oude liefde sport 137 Terneuzense Boys sluit toernooi om districtsbeker af met ruime zege Oostburg sluit af met overwinning Hontenisse en Steen zijn ondanks ruime zeges lief voor tegenstander maandag 29 augustus 2011 RCS-speler Mervin Niemantsver- driet maakt in de 80e minuut de winnende treffer tegen Axel: 2-1. MIDDELBURG - RCS plaatste zich gis teren ten koste van Axel voor de volgende ronde van het districtsbe kertoernooi. In het pikante treffen (de Souburgers zagen Michel Leon- hart, hun trainer van vöorig jaar, nu in de dugouit van de tegenstan der zitten, won RCS dankzij een late treffer van Meivin Niemants- verdriet met 2-1. FC Dauwendaele bleef zonder bekerzege. De Middel burgers verloren ook hun derde wedstrijd, nu met 3-2 van RIA Westdorpe. Poule 10. RCS-Axel 2-1 (1-0). RCS maakte het zichzelf tegen Axel nog knap lastig. Waar een ruime zege op basis van de.vele kansen ver diend was geweest, werd het ter nauwernood 2-1. Mourad Abdendi bracht de score in de eerste helft op gang, maar daarna liet de thuisclub na verder afstand te ne men. Na de hervatting kreeg RCS daarvoor de rekening gepresen teerd toen Kjell Vanderhaeghen de stand uit een strafschop weer in evenwicht bracht. De Walcherse zondagtweedeklasser verzekerde zich echter alsnog van de poule winst door een treffer van Meivin Niemandsverdriet in de 80e mi nuut. Serooskerke-De Meeuwen 0-3 (0-0): Voor rust ging het gelijkop. Beide ploegen kregen in een aan trekkelijk duel kansen, maar kwa men niet tot scoren. Kort nadat Robbie Hons (Serooskerke) met een tweede gele kaart was wegge stuurd, opende Kevin Janse voor de bezoekers de score: 0-1. Seroos kerke kwam die tik niet te boven. Kevin lanse en Willem-Jan Roelse bepaalden de uitslag op 0-3. Poule 9. RIA W-FC Dauwendae le 3-2 (2-1): Dauwendaele kwam fel uit de startblokken en kwam na tien minuten door Martin van Vooren verdiend op 0-1. Daarna kwam de thuisploeg beter in de wedstrijd. Ali Eryiirük zorgde met twee treffers binnen enkele minu ten voor een 2-1-ruststand. Na de hervatting vergrootte Eryüriik de marge tot 3-1. RIA trof daarna drie keer de paal en eenmaal de lat. Jes- per Leuvelink zorgde voor de 3-2 eindstand. Aardenburg-Heinkenszand 6-3 (3-1): Een verdiende zege voor Aar denburg, dat heel de wedstrijd do mineerde. Toch deed Heinkens- zand behoorlijk mee en werden goed combinerend kansen ge creëerd en verzilverd. Kevin Jaco- busse zette de bezoekers op 0-1. Daarna zorgden Robbie van de Wijnckel (2x) en Eric Dieleman voor de 3-1-ruststand. Robbie van de Wijnckel vergrootte de voor sprong naar 4-1, waarna Dennis Blomaard voor 4-2 tekende. Jelle de Vreeze (strafschop, 5-2), Leon Bek (5-3) en Ricardo Temmerman (6-3) waren de andere doelpunten makers na rust. Poule 11. SSV'65-HW'24 3-2 (2-2): HW'24 moest winnen, SSV'65 had aan een gelijkspel ge-, noeg om door te gaan naar de vol gende ronde. Christiaan Boon zet te de thuisploeg op 1-0, maar nog voor rust leidden de bezoekers door doelpunten van Evert van den Berg en Michal Szczawinski. SSV-doelman Roy Sallet stopte een strafschop van Dennis Buijs. Mitchell van Belzen was voor SSV'65 vanaf de stip wel trefzeker: 2-2. limmy Verlinde tekende voor de winnende treffer: 3-2. Kapelle-AZW 0-1 (0-0): Een aan trekkelijk duel tussen twee ploe gen die goed combineerden. De be slissing viel pas in de slotfase. Gert-Jan Kolijn rondde een fraai opgezette aanval met Mustafa Yil- maz doeltreffend af. Hij kapte zich handig vrij en werd matchwin naar: 0-1. MIDDELBURG - Terneuzense Boys sloot het bekertoernooi af met een ietwat gefalatteerde 0-3-overwin- ning bij Tholense Boys. Biervliet bleef ongeslagen in poule 47 dank zij een ruime overwinning op Groede. Poule 17. Tholense