Sportpark zet reeks 25% 221 zeeland EXTRA VAKANTIEGELD! SALE TREK KORTING SUMMER SPORTPARK VRIJBURG De opening van het sportpark in Vlissin gen is gelijk ook de aftrap voor de ver plaatsing van andere sportverenigingen. Bijeenkomst bouw sportpark Voorborch Minder bezoekers in Julianabad Kennismaking met Dancing Path Sieraden gestolen bij woninginbraak Kunst voor de kleine beurs bij Maritime /TXAutoTeam Agenten doen aangifte van bedreiging Moedige scout Kevin gehuldigd MEEST CELEZEN 1Politieagenten doen aangifte 2. Historisch voetbalhekje verdwenen 3. Coffeeshop 'tijdelijk' gesloten STUUR UW TIPS NAAR redactie@pzc.nl Zet uw foto in een album op www.pzc.nl/foto Walcheren krijgt zaterdag een heel nieuw sportcomplex. De PZC publi ceert deze dagen een serie verhalen over het sportpark en wat daar mee samenhangt. Vandaag deel Koudekerkseweg 51 Vlissingen Tel: 0118-412544 Stijldansen GRATIS kennismakingslessen op zaterdag 10 september. Aanvang 20.00 uur Zaal Lammerenburcht in Vlissingen. Schrijf je nu in!! www.dansschoolbras.nl woensdag 31 augustus 2011 W mssmmm^mt»aaaumaBaam\ in. iwfWT ii iu w s UIT Avondje naar het theater, film of naar een concert? Kijk op de agenda op www.pzc.nl/uit. MIDDELBURG De gemeente Middelburg houdt dinsdag 6 september een informa tiebijeenkomst over sportcomplex Voorborch. Die is bedoeld voor om wonenden en andere belangstellen den en begint om 19.30 uur in de kantine van de sporthal. Op de Voorborch worden nieuwe sport hallen gebouwd en een kunstgras voetbalveld aangelegd. ARNEMUIDEN Het Julianabad in Arnemuiden tel de door het slechte weer deze zo mer slechts 7500 bezoekers. Vorig jaar waren dat er 9000 en in 2009 passeerden zelfs 12.000 bezoekers de kassa van het Julianabad. Het sei zoen wordt zaterdag afgesloten. Vanaf 1 mei volgend jaar is het zwembad weer open. SINT LAURENS In wijkcentrum Van Cittershof in Sint Laurens vindt vandaag een kennismakingsles plaats van The Dancing Path. Het doel van deze methode is om via verschillende dansvormen energie in je lichaam vrij te maken. De les duurt van 19.30 tot 21.30 uur. Q www.dancingpath.nl door Miriam van den Broek Atletiekvereniging Dy namica en Hockey club Walcheren be ginnen komend weekeinde aan hun nieuwe toekomst. Dan wordt het Sportpark Vrijburg tussen Vlissin gen en Middelburg officieel geo pend. Maar zij zijn niet de enige sportclubs die aan een nieuw hoofdstuk beginnen. De opening van het sportpark is tegelijk de af trap voor een grootse verschuiving van sportaccommodaties. Dynamica verlaat de atletiekbanen aan de Nassaulaan in Middelburg en aan het Baskensburgplein in Vlissingen. De gefuseerde hockey club laat de velden op Sportpark De Voorborch in Middelburg en Sportpark Bonedijke in Vlissingen achter. In Vlissingen zal korfbalvereniging Seolto - die nu nog aan de Wild baan in Lammerenburg zit - de plek van de hockeyclub op Bone dijke innemen. De komende tijd moeten daarvoor de hockeyvelden worden omgebouwd tot korfbalvel- den. Ook de verharding, de hek ken, de buitenverlichting, de fiet senstalling, de berging en de kleed ruimte worden door de gemeente aangepast. Pas na de binnencompe- titie - in april 2012 - zal Seolto daadwerkelijk verhuizen. De korfbalvereniging laat een pas opgeknapt gebouw achter. De ge meente is voorzichtig met vereni gingen in gesprek om