Da Silvano biedt lekkers vol liefde Body art voor het goede doel uit 7 Hoe komt zwarte penne toch aan zijn kleur? donderdag 1 september 2011 door Frank van Cooten Penne, maar dan zwart. Verschillende body art artiesten vertonen hun kunsten. Mandenvol pasta liggen bij Da Silvano in Vlissingen. Pen ne, fussilli, spaghetti, papardelle, canneloni, tagliatelle... noem maar op! Maar allemaal licht van kleur, of dat nu blank, rood of groen is. Toch ligt er ook een typisch ander kleurtje tussen: zwart. De prijsvraag van deze week luidt: hoe komt de penne aan die kleur? Silvan Claassens nodigt lezers uit om het antwoord in te sturen. Onder de juiste inzendingen .ver loot hij een Romeo Giuliette af- haalmenu voor twee personen. Dat menu bestaat uit een vers Itali aans pastagerecht met daarbij ge grilde groenten en een dessert na. Ook zit er een fles Italiaanse wijn bij, waarbij je kunt kiezen tussen rood, wit en rose. Normaal gespro ken kost dit menu 25 euro. Stuur uw antwoord voor aanstaan de dinsdag naar info@dasilvano.nl of lever het ter plekke afin de win kel, aan Walstraat 27 in Vlissingen. Berkenhof s Tropical Zoo in Kwadendamme opent zon dag voor de tweede keer haar deuren voor het Body art for nature evenement van stichting Herpetofauna. Ook dit jaar zullen tijdens het eve nement verschillende body art ar tiesten hun kunsten vertonen zo als bodypaint, facepaint, grime en bellypaint. Nieuw dit jaar is de aan wezigheid van tattoo artists. In de min is ook van alles te doen. Ver schillende modellen worden in de 'paint' gezet en er zijn tal van kin deractiviteiten. Bijzonder dit jaar is ook de presen tatie van de artistieke verjaardags kalender die de stichting heeft ont wikkeld voor het goede doel. Dit Bellypaint, een van de disciplines. goede doel wordt zondag officieel gelanceerd. Het werk van de stich ting richt zich vooral op de be scherming van reptielen en amfi bieën. Vrijwilligers bieden de be zoekers de gelegenheid met bijzon foto's Figures Photography dere dieren op de foto te gaan en deze als aandenken mee naar huis te nemen. De opbrengst gaat ook naar het goede doel. Body art for nature is van 10.00 tot 17.00 uur. Silvan Claassens voor zijn winkel Da Silvano. In de deuropening staat zijn partner Jason. Samen halen ze de Italiaanse keuken naar Vlissingen. foto's Lex de Meester de stad is zo veranderd. En veran dert nog elke dag. Er kan veel meer dan vroeger, we halen er met zijn allen het maximale uit. Ik zou hier niet meer weg willen." De nieuwe bakkerij, aan de overkant van Da Silvano.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 69