241 zeeland A Folklore Festival Walcheren Ervaar wonen in Veerhaven Kruiningen arcus Ruimte voor nieuwbouw Veerhaven Maak nu een afspraak www.ErvaarVeerhaven.nl woensdag 31 augustus 2011 oost-souburg - Voor de elfde keer wordt komend weekeinde in Oost-Souburg het Folklore Festival Walcheren gehouden. De organisa tie is in handen van de folkloris tische dansgroep Medioburgum. Zoals elk jaar doen ook nu weer al lerlei volksdansgroepen mee uit heel Nederland en uit het buiten land. Er komt zelfs een groep uit Hongarije: Tanzgruppe Lochberg uit Zsambek. Andere deelnemen de groepen zijn onder meer Volks dansgroep Oriënt uit Culemborg, Volkskunstgroep Het Weverke uit Genk, Volksdansgroep Maroesjka uit Heeze, Kostuum- en Dans groep Schampeljoen uit Dord recht, Volksdansgroep 't Overschot je uit Lochem en een gecombi neerd optreden van Walacra en Medioburgum. Gelijktijdig met het Folklore Festi val Walcheren vindt ook een Karo- lingenmarkt plaats en is er ringrij- den in Oost-Souburg. Alle activitei ten worden gehouden op de Karo lingische Burg. Daar staat ook de feesttent van het Folklore Festival. Vrijdagavond 2 september treden het Westkappels Koor en de Volks dans en Linedancegroep Westka- pelle op. Zaterdagavond zingt Het Schorrekoor uit Sint-Annaland. Beide avonden beginnen om 20.00 uur. De toegang is gratis. MIDDELBURG - Sloopbedrijf Sturm en Dekker heeft de afgelopen maanden een verouderd kan toorgebouw aan de Middelburgse Vrijlandstraat langzaam maar zeker met de grond gelijk ge maakt. Volgens de gemeente wil de eigenaar op deze plaats een nieuw kantoorgebouw neerzet ten met daarnaast een parkeerplaats met daarbo ven een parkeerdek. foto Ruben Oreel ...üw thuishaven Direct beschikbaar uit fase 1: 4x huurappartement 1x boulevardwoning 2x vrijstaande woning Wonen in een schitterende omgeving... Dat valt niet in een advertentie uit te drukken, dat moet u gewoon komen ervaren. voor een bezichtiging verkoop: stad ^zeeland 0113 - 211 147 DINGEMANSE MAKELAARS Q11 8 - 650 575 Ontwikkeling: r PXOJECrONTWiKXeLING

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 24