Luuk üyHfJatter) THOMAS DE KORT Adriaan Theune Tiny Villée-Schepers Adrie 2 I familieberichten donderdag 1 september 2011 (J) Hlensenlinq.nl Geboren Lukas Cornells Ronald zoon van Harmen Boot en Joleen Brink 25 augustus 2011 Scheepstimmerdijk 46 4301LV Zierikzee Een mengeling van pijn en tranen, slechts af en toe een sprankje hoop. Gedreven door een sterke wilskracht, hoewel het onheil nader sloop. Je gedachtenis zal immer blijven, te vroeg ben je van ons heengegaan. We hebben heel veel respect voor je en zijn je dankbaar voor alles watje voor iedereen hebt gedaan. Voor altijd in ons hart, mijn lieve vrouw, moeder, schoonmoeder en allerliefste oma Gea WilhelminaPrudence Jansen-Maas Oostburg, 8 november 1943 Soes, 30 augustus 2011 Uo Jansen Xantha en Berny Zoë Correspondentieadres: Beukenstraat 4-20 4462 TT Soes Er is gelegenheid om afscheid van Sea te nemen op vrijdag 2 september van 19.30 tot 20.00 uur in rouwcentrum 'De Bevelanden', Seldeloozepad 20 te Soes. De afscheidsbijeenkomst, waarbij u wordt uitge nodigd, zal plaatsvinden op zaterdag 3 september om 12.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze lieve vriendin Gea Jansen-Maas Adrie en Ria van Hese Bram en Margriet Bouwense kinderen en kleinkinderen Wij wensen Lo, Xantha, Berny en Zoë veel sterkte toe. Voor dit jonge leven Was te weinig tijd... Na negen maanden hoopvol uitzien ben je ons zo snel erna ontvallen Thomas Petronella Josephus de Kort 26-08-2011, Bergen op Zoom Je blijft voor altijd in onze harten Je Papa en Mama Mare en Anniëlle de Kort-Sulkers De begrafenis zal in besloten kring plaats vinden. Correspondentieadres: Krooneend 2,4411 GE, Rilland NOOIT SPELEN LACHEN KNUFFELEN 26-08-2011 ENKEL VERDRIET RUST ZACHT LIEVE THOMAS KRUININGEN OPA EN OMA DE KORT KRABBENDIJKE TANTE SABINA EN OME MARC Enige en algemene kennisgeving Met groot verdriet, maar ook in diepe bewondering voor de wijze waarop hij zijn strijd heeft gestreden, geven wij u kennis dat zacht en kalm van ons is heengegaan onze lieve broer, zwager, oom en oudoom Adrie Vlissingen, 8 november 1937 t Vlissingen, 30 augustus 2011 Nel en Adri Maas-Theune Mariska en Bas, Koen, Daan, Gijs Denise en Alex, Isabelle, Sophie t, Charlotte, Josephine Klaas Theune Bram Theune Marijke en Harry Schroevers-Theune Miranda, Daphne Susanne en Richard, Noelle, Sara Hendrick Vroomlaan 64 4383 TN Vlissingen Er is gelegenheid om afscheid van Adrie te nemen op zondag 4 september van 14.00 tot 14.30 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De crematieplechtigheid, waarvoor u bent uitgenodigd, zal plaatsvinden op maandag 5 september om 10.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Nadat ze vele jaren liefdevol verzorgd is door velen geven wij u kennis dat woensdag 31 augustus 2011 is overleden onze schoonzus en tante weduwe van Jan Villée In de leeftijd van 86 jaar. Vlissingen: Middelburg: Oost-Souburg: Middelburg: Vlissingen: C. Villée-de Nooyer Tannie f Theo en Astrid Esmée, Leonie Alex Kimberly, Jeremy Ilona en Maurice Tanja, Wesley Karei Wij bedanken een ieder die aan haar verzorging heeft bijgedragen. Correspondentieadres Oosterscheldestraat 4 4388 VA Oost-Souburg Er, is gelegenheid om afscheid te nemen van Tini op maandag 5 september a.s. van 10.00 tot 10.15 uur in rouwcentrum Middelburg, Buitenhovelaan 1 De crematieplechtigheid zal aansluitend plaatsvinden om 11.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in de aula van het crematorium. En nu, wat verwacht ik, o HEERE! Mijn hoop, die is op U. Psalm 398 Want Gij zijt mijn Verzuachting, Heere, HEERE! mijn Vertrouwen van mijn jeugd aan. Psalm 715 In dit geloof en vertrouwen is na een moeizame levensavond gestorven onze geliefde zuster, schoonzuster, tante en oudtante Jansje Wandel-Ringelberg sinds 20 april 1999 weduwe van Pieter Wandel Sirjansland, 29 september 1911 t Zierikzee, 30 augustus 2011 Zierikzee: H.J. Ringelberg Rotterdam: J. Ringelberg-Braun neven en nichten achterneven en achternichten Zorgcentrum "Borrendamme", kamer 10 Correspondentieadres: Familie van Steijn Watersnipstraat 58 4302 VD Zierikzee De herdenkingsdienst zal gehouden worden D.V. maandag 5 september om 13.30 uur in de Ichtuskerk aan het Bostonplein te Brouwershaven. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats te Brouwershaven, omstreeks 14.30 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de zaal van de kerk. Als het leven lijden wordt de wereld wordt een kamer de stoel wordt een bed je zwaaide nog even gedag naar het leven Hij hield van ons Wij hielden van hem Marijke en Harry Miranda Daphne Susanne en Richard Noelle Sara Soms is er zoveel wat we voelen, maar zo weinig wat we kunnen zeggen Met verslagenheid namen we kennis van het veel te vroege overlijden van Lisa Troost Wij wensen Patrick, Claudia, Bas en familie heel veel sterkte toe. Renesse Horeca Julianahoeve en medewerkers Famde Waal Fam de Kort Geschokt hebben wij kennis genomen van het bericht van het overlijden van Lisa Troost Woorden schieten tekort bij het horen van dit droevige nieuws. Wij wensen Patrick, Claudia, Bas en de familie Troost veel sterkte bij het verwerken van dit grote verlies. Leden Recron- en VW Schouwen-Duiveland 2e was pas "13 jaar Geschokt hebben wij vernomen dat ondanks haar levens lust en wilskracht Lisa Troost dapper dochtertje van Patrick en Claudia en zusje van Bas, toch nog veel te vroeg is overleden. Rust zacht, lieve Lisa. Wij wensen de familie en iedereen die Lisa lief was heel veel sterkte toe dit verlies te dragen. Namens alle collega's van de Ardoer.com campings Diep geschokt zijn wij door het overlijden van de dochter van de begeleider van ons C- elftal, sponsor van onze vereniging en zusje van Bas Lisa Troost Wij wensen Patrick, Claudia, Bas en familie veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Bestuur en leden S.V. Renesse

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 32