Noord-Korea te mogen zien
media
u
43
media@wegener.nl
024-3650570
'We raken een beetje in onszelf gekeerd, maar we moeten ons niet laten
regeren door angst Floortje Dessing reist de wereld over voor 3 Op reis
Zaterdag 3 september 2011
07:00 Little house on
the prairie 08:00 Tom
my teleshopping 09:00
David Maasbach 09:55
Robs grote tuinverbou-
wing 10:55 Greatest
American dog 11:55
SBS 6 Autosport 12:25
Chef! 13:00Teletrends
15:00 Lotto Weekend
Miljonairs 16:00 Huizen
jacht 17:00 Verbouwen
verkopen
09:30 Road to Lon
don 10:00 Yacht visi
on 10:30 2getbusiness
11:00 &Talk 11:30 Da's
lachen! 12:00 The Dukes
of Hazzard 13:00 Knight
rider 14:00 Mr. Bean
14:30 Truck St Trac
tor Pulling Indoor IJssel-
hallen Zwolle 15:30 RIB
Rally 2011 16:00 RTL
GP: Formule 1 - België
17:00 RTL Transport
wereld 17:30 RTL Auto
wereld
06:31 RTL Telekids: Fa
beltjeskrant, PipaPan-
da, Wolleke, Uki, Elias,
Chuggington, Brand
weerman Sam, De Koala
Broertjes, Chuggington,
Bibaboerderij, Efte-
lingtv: De Schatkamer,
Burgers' Zoo en Waar
om, Ernst, Bobbie en de
rest, Bassie Sc Adriaan
09:31 Teleshop 8: Tel
sell, Tommy Teleshop
ping, Tel séll 15:30 So
you think you can dance
17:00 Wie is de chef?
07:00 Born2Cook 07:35
King of the Hill 08:00
One Tree Hill 08:55
Tommy Teleshopping
10:55 Astro TV 12:55
Tommy Teleshopping
14:00 Airline 14:35
Gilmore girls 15:30 Trin-
ny Susannah: Undress
the nation 16:30 Het
Blok
06:01 Disney XD: Skunk
fu, Matt's monsters,
Amazing spiez, Super
hero squad, Pokemon
Black White, The sui
te life on deck, Phine-
as St Ferb, Zack St Cody,
Zeke St Luther, I'm in the
band, Mickey St Donald,
Zeke St Luther
a
18:00 Van huis naar
thuis, Reality
18:00 Ruige mannen:
Ice road truckers,
Reality
18:00 Extreme home
makeover
18:00 Veronica's fun
niest videos, Amu
sement
18:10 Ninja warrior, Rea-
lityprogramma
19:00 De 25 meest op
merkelijke beroe
pen, Overzicht
19:00 Beach patrol, Re
ality
19:30 Bonje met de bu- 19:55 Grenzeloos ver
ren liefd, Realitypro-
gramma
19:00 Border security,
Reality
19:30 Border security,
Reality
20:30 Wegmisbrui- 20:00 Road to perdition 20:30 Diva's draaien
kers!, Verkeerspro- door, Realitypro-
gramma gramma
20:30 Hawaii Five-0,
Misdaadserie
21:30 Red mijn vakan
tie!, Consumenten
programma
22:30 Hart van Neder- 22:15 Gangland, Reality 22:30 Dood eind, Hor-
land rorfïlm
22:45 Piets weerbericht
22:50 Reportage: De
man van 70 cen
timeter, Serie re
portages
23:55 Paradise lost
23:10 Sons of anarchy.
Dramaserie
23:20 Supernatural, Hor- 23:15 NCIS, Detective-
rorserie serie
00:55 Nachtmagazine
00:05 K-Ville 00:25 Boston legal
00:55 Rescue me 01:21 Sneak preview
01:41 Sneak preview 02:00 Meiden
03:00 Stoute meiden TV 04:30 Chat TV
05:00 Car tracks - 05:30 Veilig scan
00:15 Extreme home
makeover (h)
02:05 Astro TV
02:40 Grenzeloos ver
liefd (h)
04:00 The bacheloret-
te(h)
00
10
N>
O
21:30 Wie trouwt mijn 21:30 The bacheiorette, 21:25 NCIS Los Angeles, jg
zoon, Reality Realityprogramma Detectiveserie
22:20 NCIS, Misdaadserie
00:05 Veronica poker:
WPT Series 8
01:10 Nachtprogram
mering: Nacht
club live
04:10 Hart van Neder
land (late editie)
to
N)
to
UI
n
van hun leven, vertelden ze over
de dag dat ze de Grote Leider van
dichtbij zagen. Dan zie je dat het
echt een andere samenleving is."