Boys-Terneu- zense Boys 0-3 (0-1): De Tholena- ren waren niet eens de mindere van Terneuzense Boys. Het ver schil zat 'm in de afwerking. Tho lense Boys sprong slordig met de kansen om, maar had ook een keer pech met een inzet tegen de lat. De Temeuzenaren kwamen voor rust op 0-1 dankzij een benut te strafschop van Frank van Kout eren. In de tweede helft scoorden de nieuwelingen Ruben de Haas en Bas Hubregsen 0-2 en 0-3. Halsteren (zo)-De Noormannen 6-0 (2-0). Remco van Haaren 1 -0, Tom de Bonte 2-0, Stijn Baarendse 3-0, Ricky Willigers 4-0 en 5-0, Tom de Bonte 6-0. Poule 47. Cadzand-Hansweertse Boys: Hansweertse Boys niet op gekomen. Groede-Biervliet 1-4 (1-1). Bier vliet boekte in en tegen Groede zijn derde opeenvolgende zege, maar moest zich daarvoor meer in spannen dan in de duels met Cad- zand en Hansweertse Boys het ge val was. Pas in het slotkwartier trokken de bezoekers de wedstrijd naar zich toe. 1-0 werd het voor de rust door Stefan Janse, waarna Ar no van den Hemel de ruststand op 1-1 bepaalde. Vijftien minuten voor tijd brak Derek de Booij het verzet van de thuisclub door voor 1-2 te zorgen, waarna Janse en De Booij nog eens konden scoren. Poule 48. IJzendijke-Spui 3-1 (0-1): IJzendijke heeft een harde wedstrijd tegen Spui tot een goed eind gebracht. Spui nam de lei ding via Ludwig Kalisvaart. Die voorsprong bleef tot de rust staan. Daarna nam IJzendijke het spel over. Joël van Overloop maakte de gelijkmaker en Lodewijk van Keeken bracht de thuisploeg op 2-1. Twee zware overtredingen van Spuise kant werden met twee ro de kaarten bestraft. Tegen negen man speelde IJzendijke de wed strijd makkelijk uit en scoorde nog via Kevin Burky. Graauw-Walcheren 0-3 (0-1). Omdat IJzendijke zich zaterdag al verzekerd had van de poulezege, had Graauw-Walcheren weinig nog om het lijf De ploegen hiel den elkaar aardig in evenwicht, maar Walcheren eiste de zege op omdat het in aanvallend opzicht slagvaardiger was. Sven Zuidgeest opende in de eerste helft de score en zijn voorbeeld werd gevolgd door Manuel Sedano. Zuidgeest scoorde daarna nog eens0-3. Poule 49. Schoondijke-Wemel- dinge 3-3: Het gelijkspel leverde Wemeldinge de volgende ronde op. Niels Kole opende namens de bezoekers vanaf elf meter de score. Niek Haartsen maakte gelijk, maar de bezoekers liepen opnieuw uit: Niels Kole zette de 1-2 achter zijn naam en Remy Bruijnooge scoor de na rust 1-3. Spits Jacco Seen bracht de thuisploeg terug tot 2-3 en schoot vlak voor tijd de gelijk maker binnen. Net als Kole deed hij dat vanaf de penaltystip. Corn Boys-Renesse 4-0 (1-0). Na twee nederlagen was er voor Corn Boys toch nog een zege. Danny Tolpe scoorde al in de 12e minuut. Pas in de tweede helft werd het 2-0 door Dario Sandrini, 3-0 door Leroy Maas en 4-0 door Dennis Cornelis. MIDDELBURG - Oostburg sloot het bekertoernooi af met een zege. De ploeg versloeg SVD met 5-0. Poule 50. Hoofdplaat-VC Vlissin- gen 0-2 (0-2): Faysal Lasfar kroon de zich tot man van de wedstrijd door twee keer te scoren voor VC Vlissingen. Zijn eerste schot op doel werd van richting veranderd en belandde zo met wat geluk in het net. Lasfars tweede goal was het resultaaf van een snelle aanval over de flank, met Lasfars voor hoofd als eindstation. Hoofdplaat stond in de eerste helft met de rug tegen de muur, kreeg na rust wat meer ruimte, maar kon de voor sprong van VC Vlissingen niet in gevaar brengen. Breskens-Kwadendamme 3-2 (2-1): Breskens was al verzekerd van de tweede ronde, maar zette tegen Kwadendamme nog even de puntjes op de i. Met gemak pakte de thuisploeg een 2-o-voorsprong. Ned dé Looze tekende voor de eer ste goal, Niki de Wolff voor de tweede. Kwadendamme revan cheerde zich met een