De Val vooravond nieuwe toekomst zeeland 119 I anthonise Sierpleisters, verf- afwerking en gipslijsten! Bridge-instuif in dorpshuis De Schutse Expositie schilderijen Brugzicht in bieb Koor Laus Deo start weer met repetities Jaarmarkt hervormde gemeente rond kerk Gezinnen uit Nieuwerkerk zijn beste puzzelaars Reparatie naaimachines Molen De Blazekop genomineerd Vanaf vandaag logusgoes.nl iiraii LOGUS donderdag 1 september 2011 39 SS8B£^^3SggBS5gËiSSS5a8S^^g^STBBWiKaMgS Sportcentrum Onderdak werd 39 jaar geleden geopend. Om precies te zijn op zaterdag 15 april 1972. Een tienbadenkaart kostte destijds 8 gulden voor kinderen en 12 gulden voor volwassenen. De komst van het overdekte zwembad betekende het einde voor het open luchtzwembad bij De Val, aan de voet van de Zeelandbrug. Na de sluiting was er jarenlang een woonwagenkamp gevestigd. Nu is het natuurgebied. HAAMSTEDE Bridgeclub Schouwen opent het bridgeseizoen dinsdag 13 septem ber met een bridge-instuif in dorps huis De Schutse in Burgh-Haamste- de. De instuif is bedoeld voor zo wel beginners als gevorderden die aansluiting bij een bridgeclub - die de factor gezelligheid voorop stelt - overwegen. De bridge-instuif be gint om 19.15 uur. Aanmelden kan via 0111-463304. ZIERIKZEE In biliotheek De Stolpe in Zierik- zee is tot 13 oktober een tentoon stelling te zien van schilderijen van cliënten van dagactiviteiten centrum Brugzicht in Zierikzee. Brugzicht is een locatie van Stich ting Het Gors. Deze organisatie biedt onder andere woon- werk en activiteitenbegeleiding aan men sen met een beperking. De exposi tie is tijdens de openingsuren. BRUINISSE Het Christelijk Gemengd Zangkoor Laus Deo begint woensdag 7 sep tember weer met repeteren en no digt belangstellenden uit te komen kijken en luisteren. De repetities worden gehouden in de gerefor meerde kerk aan de Noorddijk in Bruinisse. Aanvang 20.00 uur. MIDDELHARNIS De hervormde gemeente Middel- harnis houdt zaterdag 10 septem ber vanaf 09.30 tot 15.00 uur haar traditionele jaarmarkt rondom de kerk aan de Ring. De opbrengst van de jaarmarkt is bestemd voor de restauratie van de binnenmuren van de kerk. Er is ook een boedel veiling. Deze begint om 12.00 uur. Het 'oude' Sportcentrum Onderdak - op de foto het overdekte zwembad - blijft nog minstens 2,5 jaar in bedrijf. NIEUWERKERK - De families Kooij- man en Kik uit Nieuwerkerk zijn de beste puzzelaars. Ze wisten de meeste goede antwoorden te ge ven in een door Het Zeeuwse Landschap georganiseerde fo- to-puzzeltocht. Daarmee winnen ze een verblijf in een appartement bij Hoeve van der Meulen in 's Heer Abtskerke. De stichting be staat dit jaar 75 jaar en viert dit met tal van activiteiten door de provincie. Zo kunnen Zeeuwen op - de hoeve een museumwoning be kijken, deelnemen aan workshops en een markt met natuurlijke ma terialen eb een maïsdoolhof bezoe ken. foto Dirk-Jan Gjeltema «aWMgSMBgB«88ggag Joke Pouwels Goes Papegaaistraat 4 Tel. 0113-214187 makelaars Ta OVEZANDE - Korenmolen De Blaze kop in Ovezande is één van de ze ven genomineerde molens voor de BankGiro Loterij Molenprijs. Uit negentien inzendingen koos een jury, onder leiding van rijksadvi seur Cultureel Erfgoed Wim Eg- genkamp, de molens die met hun verbeterplan het meest bijdragen aan draagvlakverbreding. De mo len die de meeste stemmen van het publiek binnenhaalt, krijgt een bedrag van 50.000 euro om het ingediende plan te realiseren. L-0>GUS Verkoopopdracht Actie!" GRATIS aankoopopdracht 750,- korting op afsluit-/advieskosten voor uw hypotheek 'kijk voor de voorwaarden op www.anthonise.nl Alles voor wand en plafond! Goes: Albert Joachimikade 33. 7 0113 - 254 01

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 39