René Goedegebuure Marlies Kulik DvsrJa dan Klazina Adriana van Belzen-Wisse m IDensenlinq.nl f Getrouwd X 29 augustus 2011 Sterkenburg 91 4385 GJ Vlissingen V y dinsdag 30 augustus 2011 familieberichten 127 Heel bijzonder,heel gewoon gewoon een heel bijzondere man Laurus Hillebrand Wij wensen Marijke,kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Sjors,Maja Jord en Lars We zullen je missen en nooit vergeten, maar het is goed zo, je hebt nu eindelijk rust. In liefdevolle en warme herinnering aan alles wat zij voor ons is geweest en vol bewondering hoe zij al die jaren heeft gestreden tegen haar ziekte, ging rustig en kalm van ons heen mijn lieve, zorgzame vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma Jannetje Wilhelmina van Kooten-Verboom Janny Serooskerke, 4 november 1930 t Renesse, 25 augustus 2011 Renesse: Leen van Kooten Renesse: Ad en Anneke Jeffrey Denise Noordwelle: Gréanne en Wim Correspondentieadres: Zeeanemoonweg 41 4325 BX Renesse De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. je wilde nog zoveel Maar had niet meer de kracht Je ziekte had je volkomen in zijn macht Je was zo moe, je hebt je strijd gestreden Al je zorgen en verdriet Behoren nu tot het verleden Dankbaar voor de liefde en zorg waarmee zij ons tijdens haar leven omringde, geven wij u kennis dat zacht en kalm van ons is heengegaan mijn lieve vrouw, onze moeder en geweldige oma -Sjaan- Sint Laurens, Middelburg, 2 oktober 1941 29 augustus 2011 Cor van Belzen Ina Engels-van Belzen Frank Engels Ayla Ylva Onno van Belzen Monique Dost René van pelzen Sandra Kloet Van der Swalmestraat 5 4381 TCVlissingen De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op donderdag 1 september om 13.30 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Geen bloemen Verdrietig om het gemis, maar dankbaar voor wat hij voor ons heeft betekend en dat hem verder lijden bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat toch nog onverwacht is overleden mijn lieve zorgzame man, onze vader, schoon vader en trotse opa Tom van der Meer echtgenoot van Henny van der Meer-Lucas ft 25 juli 1937 - f28 augustus 2011 Henny van der Meer-Lucas Richard en Annemieke Rick Frank Floortje Patrick Colinda Lindsay Jannick Correspondentieadres: Oude Polderstraat 8,4417 AZ Hansweert De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden vrijdag 2 september om 11.15 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Voor aanvang van de bijeenkomst is er van 11.00 tot 11.15 uur in de aula van het crematorium gelegenheid tot afscheid nemen. Na afloop is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid tot condoleren en samenzijn. Je wilde nog zoveel maar had niet meer de kracht. Je ziekte had je volkomen in zijn macht. Je was zo moe, je hebt je strijd gestreden. Je zorgen en verdriet behoren nu tot het verleden. Rust nu maar uit, je bent bevrijd uit je lijden. Maar ach, wat is het zwaar van jou te moeten scheiden... Met al zijn levenslust en wilskracht heeft hij deze strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die we met hem mochten beleven moeten wij met veel verdriet afscheid nemen van mijn alles, onze lieve warme vader en opa Louis Jacobs Hij is net 53 jaar oud geworden. Vlissingen: Paula Jacobs-Eijke Hulst: Lisa Hulst: Luciën Middelburg: Michella en Robin Milan Haarlem: Juliën Goes, 27 augustus 2011 Bonenburg 41, 4385 HM Vlissingen Er is gelegenheid om afscheid van Louis te nemen op donderdag 1 september van 19.00 tot 20.00 uur in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. Op vrijdag 2 september zullen we hem om 13.00 uur herdenken in de aula van het uitvaartcentrum, waarna we hem om 14.00 uur zullen begraven op de algemene begraafplaats te Oost-Souburg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in voornoemd uitvaartcentrum. Wanneer u geen rouwbrief heeft ontvangen, dan wordt u verzocht om deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze medewerker, de heer L. Jacobs Louis was vanaf 15 juni 1975 bij ons werkzaam. In de jaren dat hij bij ons werkzaam is geweest hebben wij hem leren kennen als een gewaardeerd medewerker en collega. Zo blijft hij ook in onze herinnering. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en de familie veel sterkte toe met dit verlies. Bestuur, directie en medewerkers LétÉ Middelburg, 29 augustus 2011 Verdrietig en verbijsterd zijn wij vanwege het plotseling overlijden van onze collega Louis Louis was vele jaren een gewaardeerd collega bij de afdeling logistiek. Wij zullen Louis herinneren als een goede collega. Zijn familie en vrienden wensen wij veel sterkte toe met dit verlies. Zijn collega's van de afdeling Logistiek LétÉ Heden overleed onze geliefde schoonzus en tante Janny van Kooten-Verboom Wij wensen Leen en de kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe. Anna Wandel-van Kooten Leen Wandel t en kinderen Met verdriet hebben wij het bericht ontvangen van het overlijden van onze vriendin Janny van Kooten Wij wensen de familie veel sterkte toe. Matty en Jan Matthijsse Jo Wandel Enige en algemene kennisgeving. Wij zijn verdrietig dat onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overoma Judith Johanna Jannetje Lamper - Brik -Jo- sinds 26-1-1969 weduwe van Willem Pieter Lamper in de leeftijd van 91 jaar is overleden. Wemeldinge: Ad en Marja Tjarda en Ronnie, Shemsi Wemeldinge: Henk en Willie Mireille en Shamim Nathalie en Yannick Goes, 26 augustus 2011zorgcentrum "Ter Weel" Correspondentieadres: Oranjeboomstraat 13, 4424 AE Wemeldinge Wij zijn de medewerke)~s van Ter Weel" unit 7 te Goes, erkentelijk voor de goede en liefdevolle verzorging De begrafenis heeft in besloten kring te Wemeldinge plaatsgevonden. "Nooit meer verschil van mening" Verdrietig ben ik om het overlijden van mijn broer Huib Mallekoote J.C. Mallekoote, Woerden Heden overleed mijn zwager en onze oom Ko Roose Goes: E.J.S. de Pree-de Dreu Kinderen, klein- en achterkleinkinderen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 27