Dessing wil met haar reportages la
ten zien hoe heerlijk reizen is, ze
wil inspireren, ideeën geven. „Ik
wil graag begrip kweken, laten
zien dat de wereld supermooi is,
dat we niet bang hoeven te zijn.
We hebben ook een verhaal te ver
tellen. We raken een beetje in ons
zelf gekeerd, maar we moeten ons
niet laten regeren door angst. Dat
is wel mijn ding, dat we daat niet
in vastlopen."
Haar favoriete bestemming? „Ik
ben het liefst in Nederland", lacht
Dessing. „Ik word blij hier. Neder
land is waanzinnig mooi. Maar
zonder reizen word ik tureluurs, ik
houd van nieuwe dingen zien."
3 Op reis. Nederland 3,19.50 uur
18:00 Trugkieke 18:10 Re-
gioNed 19:00 Herhalingen
BUITENLAND
Floortje Dessing wil met haar reizen „begrip kweken, laten zien dat de we
reld supermooi is, dat we niet bang hoeven te zijn." foto GPD/BNN
08:00 Sporza: Tennis - US
Open, live indien Belgen spelen
09:00 Zomerbeelden 10:00
Lichtpunt: Smakelijk eten!
11:00 De zevende dag 13:00
Het journaal 13:30 Het weer
13:35 Vlaanderen vakantieland
14:20 Woman in the window
16:00 Sporza: Wielrennen -
Ronde van Spanje 18:00 Het
journaal 18:10 Groenland
18:30 Dagelijkse kost 19:00
Het journaal 19:20 Sportweek
end 1 9:55 Het weer 20:00 Du
blin Zoo 20:25 Flikken Maas
tricht 21:20 Het goddelijke
monster 22:05 Brazilië voor be
ginners 23:05 Het journaal laat
23:25 Het weer 23:30 De ze
vende dag
07:10 Musti 07:15 Bob de Bou
wer 07:25 Kwiskwat 07:50 Ka
tjes tralalaatjes 08:00 Mega
Mindy 08:25 Ketnet KingSize
08:40 De avonturen van Bibi
Tina 09:05 Ketnet King Size
09:20 Mijn monsters ik 09:45
Junior Eurosong 2011 10:25 De
week van Karrewiet 10:35 Dis
ney's The emperor's new
school 10:56 CANVAS 11:00
KETNET 18:00 De Elfenheuvel:
Compilatie 18:45 De week van
Karrewiet 18:55 Kulderzipken
19:20 Jes Clips 19:25 Geboren
jagers 19:53 CANVAS 20:00
Het journaal 20:10 Panorama
21:00 South Pacific 21:50 De
laatste getuigen 22:40 Sporza
extra 23:45 Lichtpunt: Smake
lijk eten!
07:00 Breakfast 10:00 The An
drew Marr show 11:00 Sunday
morning live 12:00 Country
tracks 12:55 Weekweerbericht
13:00 BBC News 13:05 East-
Enders 15:00 My family 15:30
Bargain hunt 16:00 Escape to
the country 17:00 Village SOS
18:00 Songs of praise 18:35
BBC News 18:50 Regionaal
nieuws en weerbericht 19:00
Deadly 60 on a mission 19:30
Nature's miracle babies 20:30
Countryfile 21:30 Inspector
George Gently 23:00 BBC
News 23:15 Regionaal nieuws
en weerbericht 23:25 My fa
vourite joke 23:55 Outnum
bered
07:00 Little robots 07:10
Guess with Jess 07:20 Pinky
Dinky Doo 07:35 Little Charley
Bear 07:45 Rastamouse 08:00
Roar 08:30 Arthur 08:55 Junior
Masterchef 09:25 Bear behav
ing badly 09:45 Hotel Trubble
10:15 Jinx 10:35 Wingin' it
11:00 Something for the week
end 12:30 The great British
bake off 13:30 Motorsport:
MotoGP: Round 13 - Misano
15:00 Equestrian: Burghley
Horse Trials 16:45 Roeien
18:00 Natural world 19:00 Flog
it! 19:30 Harry's arctic heroes
21:00 Dragons' den 22:00
World's most dangerous roads
23:00 The grumpy guide to
driving
07:15 Willi wills wissen 07:40
Meister Eder und sein Pumuckl
08:30 Tiere bis unters Dach
08:55 Tigerenten Club 09:55
Tagesschau 10:00 Immer wie
der sonntags - Best of 11:30
Die Sendung mit der Maus
12:00 Tagesschau 12:03 Pres-
sedub 12:45 Wochenspiegel
13:15 ARD-exclusiv 13:45 Die
Kreuzfahrt 14:30 Tagesschau
14:40 Sportschau live: Auto-
sport 16:30 ARD-Ratgeber:
Heim Garten 17:00 Tages
