eastman.com onder careers, of u kunt contact opnemen met Michael Jasperse, Procurement Manager EMEA, 06 30432550. Hoe solliciteren? Uw schriftelijke sollicitatie met uitgebreid cv kunt u binnen 14 dagen richten aan Jaap Goedegebure, afdeling HR, Postbus 8018,4330 EA Middelburg of via E-mail: jgoedegebure@eastman.com. Het betreft een fulltime functie, doch parttimers die bereidt zijn in een duobaan te werken, kunnen ook solliciteren. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. ju Hardlopen? Laatje kilometers sponsoren! ju Keukenprinses? Organiseer een etentje! je bereikt meer op de fiets! Limagrain Nederland is een toonaangevende onderneming in landbouwzaaizaden. Wij veredelen, produceren en verkopen uitgangsmateriaal van maïs, granen, voeder- en gazongrassen, vlas, peulvruchten en groenbemesters. Vanuit onze moderne faciliteiten in Rilland (Zld.) coördineren wij alle activiteiten voor de Benelux en ontwikkelen wij nieuwe plantenrassen voor Noord-West Europa. Wij maken deel uit van de Franse Groupe Limagrain, Europa's grootste zaaizaadconcern, met ruim 6.700 werknemers en een jaaromzet van meer dan 1 miljard euro. Meer weten? Kijk op www.limagrain.nl. Voor onze Benelux-organisatie zijn wij op zoek naar een Waaruit bestaan je werkzaamheden In deze functie ben je verantwoordelijk voor het ontwikkelen en uitvoeren van het P O beleid voor onze vestigingen in Nederland (107 medewerkers) en België (50 medewerkers). Je adviseert en ondersteunt het lijnmanagement in hun P O verantwoordelijkheden en levert als lid van de Management Teams in Nederland en België een belangrijke bijdrage aan.het algemeen beleid en de strategievorming. Als lijnmanager geef je zelf leiding aan twee assistentes, het secretariaat en de telefonistes/ receptionistes. Je rapporteert aan de algemeen directeur Benelux. Wat je nodig hebt voor deze functie Je hebt een afgeronde en relevante opleiding op HBO of academisch niveau, aangevuld met enige jaren allround ervaring in P O. Je bent een goede gesprekspartner op alle niveaus en bezit leidinggevende capaciteiten. In verband met de regelmatige internationale contacten binnen de groep is een goede kennis van de Engelse taal vereist. Affiniteit met de landbouw is een pre. Wil je meer weten Bel voor meer informatie over de functie met Albert Remijn, directeur P O, tel. 0113 - 55 71 00. Je schriftelijke sollicitatie kun je sturen naar albert.remijn@limagrain.nl of naar Limagrain Nederland BV, afdeling Personeelszaken, Postbus 1, 4410 AA Rilland. <S'' Nederland morgen wil ik weer net zo'n fijne dag als vandaag iedereen verdient een morg Q JobTrack Nationaal Epilepsie Fonds

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 21