te kijken of het verhuurd kan worden aan vere nigingen. Toch is het volgens de woordvoerster van de gemeente Vlissingen niet mogelijk om Seol- Het Sportpark Vrijburg, met links het zwembad. Daarnaast de drie to daar te houden. „De velden zijn niet meer geschikt. Bovendien wil len we sportverenigingen zoveel mogelijk concentreren om tot een beter gebruik van accommodaties te komen", zegt Mirjam longejan. Het oorspronkelijke plan om op de plaats van Seolto woningen te bouwen is volgens haar 'niet meer actueel'. „Dus we laten het voorlo pig zoals het is." Ook de atletiek baan in Vlissingen blijft liggen waar hij ligt. „Voor 2016 zal er in elk geval niks gebeuren", zegt lon gejan. Na die tijd kan hij mogelijk ooit gebruikt worden als uitbrei- dingslocatie voor bedrijven." In Middelburg zijn de verschuivin gen groter. De atletiekbaan en de sporthal aan de Nassaulaan ver- MIDDELBURG Bij een inbraak in een woning in de Schoutstraat in de Middelburgse Magistraatwijk zijn sieraden weg genomen. De waarde van de buit is niet bekend. De inbraak vond maandag plaats tussen 11.00 en 13.00 uur. Om de woning binnen te komen heeft de inbreker een deur geforceerd. MIDDELBURG Gallery Maritime biedt in haar jubi- leummaand september knstliefheb- bers de kans om voor relatief wei nig geld kunst te kopen. Onder de noemer Small Budget Art zijn wer ken te koop voor 100 euro. Gallery Maritime in de Gortstraat in Mid delburg is open van donderdag tot en met zaterdag van 12 tot 17 uur. www.gallerymaritime.nl AutoTeam trakteert 110% korting op nieuwe auto's uit voorraad én nu 1.000,- cash retour op uw rekening. LJLA voel je v r i j Onderdeel von de Automotionj Groep Bergen op Zoom, Roosendaal, Steenbergen, Goes, Vlissingen www.autoteam.nl 10: voordeel geldig met registratie uiterlijk 30 september 2011 Alleen op voorraadmodellen en niet In combinotie met ondere octies. De 1.000 cosh wordt rechtstreeks door General Motors Nederlond B.V. uitgekeerd op de bank/girorekening von de koper, no oflevenng/registrotie von een nieuwe Opel. Dit oonbod geldt voor nieuwe klontenorders (po*ticulier/KZM) von I juli t/m 30 september 2011 met een uiterlijke kentekenregistratiedotum von 30 november 2011Kijk voor de voorwoorden op www.opel.nl Wijzigingen voorbehouden. DOMBURG - TVvee Zeeuwse politie agenten hebben aangifte gedaan van bedreiging door een 48-jarige man uit de gemeente Veere. Vol gens de agenten heeft de man hen uitgescholden en met de dood be dreigd. Dat gebeurde maan dagnacht rond 1.45 uur in Dom burg, waar de agenten hun auto hadden neergezet om fietsers te be keuren die op de rijbaan van de Domburgseweg reden. Terwijl zij daarmee bezig waren, reed de Vee- renaar op zijn fiets tegen de stil staande politieauto. Volgens de po litie was de wagen duidelijk zicht baar. De man werd echter zo boos, dat de agenten hem aanhielden. KOUDEKERKE - Scouting Nederland heeft aan de achtjarige Kevin Dreessen het Teken van Moed toegekend. Kevin kwam eind juni in het nieuws. Zijn moeder werd onwel in de auto toen ze over de A58 reden. Kevin wist de bestelbus naar de kant te sturen. De jonge Vlissinger, lid van Scouting de Valkeniers in Koudekerke, kreeg de onderscheiding uit handen van Fedde Boersma, adjunct-directeur van Scouting Nederland.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 22