Bas Schoot Öï/s/Jsiten Lena Maria Brasser-Schipper Corrie Schout tante Corrie 0 (nensenlinq.nl woensdag 31 augustus 2011 familieberichten 135 zoon van Judith Aertssen Gijs Schoot broertje van Veerle 27 augustus 2011 In D'Hoef 83 4631 MH Hoogerheide Herinner mij, niet in sombere dagen. Herinner mij, in de stralende zon. Herinner mij, hoe ik was, toen ik nog alles kon. Na een arbeidsvol leven dat gekenmerkt werd door haar eenvoud, hartelijkheid, bezorgdheid en liefde is van ons heen gegaan Onze lieve zorgzame moeder en onze trotse oma Jannetje Aalbregtse - van Zuidland sinds 7 april 1997 weduwe van Willem Aalbregtse Geb: 6 juli 1925 Overl: 29 augustus 2011 Numansdorp: Coby en Henk Annette Richard Wouw: Henk en Sylvia Martijn en Carolien Carlo en Celine. Linda en Michiel Dewi Sterre Stephan (in liefdevolle herinnering) Bruinisse: CorrieenErik Tim Bruinisse Correspondentieadres Fam. Aalbregtse Plantagebaan 67 4724 CJ Wouw De herdenkingsdienst zal worden gehouden vrijdag 2 september om 10.00 uur in het stiltecentrum van Zorgcentrum In 't Opper Dr. de Kockstraat 13, te Bruinisse waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene begraafplaats van Bruinisse. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in voornoemd Stiltecentrum. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen gelieve dan deze advertentie als zodanig te beschouwen. Beetje bij beetje ging je ons verlaten. We konden niet zo goed meer met je praten. Die blik, die stilte deed vaak zeer. De moeder en oma van vroeger was je niet meer. Maar nu je voorgoed bent heengegaan, zeggen wij: 'Dankje voor al wat je hebt gedaan. Na een moeilijke periode, waarin we het onvermijdelijke afscheid zagen naderen, laten we u weten dat na een lang en zorgzaam leven is overleden onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder weduwe van Pieter Brasser 18 4 augustus 1929 f 30 augustus 2011 's-Heer Hendrikskinderen: Jopie en Piet Rijn-Brasser Mariska en Patrick, Eniy Petra Velsen-Zuid: .Corrie en Chris van Burgel-Brasser Marleen en Astefoel, Rashaan, Imani Sébastiaan en Carla Robin 's-Heer Hendrikskinderen: Henk Brasser 's-Heer Abtskerke: Hannie en Jan de Vos-Brasser Tom Inge Plein 12 4472 AV 's-Heer Hendrikskinderen Onze moeder ligt opgebaard in rouwcentrum 'Peter Butler', Maalstede la te Kapelle. Er is aldaar gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 1 september van 19.00 tot 20.00 uur. De afscheidsdienst zal worden gehouden op vrijdag 2 september om 13.00 uur in de kerk te 's-Heer Hendrikskinderen. Aansluitend zullen wij moeder naar haar laatste rustplaats brengen op de algemene begraafplaats te 's-Heer Hendrikskinderen. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in het Heer Hendrikhuis. Heden is overleden onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Lena Brasser-Schipper Kapèlle: M. Schipper A.J. Schipper-Zegers 's-Heer Hendrikskinderen: M.A. Wisse-Schipper P. Wisse Neven en nichten Na een periode van afnemende gezondheid is overleden onze schoonzuster en tante Lena Brasser-Schipper f. Brasser G.M. Brasser-Verméule f N.C. Gelok-Brasser M. Gelok Neven en nichten Wij wensen de familie veel sterkte toe. Fladder fladder vogeltje Vlieg nu maar omhoog Verdrietig nemen wij afscheid van onze lieve, dappere en bijzondere zus, schoonzus en tante 2 mei 1951 129 augustus 2011 Wij zijn dankbaar voor de mooie jaren die wij met haar mochten delen. Zwaantje en Jan Leintje Nel en Piet Leida Bram en Francien Piet en Mieneke Wim en Cora Neven en Nichten Mede namens Jan, Jaap, Kees en Adrie die Corrie zijn voor gegaan. Correspondentieadres: Baayenompad 2, 4332 RC Middelburg Corrie is thuis, op "de Westerhof', Westerbaan 2 in Vlissingen. Het is mogelijk om afscheid van Corrie te nemen op vrijdag 2 september van 14.00 tot 16.00uur. Wij nodigen u uit voor de dankdienst voor Corrie haar leven op zaterdag 3 september om 10.00 uur in "de Schaapskooi", Papegaaienburg 1 in Vlissingen. Daarna begeleiden wij Corrie naar haar laatste rustplaats aan de Zoekweg in Vrouwenpolder. De begrafenis zal omstreeks 11.30 uur plaats vinden. Aansluitend is er gelegenheid ons te condoleren in "de Schaapskooi". Wij zijn de medewerkers van "de Westerhof, Zorgstroom en Dr. van de Berg dankbaar voor de liefdevolle zorg die Corrie van hen mocht ontvangen. M Je was een bijzondere tante voor ons. Dag lieve We gaan je humor en bezoekjes missen! Irma, Leonie, Mariska en Daniël, Ruben Levi Dag Dotje van ons. Fijn dat we je mochten kennen. Corrie Schout Bewoners en begeleiding van de Westerhof Heden bereikte ons het droevige bericht dat is overleden onze oud-medewerker Huib Mallekoote Wij denken terug aan Huib als een opgewekte, doortastende en vakkundige collega. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en familie veel sterkte toe. Bestuur en medewerkers l'escaut woonservice te Vlissingen Voor Chris, There's a feeling I get when I look to the west And my spirit is crying for leaving In my thoughts I have seen rings of smoke trough the trees And the voices of those who stand looking and it makes me wonder really makes me wonder And I'm buying the stairway to heaven Team en bewoners Beschermende woonvorm Vlissingen Emergis Kasteelstraat 120 4381 SN Vlissingen Bedroefd, maar dankbaar voor de mooie tijd die we met haar hebben gehad, nemen we afscheid van Corrie Schout Ze kwam altijd met veel plezier op het Pluspunt. Zij genoot en wij genoten van haar. We wensen haar familie en de mensen van de Westerhof veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Medewerkers en cliënten van het Pluspunt Met verdriet hebben wij kennis genomen van het overlijden van Corrie Schout Woonvorm Westerhof Dagbesteding Pluspunt Philadelphia Zorg Regio Zuidwest Louis Rust zacht Joop en Ramon

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 35