Lisa Troost 36 familieberichten woensdag 31 augustus 2011 O mensenlinq.nl v.. Dag lief we houden van je. Mark en tante Kimmy Jeremy en Thamar Ineens is ze er niet meer, Lisa niet meer bij jullie hebben dat doet zeer. Jullie moeten verder met zoveel pijn, weet dat we er voor jullie zijn. Rust Zacht lieve Lisa, Hëel veel sterkte, Patrick, Claudia en Bas. Tante Henny, Wim, Ursula, Tristan en Fabienne Peter, Karin, Enrico, Jaap, Judith, Daphne, Wilco, Doyna, Dyonne en Gabriel Verdrietig zijn wij door het overlijden van ons lieve, dappere schoonzusje en onze tante Sjaan van Belzen Wij wensen Cor, de kinderen en Ayla en Ylva heel veel sterkte. Vlissingen Carolina van Belzen en lan Standfast Middelburg Crina en Will de la Cousine-van Belzen 's Heer Eli en Riet van Dalen-van Hendrikskinderen Belzen Vlissingen Klaas en Marja van Belzen Vlissingen Jan van Belzen Neven en nichten Met verdriet hebben wij kennis genomen van het overlijden van Sjaan van Belzen-Wisse Ons medeleven gaat uit naar de familie en nabestaanden. Namens bestuur en leden VSV Olympus We koesteren de avonden dat we samen "GTST" keken. En de dagen dat je uit school, bij ons kwam eten. Dag Mijn eigen bed blijft leeg vannacht, want ik ga uit logeren. Wel eng hoor, maar ik wil het voor één nachtje toch proberen. En als het leuk is blijf ik weg misschien wel heel veel nachten. Dan moeten al mijn spulletjes, hier thuis, maar even op mij wachten. 'êm. Dag eigen bed, Dag boekenkast, computer en tv Dag Sam en Moos Dag kleren. Je ziet me wel een keer terug maar eerst ga ik een poosje uit logeren. Met al haar levenslust en wilskracht heeft zij de strijd niet kunnen winnen. Verdrietig laten wij u weten dat, na vele dapper ondergane behandelingen, toch nog is overleden ons lieve dochtertje en zusje r^Cïóa VtJsoeLje J*)rooit Ons kleine koetje is er niet meer. a mocht maar 13 jaar worden. Patrick en Claudia Troost - Verhoek Bas Sam Moos 28 augustus 2011 Luieweg 9, 4325 DX Renesse We brengen Lisa op vrijdag 2 september omstreeks 14:00 uur samen naar haar laatste rustplaatsje op de Algemene Begraafplaats aan de Oude Moolweg te Renesse. Lisa hield van witte, paarse en roze bloemen. Ze hield van gezelligheid. Kom in normale kleding. Help andere hartpatiëntjes. Steun stichting "Jump"! Doneer op giro 300650000 t.n.v. Heartjump. =e! sCliebo te we houden van je. Opa Pedro Suarez en Oma Sonja Jennifer Oma Rika M Dag Monster, dag Kleine, dag Spook, dag Prinsesje. Vlieg als een vlinder, blij in de wind. Wij zijn blij dat jij een deel van ons leven bent, liefkind. Te vroeg gegaan, maar voor altijd in ons hart sfleve sCiia. Opa Bert en Oma Andrea Gerard en Caroline Karin c^hóCL Jij had een droom.... maar de realiteit is hard. Je bestemming is mooi.... want wij geloven in Engeltjes. We zijn heel erg verdrietig, maar rust nu maar lekker uit. Dag lieve kleindochter en supernichtje! Opa Ed en Oma Fransca Danny en Sandy Indya Quinty M Niet alles is voorbij. Je blijft bij ons, door wie je was en wat je zei, en wat je voor ons hebt betekend. Intens verdrietig zijn wij met het verlies van ons achterkleinkind SCïic Opa en oma Harmsen Opi en Mineke van de Waarsenburg M Geen woord drukt uit de droefheid en niets geeft weer de pijn. Aan alles wat wij wensten en dat niet zo mocht zijn. sffeve sCxic je bent voor altijd in ons hart. Rust zacht. Wij wensen Patrick, Claudia, Bas en familie heel veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Personeel Camping Julianahoeve en Camping de Zwinhoeve, Chris, Cor, Darek, Edwin, Johnny, Karin, Cees, Lise, Nikki, Patrick, Raymond, Richard, Ron, Ingeborg, Veerle, Annette, Sander, Steven, Susanne, Yvonne, Floortje, Colette, Jasper, Cherish, Demi, Sven, Adri, Roes en Anika. Lisa Troost Zo mooi zo jong zoveel meegemaakt. Zelfs met haar schaduw was haar leven heerlijk maar eindigde toch, oneerlijk!! Ineke en Johan Kevin Barrie en Ton Jerrie en Alan Annemiek en Arie z^#,\ Zo mooi als een vlinder mmfj Zo teer als een vlinder Zomaar weggevlogen als een vlinder Dag Lieve Lisa We zullen je nooit vergeten! Irene, Wim, Rick, Jacky en Jan Willem Een vlinder begint als rups Klein, teer en kwetsbaar Op een dag kruipen ze uit de pop En slaan ze hun vleugels uit De wijde wereld in Elke vlinder zijn eigen weg. Lisa, rust zacht Je groepsgenoten uit de basisschoolperiode, Amber, Chayenne, Henk, Ilse, Jimmy en Kim Wij zijn verslagen door het veel te vroege verlies van Wij wensen Patrick, Claudia, Bas en familie veel sterkte toe. Renesse Familie Fennet en medewerkers supermarkt Julianahoeve/ PLUS Scharendijke. Soms heb je tranen aan de binnenkant Soms heb je tranen aan de buitenkant Soms lacht je mond en huilt je hart Soms is er zoveel wat we voelen Maar zo weinig wat we kunnen zeggen We zijn erg bedroefd om het overlijden van Lisa Troost We denken aan haar ouders en broer die nu zo verdrietig zijn en wensen hen heel veel sterkte toe. Kinderen, meesters, juffen en ouders van obs 't Mêêtje Ellemeet Augustus 2011

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 36