61 binnenland Moeite met traplopen? Oproep voor 'spontane' Harleydag 2395,- 'Baasje poepende hond opsporen met DNA' Fokker-toestel van KLM vliegt voor het eerst op biobrandstof molenaar V Bon voor GRATIS brochure! donderdag 1 september 2011 amsterdam - Motorrijders hou den zondag een spontane Harley dag op het Waterlooplein. Ze doen dat uit protest tegen het voortdurend afgelasten van derge lijke bijeenkomsten in het land, omdat de Hells Angels en de rivali serende club Satudarah in een con flict zijn verwikkeld. In Tilburg werd vorig weekeinde op het.laatste moment een Harley dag afgelast, die mede door Satuda rah was georganiseerd. De burge meester had 'serieuze informatie' gekregen dat 'het familiekarakter niet kon worden gegarandeerd'. De gemeente Enschede vreest voor verstoring van de openbare orde en zet, zo bleek gisteren, een streep door de toertocht die motor club Satudarah Chapter East zater dag had willen houden. 'Wat een onbeschaamdheid om Harleydag Tilburg pas op het aller laatste moment af te gelasten", staat op Feniks, de 'website voor hardcore motorclubs'. 'Velen waren onderweg, standhou ders hadden hun kramen al opge zet, en dan nog met een arrogant lachje iedereen die nietsvermoe dend op bezoek kwam, als een kleine jongen wegsturen. Als je dit slikt, slik je alles. Kom 4 septem ber naar Amsterdam of zwijg voor altijd en laat eeuwig met je dol len.' De website is opgezet door Tattoo Willem van motorclub Black Sheep en Bobby, een Am sterdamse Hells Angel. Voor de Harleydag van zondag is geen ver gunning aangevraagd en er zijn geen officiële organisatoren, al is de locatie pal voor de winkel van de Hells Angels. Er zijn geen kra men of optredens gepland. De af deling Openbare Orde en Veilig heid en de politie zien geen aanlei ding het evenement te verbieden. „Voorlopig laten we hen begaan." zie onze website:binnenland Spanningen tussen Satudarah en de Hells Angels wijchen - De Gelderse gemeente Wijchen denkt na over een nieu we manier om overlast van hon denpoep tegen te gaan. Het is mo gelijk om uit een hondendrol het DNA van de hond te destilleren en zo de baas op te sporen. Dat staat in een hondennota van de gemeente, bevestigde wethou der Rob Engels (WD) gisteren een bericht in De Gelderlander. En gels: „Op deze manier kunnen we met minder mensen gemakkelijk meer controles verrichten." Een voorwaarde is wel dat de gemeen te een databank heeft met DNA-materiaal van alle honden binnen de stadsgrenzen. Eerder opperden ook de besturen van het Italiaanse eiland Capri en burgemeester Leopold Lippens van de Belgische gemeente Knok- ke-Heist soortgelijke ideeën. SCHIPHOL - KLM-personeel tankt woensdag een Fokker 70 Cityhopper met biobrandstof. Het toe stel vloog gisteren voor het eerst op biobrand stof tijdens de jubileumdag van Fokker in Haar lem. Het was woensdag precies honderd jaar gele den dat Anthony Fokker met zijn zelfgebouwde Spin een rondje om de Bavokerk vloog. Hoogte punt van het Fokker Spin Centennial Festival was een vliegshow van Fokkertoestellen boven de Grote Markt in Haarlem. Duizenden mensen be keken deze show. Een formatie van vier Fokker 4 lesvliegtuigen uit de jaren vijftig sloot de show af. De vliegtuigen vlogen net als Fokker destijds vlak langs de kerk, om daarna rondjes over de Markt te maken. foto Marcel Antonisse/ANP De grootste collectie scootmobielen, trapliften, elektrische fietsen, comfortbedden en rollatoren Gratis brochure? Bel 0341 - 27 40 40 of kijk op www.molenaarwelzijn.nl U kunl misschien nog traplopen, maar het kost u de nodige moeite. Als u eenmaal een traplift in huis hebt gehaald, wilt u beslist niet meer zonder. U neemt een zit, laat u comfortabel naar boven brengen en stapt veilig uit. Het is dus geen enkel probleem meer dat uw slaapkamer of badkamer zich op de eerste verdieping bevindt. Dankzij de trapliften van Molenaar is verhuizen niet nodig Bel voor een afspraak of thuisdemo: 0341 - 27 40 40. Rechte trap Buitenbocht Binnenbocht Elders 359$,- Adviesprijs 339$,- Showroom Laan 18 8071 JA Nunspeet www.m0lenaarwelzijn.nl Moeite met ver lopen? Geniet met volle teugen en ga zelf op pad. Maximale stabiliteit, ver bereik. Heeft u ondersteuning nodig? Naar de winkel lopen of een ommetje maken is geen probleem meer! Altijd de wind mee? Er is geen mooiere manier-om de wereld te verkennen, dan op de fiets. Moeite met slapen? kies voor een slaapsysteem waar u dag en nacht plezier van krijgt E-mailr M1pzc_wk35-1 Zonder postzegel naar: Molenaar, Antw. nr. 506, 8070 VB Nuns'peet W ELZIf NSPRO D Ü0TFN "Vraagmaarde voorwaarden Niel geldig i c Gratis demo thuis? Bezoek een dealer bij u in de buurt Bel direct: 0341 - 27 40 40 De vestigingen zijn geopend van ma t/m vrij van 10 -18 uur en op zat van 10 -17 ui Alkmaar Rijnstraat 117 Amstelveen Handweg 133 Best Etndhovenseweg 30 Heerlen In de Cramer 21 a Hengelo Vosboerweg 16 Houten Duwboot 22 Katwijk Lageweg 35 Nunspeet laan 18 (ma. gesloten) ,T af Ridderkerk Noordenweg 6 Roden Westeresch 8 Veenendaal Groeneveldselaan 19 Waddinxveen Mercuriusweg 15 koffieofi Bij onze dealers staan alleen scootmobielen. Bedden en trapliften demonstreren we graag bij uthuis ol bij onze speciaalzaak In Nunspeet (hier slaat liet complete assortiment). 4É of bel direct 0341 - 27 40 40 Trapliften i Naam: i Adres: i Postcode: Telefoon: Bedden Rollators Plaats: Scootmobielen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 6