zeeland 121 aan half woord genoeg' W Samen Alleen, landelijke vereniging voor weduwen en weduwnaars Werk onder weg Westerscheldetunnel Prins Glas: Sterk in service, kwaliteit en creatieve oplossingen PRINS ©ILZ»© donderdag 1 september 2011 W De Euro 95 Green Label benzine die bij het AgriSneltankstation in Goes wordt aangeboden, is een suc ces. Exploitant CZAV wil de brand stof nu bij alle veertien Zeeuwse AgriSneltanks introduceren. Greenlabel is exact dezelfde benzi ne als gewone Euro 95, maar is 'kli maatneutraal' doordat de C02-uit- stoot wordt gecompenseerd door elders de uitstoot van eenzelfde hoeveelheid kooldioxide te voorko- Lianne van Voorst-Verhage wil Samen Alleen meer bekendheid geven in Zeeland. foto Ronald den Dekker tendag). Verder staan onder meer een bezoek aan molen De Ver wachting en een klavecimbel-con cert in het voormalige stadhuis op het programma. Achttien leden van de vereniging hebben zich al aangemeld, maar Lianne hoopt dat ook niet-leden zullen komen. Ze kunnen dan vrij blijvend kennis maken met de ver eniging. Belangstellenden kunnen zich tot en met 6 september aanmelden via tele foonnummer 0166-602164 of knvanvoorstv@kliksafe.nl. Vereniging Samen Alleen De vereniging Samen Alleen is op gericht op 12 april 1997. Momen teel telt ze ongeveer 80 leden. De vereniging heeft een christelijk karakter, maar is niet aan één kerk genootschap verbonden. Alle chris tenen zijn welkom. Weduwen en weduwnaars tot 60 jaar kunnen lid worden. Als iemand hertrouwt, en dus niet meer alleen is, houdt het lidmaatschap op. Deelnemen aan activiteiten is niet verplicht. Iemand mag ook lid zijn om bijvoorbeeld alleen actief te zijn op het forum op de website. Toch worden de bijeenkomsten doorgaans goed bezocht. Er worden ook activiteiten voor de kinderen van leden georganiseerd. Eén keer per jaar is er tevens een meerdaagse reis. website: www.samenalleen.nl BrmraaaggBaa TERNEUZEN - Onzichtbaar voor automobilisten die door de Westerscheldetunnel rijden, wordt volop gewerkt aan een nieuw glasvezelnetwerk in de tunnel. Kabelleg gers horen de auto's boven hun hoofden rijden, terwijl ze onder het wegdek aan het werk zijn. Twee meter ho ge, ruim zes kilometer lange kabelkanalen lopen daar door beide tunnelbuizen. Er worden zeven glasvezelka bels aangelegd; twee voor de Westerscheldetunnel BV zelf, twee voor Delta, één voor Rijkswaterstaat en twee voor de toekomstige Sluiskiltunnel. foto Peter Nicolai advertentie Een van de oudste bedrijven van Vlissingen, Prins Glas, is een gevestigde naam in heel Zeeland als het over en om glas gaat. In juli dit jaar heeft Schilders bedrijf Wilhelm gevestigd in Zaamslag, het leveren en plaat sen onder de naam Prins Glas overgenomen. Glasmontage in vele creatieve toepassingen zoals glazen deu ren en wanden, veiligheidsbe glazing, spiegels, keukenachter wanden in geëmailleerd glas en isolatieglas in de meest uiteen lopende samenstellingen. Dat is waar Prins Glas sterk m is en zal blijven. De productie van isolatieglas gaat verder onder de naam Acon glas, onder leiding van Albert Contant, vooralsnog gevestigd op de huidige locatie. Het familiebedrijf Prins Glas bestaat al ruim 85 jaar en is een begrip in de regio Walcheren en Beveland en zal daarom ook in Vlissingen gevestigd blijven. Onze gespecialiseerde monteurs hebben ruime ervaring in de bouw en particulierenprojecten, groot- en kleinschalig. We staan voor u klaar met ons uitgebreid glas assortiment. Onder leiding van Erik Simons zal het enthousiaste en zeer kundige team van Prins Glas zijn kennis en kunde in de regio blij ven en u hiermee graag van dienst zijn. Paul Krugerstraat 288 Vlissingen Tel.: 0118-413351 www.prins-glas.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 21