schau 17:03 W wie Wissen
17:40 Wahl 2011 - Landstag-
wahl Mecklenburg-Vorpom-
mern 18:49 Ein Platz an der
Sonne 18:50 LindenstraGe
19:20 Wahl 2011 - Landstag-
wahl Mecklenburg-Vorpom-
mern 19:30 Berliner Runde
20:00 Tagesschau 20:15 Tatort:
Altes Eisen 21:45 Tagesthemen
extra 21:55 Falle 9/11 - Ein Tag,
der die Welt veranderte 23:25
Tagesthemen 23:53 Das Wetter
im Ersten 23:55 ttt - titel the
sen temperamente
07:20 Bibi Blocksberg 07:45
Bibi und Tina 08:10 Löwenzahn
09:00 heute 09:02 sonntags
09:30 Evangelischer Gottes-
dienst 10:15 blickpunkt 11:00
ZDF SPORTextra: Atletiek
15:10 heute 15:15 Der Guru
17:00 heute 17:10 ZDF SPOR-
Treportage 17:45 Wahl 2011
im ZDF: Wahl in Mecklenburg-
Vorpommern 19:00 heute
19:30 Terra X: Palmyra - Ent-
deckung aus dem Weltall 20:15
Wilde Wellen - Nichts bleibt
verborgen 21:45 heute-journal
22:00 Hautnah - Die Methode
Hill 23:25 Zum 11September -
ZDF-HistoryDas Drama von
New York
Duitsland 3 WDR
07:10 Aktuelle Stunde 07:50
Die beliebtesten Bauernhöfe
derNordrhein-Westfalen 08:35
Von und zu lecker: Wer kocht
das beste Adelsmenii? 09:05
LindenstraGe 09:35 plasberg
persönlich 11:00 west.artTalk
12:25 west.art Meisterwerke
12:30 Die Diebin Sr Der General
14:00 Ein Luftikus zum Verlie-
ben 15:30 Der Inseltierarzt
16:00 Cosmo TV Reportage:
Hart und herzlich - Eine tiirki-
sche Lehrerin gibt nicht auf
16:30 Mein Mann ist dement
17:00 GroGstadtrevier 17:50
Tiirkisch fiir Anfanger 18:15
Tiere suchen ein Zuhause
19:10 Aktuelle Stunde 19:30
Lokalzeit-Geschichten 20:00
Tagesschau 20:15 Wunder-
schön! Sommergliick in Karn-
ten - Sonne, Berge, Seen 21:45
Gags am laufenden Band 22:15
Zimmerfrei! - Prominente su
chen ein Zuhause: Anne Will -
Zum Zweiten 23:15 Fun(k)haus
23:45 Beikirchers Entdeckun-
gen
Discovery
07:50 Extreme explosions: Bis
marck, North Dakota 08:45 De-
construction: Concrete 09:15
Deconstruction: Walls, framing,
joint 09:40 How do they do it?:
Turbo Specials: Automotive Es
sentials 10:35 River monsters:
Alligator gar 11:30 Beyond sur
vival with Les Stroud: The Arctic
12:25 Dual survival: After the
storm 13:20 The amazing race
14:15 Dirty jobs: Lightning rod
installer 15:10 Huge moves:
Three millionaire's mega yachts
16:05 Auction Kings: Spy
Watch/Model A 16:35 Auction
Kings: Dinosaur tooth/Victorian
furniture 17:05 How do they do
it?: Turbo Specials: Auto Con
struction 18:05 American
chopper: Senior vs Junior:
Judgement Day 19:05 Myth-
busters: Torpedo Tastic 20:00
South Beach Classics: Wheeling
Dealing 20:30 South Beach
Classics: Holding down the fort
21:00 An Idiot Abroad: Jordan
22:00 Flying wild Alaska: Epi
sode 9 23:00 River monsters:
Cold blooded horror
National Geographic
07:00 Richard Hammond's en
gineering connections: Millau
Sky Bridge 08:00 Cruise ship di
aries: The final countdown
09:00 Megastructures: The
leaning tower of Abu Dhabi
10:00 Ancient secrets: Mystery
of the silver pharaoh 11:00 Fish
warrior: Nile mammoth 12:00
Alaska state troopers: Crime on
the Kenai 13:00 Breakout:
Ohio's most wanted 14:00 The
dog whisperer: Attack of the
Jingo, Insane Dane and Buford's
blind date 15:00 The dog whis
perer: Katrina dogs, Canine
confidential, the Chow hound
16:00 The dog whisperer: Bud
dy the biter, rottie pups, coun
try dog, scaredy-cat 17:00
Known universe: Collision
course 18:00 Predator CSI:
Corkscrew killer 19:00 Break
out: Ohio's most wanted 20:00
America's hardest prisons: Sur
