Lena Wisse-Janse 1 Jacobus Willemse Ome Ko 28 familieberichten dinsdag 30 augustus 2011 (J) d1ensenlinq.nl Zoveel wilde je nog doen, zoveel wilde je nog leren. Zoveel wilde je nog ontdekken en nu is je weg al ten einde. Na een te kort leven dat gekenmerkt werd door openheid, bezorgdheid, liefde en genieten is tijdens zijn vakantie in Thailand van ons weggerukt, mijn lieve vriend, zoon, broer, zwager en oom Mark Mariman in liefde verbonden met Ruud van Engelen Temeuzen, t Koh Chang, Thailand, 7 maart 1964 23 augustus 2011 Ruud, Rhose 19 Ria Elvio en Veronique Enzo, Kyra Ella Adinda, Jasper Gerry Jos en Jeanne Lian en Paul, kinderen Johan en Irma, kinderen Marij en Jan, kinderen Anita en Leo Correspondentieadres Schorrenkruid 814617 JH Bergen op Zoom Mark is thuis, u kunt afscheid nemen van hem op dinsdag 30 augustus van 19.30 tot 20.30 uur. En op woensdag 31 augustus en donderdag 1 september van 14.00 tot 15.00 uur en vaa 19.30 tot 20.30 uur, Schorrenkruid 81 te Bergen op Zoom De herdenkingsdienst wordt gehouden op vrijdag 2 september om 10.30 uur in de parochiekerk van de Heilige Gertrudis, Grote Markt 10 te Bergen op Zoom, waarna van 13.00 tot 15.00 uur het informele samenzijn volgt in crematorium "Zoomstede", Mastendreef 5 te Bergen op Zoom. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Tijdens het: informele samenzijn is er gelegenheid tot persoonlijk condoleren. Zoveel jeugd in een vergrijsd lichaam, zoveel actualiteit op hoge leeftijd, zoveel vragen naar het hoe en waarom, zoveel eigenwijsheid en wijsheid zoveel hart voor de grote familiekring. Dankbaar voor haar mooie lange leven, delen wij u mede, dat op 100-jarige leeftijd rustig is ingeslapen onze lieve zorgzame moeder, grootmoeder, overgrootmoeder en betovergrootmoeder Antoinette Geertruida Hubertha Streefkerk-Mullié sinds 1995 weduwe van Willem Adriaan Streefkerk Tilly en George Malcorps-Streefkerk Fransien en Jan Marcussen-Streefkerk Peter en Elly Streefkerk-Steketee Dies de Witte t Beppie en Klaas van der Zanden-Coolen - klein-, achter- en achterachterkleinkinderen Onze dank gaat uit naar het personeel en de vrijwilligers van Nieuw-Sandenburgh en aan dokter van Tol en zijn team voor de liefdevolle verzorging en begeleiding. Veere, zorgcentrum "Nieuw-Sandenburgh" 28 augustus 2011 Correspondentieadres: Meiwerfweg 8,4352 SC Gapinge Onze moeder is opgebaard in de rouwkamer van Uitvaart verzorging H. Jobse, Sandenburghlaan 2 te Veere, hier is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 2 september van 11.30 tot 12.00 uur. De crematieplechtigheid zal om 13.00 uur plaatsvinden in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Groot is het gemis, mooi zijn de herinneringen die blijven Dankbaar voor de liefde en goedheid die wij van haar mochten ontvangen, nemen wij met verdriet afscheid van mijn levenspartner, onze lieve moeder, oma en partner van onze vader en opa Weduwe van Jacobus Wisse sinds 5 augustus 1972 Biggekerke, 18 januari 1935 WestkapelleRies Louwerse t Westkapelle, 28 augustus 2011 Janneke de Nooijer-Wisse Joos de Nooijer Evert Wisse Anne Wisse-Toutenhoofd Piet Wisse Nanda Wisse-Verburg Elly Huibregtse-Louwerse Piet Huibregtse Leo Louwerse Jolanda Louwerse-Minderhoud 9 Lindy, Julio, Anouk, üana en Ricardo, Maureen en Pedro, Hilbert en Angelique, Eline en Paul, Stan en Luuk Correspondentieadres: Zuidstraat 113, 4361 AH Westkapelle De samenkomst zal worden gehouden op donderdag 1 september om 11.00 uur in het Jeugdgebouw, Markt 65 in Westkapelle. Aansluitend vindt de begrafenis plaats om 12.00 uur op de algemene begraafplaats te Westkapelle. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in het Jeugdgebouw. Voelt u zich betrokken bij Lena of ons gezin, dan bent u van harte welkom. Verdrietig delen wij u mee dat mijn lieve en geliefde man, onze zorgzame vader en schoonvader en mijn opie is gestorven Arie Molendijk Aat classicus integer, trouw, behulpzaam, zachtmoedig en erudiet Wij zijn dankbaar vooralle goede herinneringen en wij zullen hem erg missen. Hillegersberg Goes 5 februari 1935 27 augustus 2011 Ellen Molendijk-Dijk Arthur Mathilde en Menso Christine en Richard Correspondentieadres: Drs. E. F. Molendijk-Dijk Spanjaardstraat 29 4331 EN Middelburg De afscheidsdienst zal gehouden worden vrijdag 2 september om 13.00 uur in uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. De begrafenis zal plaatsvinden om 14.00 uur op de Algemene Begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Liever geen bezoek aan huis. Hierbij delen wij u mee dat door de Heere is weggenomen mijn geliefde broer en onze zwager en oom weduwnaar van Maatje Koppejan Mariekerke, Goes, 20 augustus 1925 28 augustus 2011 Sterke de Heere ons in dit verdriet. Meliskerke: J. Willemse J. Willemse-Provoost Mel iskerke: L. Wi I lemse t C. Davidse-Louwerse Neven en nichten Goes, 28 augustus 2011 Correspondentieadres: Fam. J. Willemse-Provoost P&uwhoekstraat 41 4365 AN Meliskerke Woensdag 31 augustus is er gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Valkenburgstraat 25 te Meliskerke van 19.30-20.00 uur. De rouwdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal gehouden worden op D.V. donderdag 1 september om 13.30 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Meliskerke. Na de begrafenis is er eveneens gelegenheid tot condoleren in voornoemde kerk. Met grote dankbaarheid denken wij terug aan de liefdevolle zorg die aan hem werd gegeven in zorgcentrum "Eben-Haëzer" en Rehobothafdeling "de Zwaluw". Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen dan kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Na jaren van afnemende gedachten en krachten is overleden onze lieve We zullen de zorg voor hem missen. Henken Lian Poppe-Willemse Jan-Jaap Anjo Jelte Meliskerke, 28 augustus 2011 Na een periode van afnemende gezondheid is overleden onze geliefde zuster en schoonzuster en tante. Lena Wisse-Janse Yerseke A.Janse-de Landmeter Domburg E.Bimmel-Janse Goes U.Huibrechtse-Janse Koudekerke C.Keijmel-Janse J.RKeijmel Neven en Nichten Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze lieve schoonzus en tante Lena Wisse-Janse J.J. Wisse J. J. Wisse-van der Reest P.H. Wisse N. Wisse-Berkhey H.J.C. Wisse A. Wisse-Meenks Neven Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze buurvrouw Lena Wisse-Janse Wij wensen Ries en kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Izaak en Mina Altfrit Gramm Jo en Tanne Ma en Henk

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 28