prachtig doelpunt in de bovenhoek van Bas de Winter en was plots terug in de wedstrijd. Vlak na rust liep Breskens opnieuw uit via Jan Wil lem de Rooij. Maar toen Kjeld Ver- schorre uitviel en niet vervangen kon worden - er was al driemaal gewisseld - kreeg Kwadendamme opnieuw mogelijkheden. Johan van Belzen profiteerde van de man-meersituatie en bepaalde de eindstand via een penalty op 3-2. Poule 51. Oostburg-SVD 5-0 (1-0): Oostburg heeft in de laatste bekerronde toch nog een overwin ning gepakt, maar is wel uitgescha keld. De ploeg was. vooral in de tweede helft soeverein tegenover SVD uit het Zuid-Bevelandse Drie wegen. In het eerste deel wist al leen Arjen Versluijs de hardwer kende verdediging van SVD te pas seren. Na rust ging het makkelijker en zakten de bezoekers in. Peter van de Linde zette Oostburg op 2-0. Ruben van der Meulen bouw de die voorsprong uit naar 4-0. Tot slot scoorde Van de Linde uit een vrije trap de 5-0. Philippine-Kloetinge 2 uitge steld. middelburg - Sluiskil kwam in het bekertoernooi met een 2-2-gelijk- spel goed weg bij Colijnsplaatse Boys. Hontenisse en Steen waren ondanks monsterzeges nog lief voor de tegenstanders. De ploegen hadden tegen respectievelijk DZC'09 en Wolfaartsdijk met ge mak met dubbele cijfers kunnen winnen. Vogelwaarde kon lang ge lijke tred houden met ZSC'62, maar moest uiteindelijk diep het hoofd buigen. Poule 55. Colijnsplaatse Boys-Sluiskil 2-2 (2-0): Niels Vers luis schoot Colijnsplaatse Boys naar een t-o-voorsprong en via Michiel van der Weele werd het 2-0. Daarna verzuimde de thuis ploeg, zowel voor als na rust, om verder afstand te nemen. Sluiskil ging met drie spitsen spelen en dat miste zijn uitwerking niet. Eerst zorgde Kesikbas voor de be langrijke aansluitingstreffer en tien minuten voor tijd maakte Van Utrecht de gelijkmaker. DZC'09-Hontenisse 0-8 (0-5): De Zeeuws-Vlaamse zondag vier deklasser was al voor de wedstrijd zeker van de eerste plaats in de poule. „Het is je moeilijk om je dan tegen zo'n ploeg te motive ren", aldus trainer Erik Vanhijfte. DZC'09, het elftal van trainer Ri chard van Baaien, werd voor rust al naar een 0-5-achterstand ge speeld, al had dé score toen al ho ger op moeten lopen. Voor de be zoekers scoorden Tom Rijk (2x), Jeroen Verschuren (2x), Pim van Jole (2x), Kris van Meele en Den nis Malcontent. Poule 56. Vogelwaarde-ZSC'62 3-6: Het spitsenduo Arjan Smalheer/Robin Provoost bezorg de ZSC een ruime zege in het bete kenisloze duel met Vogelwaarde. Zowel Provoost als Smalheer scoor de eenmaal in de eerste helft, waar in Vogelwaarde nog goed mee kon komen. David Smits' doelpunt leidde tot een 1-2-ruststand. Na de pauze zette Smalheer ZSC op nieuw op voorsprong. Narido Lau- ret zorgde met de 2-2 voor de laat ste gelijkmaker. Daarna namen Smalheer en Provoost het over. Provoost scoorde in totaal vier keer, zijn teamgenoot twee keer. Michael de Nijs maakte tot slot de 3-6 namens Vogelwaarde. Steen-Wolfaartsdijk 8-1 (4-1): Steen had evengoed met dubbele cijfers van Wolfaartsdijk kunnen winnen. De ploeg was veel beter en bereikte zonder moeite de twee de ronde van de beker. Na de 1-0 van Sander van Remortele scoorde Danny de Blaaij nog wel de gelijk maker. Dat bleek tevens de laatste Steen-speler Sander van Remortele schiet op het doel van Wolfaartsdijk. foto Peter Nicolai stuiptrekking van de bezoekers. Van Remortele knalde de 2-1 in het net en zag teamgenoten Robin Meerman en Eddy van den Bosch voor 3-1 en 4-1 zorgen. Voor Steen scoorden in de tweede helft: Eddy van den Bosch, Sander van Remor tele, Wouter de Neijs en Robin Ma- riman. Ook maakte een Wolfaarts- dijk-speler een eigen doelpunt.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 39