viving Stateville 21:00 George
W Bush: The 9/11 interview
22:00 Restrepo: Outpost Af
ghanistan
Animal Planet
07:15 The really wild show
07:40 Animal crackers 08:10
Chris Humfrey's wildlife 09:05
Must love cats 10:00 Dogs 101
French Bulldog, Poodle, Aired
ale, Chihuahua, Labrador 10:55
Crocodile hunter: Operation -
Bunya rescue 11:50 Into the li
on's den 13:40 Big five chal
lenge 14:35 My cat from hell
15:30 Chris Humfrey's wildlife
16:20 Ray Mears' wild Britain
17:10 Dogs 101: Boxer, Bichon
frisé, Newfoundland, Beagle,
Dachshund 18:00 Kate plus 8:
Inside Kate's world 19:00 Tod
dlers tiaras: Southern celebri
ty glitzmas 20:00 Sarah Palin's
Alaska: Follow me there 21:00
Who do you think you are?: Su
san Sarandon 22:00 Offspring
22:55 Skins 23:50 Lip service
Nickelodeon
06:25 Roary the racing car
06:35 Dora the explorer 07:00
Mr Bean the animated series
07:25 Power Rangers - Samurai
08:10 Riens planeet 08:25 Pop-
pixie 08:40 Geronimo Stilton
09:05 The penguins of Mada
gascar 09:30 T.U.F.F. Puppy
09:55 Spongebob Squarepants
10:10 Big time rush 10:35 Vic
torious 11:00 Wingin' it! 13:10
Ned's Declassified 15:35 Last
day of summer 17:00 Fairly odd
parents 17:35 The penguins of
Madagascar 18:20 True Jackson
18:45 Big time rush 19:10 iCar-
ly 19:35 Victorious 20:00 Ad
ventures of Jimmy Neutron
20:25 Spongebob Squarepants
20:50 League of super evil
21:00 Gigantic 21:25 True Jack
son 21:50 Victorious 22:15
Drake Josh 22:40 Zoey 101
23:05 Big time rush 23:30 Mr.
Meaty 00:00 iCarly 00:25 Gi
gantic
10:15 My life as Liz 10:40 The
family crews 11:05 Moneymak
ers 11:30 MTV Was Here 12:00
16 and pregnant 18:10 Audrina
18:35 My life as Liz 19:00 Awk
ward 19:30 I Used to be Fat
20:25 When I was 17 20:45
Hard times 21:10 Skins 22:00
Jersey shore 22:50 The family
crews 23:15 The Dudesons in
America 23:40 Nitro circus
06:25 Pardonnez moi 06:50 Re
flets sud 07:45 Le dessous des
cartes 08:00 Canadees nieuws
08:30 Stars parade 09:00 Flash
09:05 TiVi5monde 10:55 Paro
les de clip 11:03 Matière grise
docs 11:30 La vie en vert 12:00
Flash 12:05 Jourde rugby
12:45 Sur mesures 13:00 Nec
plus ultra 13:30 Belgisch
nieuws 14:00 Chabada 14:40
Chabotte et fille 16:00 Nieuws
16:30 Acoustic 16:55 Flash
17:05 Partirautrement 18:00
Flash 18:15 Passe-moi les ju-
melles 19:05 Ecologie, ces ca
tastrophes qui changèrent le
monde 20:00 Flash 20:05 Les
chéris d'Anne 20:30 Frans
nieuws 21:00 Que faisaient les
femmes pendant que I'homme
marchait sur la lune? 22:45 Kor
te film 23:00 Nieuws 23:10
Zwitsers nieuws 23:30 Afri
kaans nieuws 23:45 Plein sud
Eurosport
08:30 Autosport 10:00 Atletiek
14:15 Autosport 15:45 Motor
sport: Superbike 16:30 Wiel
rennen: Ronde van Spanje
17:45 Atletiek 19:15 Tennis
07:00 World report 07:15 CNN
Marketplace Middle East 07:30
CNNGo 08:00 World report
08:15 CNN marketplace Africa
08:30 News special 09:00
World sport 09:30 CNNGo
10:00 African voices 10:30 Talk
Asia 11:00 News special 11:30
World view 12:00 World report
12:30 World sport 13:00 Piers
Morgan tonight 14:00 Fareed
Zakaria GPS 15:00 State of the
Union with Candy Crowley
16:00 International desk 16:30
Inside Africa 17:00 News spe
cial 17:30 World sport 18:00
Prism 18:45 CNN Marketplace
Middle East 19:00 International
desk 19:30 News special 20:00
World report 20:30 News spe
cial 21:00 Piers Morgan tonight
22:00 Fareed Zakaria GPS
23:00 African voices 23:30
World sport