y$%1 bij jarig Showkorps zeeland 121 Geen puinbreker voor Bouwbedrijf Harten De grootste merken voor de kleinste prijzen! Piet Voskamp CZAV wil Euro 95 Green Label bij alle AgriSneltankstations aanbieden Duijm leidt fractie musicerend in beweging PRINS Prins Glas: Sterk in service, kwaliteit en creatieve oplossingen donderdag 1 september 2011 1 korting f Onze winkel staat vol met de mooiste fietsen van de beste merken. Om straks ruimte k te hebben voor de 2012-modellen vegen we nu de vloer aan met de t prijzen! Uiteraard ontvangt u, naast de hoge k korting, het beste advies, onze vertrouwde l service én volledige garantie. Kom snel f langs of kijk op de website. Stationsstraat 52, Middelburg - ft] otff^èr 3187 - info@pietvoskamp.nl - {ij www.pietvoskamp.nl Winkel dl. t/m vrij. 9.00 tot 17.30 uur.ra. 9 00-15.00 uur. Maandag gesloten Werkplaats di t/m vrij. 8.00 tot 17.30 uur. Za en ma. gesloten. Fietsspecialist Her Showkorps Jonge Kracht begon als pijperkorps, voortgekomen uit de Jongelingenvereniging Biezelinge. door Luc Oggel GOES - De Euro 95 Green Label benzine die bij het AgriSnel- tankstation in Goes wordt aange boden, is een succes. Exploitant CZAV wil de brandstof nu bij alle veertien Zeeuwse AgriSneltanks in troduceren. Onder de noemer 'Tank aan de toekomst' kan er sinds mei dit jaar Euro 95 Green label bezine wor den getankt bij de Agritank aan de Van Hertumweg. Het is exact de zelfde bezine als gewone Euro 95, maar is 'klimaatneutraal' doordat de C02-uitstoot wordt gecompen seerd door elders de uitstoot van eenzelfde hoeveelheid CO2 te voor komen. Bijvoorbeeld door energie op te wekken met zonnepanelen of windmolens in plaats van met een kolen- of gascentrale. Voor el ke liter die aan de pomp wordt ge tankt, wordt vijf eurocent gestort in het Zeeuws Klimaatfonds. De klant betaalt twee cent per liter extra, de overige drie cent komt voor rekening van CZAV. Het gaat om een proef, maar volgens hoofd brandstoffen Rob Augustijn loopt het erg goed. „We hebben door de vakantieperiode nog geen precies beeld, maar tot nu toe tankt vijf tot tien procent van de klanten Green Label." Dat veel mensen het in deze tijd wellicht ontzien om twee cent per liter extra te betalen, ziet Augustijn niet zo. „Dat is al tijd nog acht cent minder dan langs de snelweg. En je doet het na tuurlijk voor het milieu." THOLEN - Rob Duijm is de nieuwe fractievoorzitter van het CDA in Tholen. Hij volgt Gert-Jan Boude- ling op. Boudeling heeft een akker bouwbedrijf Hij runde dat samen met zijn vader, maar die kan door ziekte niet meer meewerken. Het extra werk op de boerderij is voor Boudeling niet meer te combine ren met het fractievoorzitterschap. Hij blijft wel raadslid. :lil?H»»:l INZIEN In de PZC van gisteren is in het ar tikel 'Vergunning voor huisvesting van arbeidsmigranten in Rilland' gemeld dat de ontwerp-omgevings- vergunning vanaf deze week ter in zage ligt op het gemeentehuis in Kruiningen. Dit moet echter zijn vanaf donderdag 8 september. Showkorps Jonge Kracht heeft veertig jaar papier opgehaald voor de nieuwe uniformen. foto's archief SJK 'S-HEER ARENDSKERKE - BOUW- en grondverzetbedrijf Harten mag geen puinbreekinstallatie op het bedrijfsterrein aan de Noordweeg- seweg in 's-Heer Arendskerke plaatsen. Dat blijkt uit een uit spraak van de Raad van State. De gemeente Goes mocht van de Raad een milieuvergunning weige ren. Aanvankelijk werkte de ge meente Goes volop mee, maar toen een paar omwonenden be zwaar maakten draaide de gemeen te bij. Omdat Goes te lang wachtte met een besluit over de vergun ningsaanvraag, krijgt het bedrijf wel de in deze rechtszaak gemaak te proceskosten terug. Maar een puinbreker plaatsen zit er niet in. De Raad van State vast dat een puinbreekinstallatie in strijd is met het bestemmingsplan. Paul Krugerstraat 288 Vlissingen Tel.: 0118-413351 www.prins-glas.nl advertentie Een van de oudste bedrijven van Vlissingen, Prins Glas, is een gevestigde naam in heel Zeeland als het over en om glas gaat. In juli dit jaar heeft Schilders bedrijf Wilhelm gevestigd in Zaamslag, het leveren en plaat sen onder de naam Prins Glas overgenomen. Dat is waar Prins Glas sterk in is en zal blijven. De productie van isolatieglas gaat verder onder de naam Acon glas, onder leiding van Albert Contant, vooralsnog gevestigd op de huidige locatie. Het familiebedrijf Prins Glas bestaat al ruim 85 jaar en is een begrip in de regio Walcheren en Beveland en zal daarom ook in Vlissingen gevestigd blijven. Glasmontage in vele creatieve toepassingen zoals glazen deu ren en wanden, veiligheidsbe glazing, spiegels, keukenachter wanden in geëmailleerd glas en isolatieglas in de meest uiteen lopende samenstellingen. Onze gespecialiseerde monteurs hebben ruime ervaring in de bouw en particulierenprojecten, groot- en kleinschalig. We staan voor u klaar met ons uitgebreid glas assortiment. Onder leiding van Erik Simons zal het enthousiaste en zeer kundige team van Prins Glas zijn kennis en kunde in de regio blij ven en u hiermee graag van dienst zijn.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 57