361 sport SSV'65 Bevelands lichtpuntje4 Wemeldinge na remise in knock-outfase Kruiningen vist naast het net DISTRICTSBEKER Goese tweedeklasser ongeslagen naar tweede ronde maandag 29 augustus 2011 lin'iiiiiiyiiii m>iii'aluinn mwi n imm numwm«we MIDDELBURG - In poule 59 van de districtsbeker eindigden drie voet balploegen op zes punten. Kruinin gen eindigde als derde, met een slechter doelsaldo dan Grenswach ters en SC Welberg. Poule 59. Kruiningen-SC Welberg 1-0: Krui ningen was net iets beter dan SC Welberg, buitte dat knap uit, maar kwam uiteindelijk tekort om door te bekeren. Na een kleine twintig minuten schoot Ad Lokerse de 1-0 op het scorebord. De bezoekers uit Noord-Brabant kregen na rust een enorme kans op de gelijkmaker door een fout van doelman Jacco Veerhoek. Veerhoek en Kruiningen kwamen goed weg toen de bal via de lat wegsprong. Tien minuten voor tijd besliste Edwin van Houte bijna de wedstrijd door van grote afstand nipt te missen. Kruiningen speelde het duel controlerend uit. Grenswachters-SC Stavenisse 8-0: Stavenisse kwam nauwelijks op de helft van de tegenstander. Halverwege stond het 4-0 door twee goals van Sonny Kil, één van Gino Boer en één van Ken Biot Biot legde er na de pauze nog twee in. Ook Kil scoorde in de tweede helft zijn derde. Patriek Schier pikte ook nog een treffer mee. Poule 66. Smerdiek-Noordhoek 2-3: Smer- diek was in de tweede helft dicht bij de tweede ronde, maar ging vlak voor tijd ten onder. De beno digde zege leek aanvankelijk ver weg toen Anton Kouters twee per soonlijke fouten van Smerdiek af strafte. Op slag van rust bracht Ste fan Lindhout de thuisploeg terug in de wedstrijd. In de tweede helft was Smerdiek veel beter en zette de ploeg druk op het doel van Noord- hoek. Bart Stoutjesdijk maakte de gelijkmaker. De treffer die de vol gende ronde zou betekenen, viel echter aan de andere kant. Daar ver zekerde Pieter Kouters Noordhoek van de overwinning. GOES - Eén van de weinige Beve- landse voetbalploegen die de twee de ronde haalden van de districts beker, is SSV'65. In de derde en laatste poulewedstrijd werd concur rent HVV'24 opzij gezet: 3-2. De eerdere twee duels won de ploeg ook al. Poule 9. Aardenburg-Heinkenszand 6-3: Een verdiende zege voor Aarden burg, dat heel de wedstrijd domi neerde. Toch deed Heinkenszand behoorlijk mee en werden er kan sen gecreëerd en verzilverd. Kevin Jacobusse zette de bezoekers op 0-1. Daarna zorgden Robbie van de Wijnckel (2x) en Eric Dieleman voor de 3-1-ruststand. Robbie van de Wijnckel vergrootte de voor sprong naar 4-1, waarna Dennis Blomaard voor de 4-2 tekende. Jel- le de Vreeze (strafschop, 5-2), Leon Bek (5-3) en Ricardo Temmerman (6-3) waren de andere doelpunten makers na rust. Poule u. SSV65-HW24 3-2: HW'24 moest winnen, SSV'65 had aan een gelijkspel voldoende om door te gaan naar de volgende ronde. Christiaan Boon zette de thuis ploeg op 1-0, maar nog voor rust leidden de bezoekers door doelpun ten van Evert van den Berg en Mi- chal Szczawinski. Doelman Roy Sallet stopte een strafschop van Dennis Buijs. Mitchell van Belzen was voor SSV'65 vanaf de stip wel trefzeker: 2-2. Jimmy Verlinde te kende voor de winnende treffer: 3-2- Kapelle-AZW 0-1: Een aantrekke lijk duel tussen twee ploegen die goed combineerden. De beslissing viel pas in de slotfase. Gert-Jan Ko- lijn rondde een fraai opgezette aan val met Mustafa Yilmaz doeltref fend af Hij kapte zich handig vrij en werd matchwinnaar: 0-1. Poule 12. Noad'67-Domburg 0-8: Voor rust hielden beide ploegen elkaar rede lijk in evenwicht. Wilco van Eijze- ren zorgde voor een 0-1-ruststand. Na de hervatting was er voor de thuisploeg tegen een vlot en prima combinerend Domburg geen hou den meer aan. Michiel Bernard te kende voor 0-2. Christiaan Wisse pikte met de 0-5 ook een doelpunt- je mee. Alle vijf andere goals wer den door Chiel Maranus gemaakt. Poule 13. Bevelanders-Rillandia 2-2: Rillan- dia kwam uit een ogenschijnlijk verslagen positie terug. Bevelan ders leidde bij rust door treffers van John Riemens en Robin van der Moere met 2-0. Ook na rust was de thuisploeg gevaarlijk. Voor al over links ontstonden mogelijk heden. De kansen werden echter niet benut. Arjan Koopmans en Raymond Schouten brachten in de slotfase de bezoekers langszij. Poule 14. Hoedekenskerke-BW'63 3-3: Ro nald Zuijdwegt zette zijn ploeg in de 42e minuut op 1-0 en twee mi nuten later zorgde Jeroen de Win ter voor de 2-0. In blessuretijd maakte Mohammed Ali Yeral de 2-1. Met een fraaie lob maakte An ne van der Veer er negen minuten na de pauze 3-1 van en leek Hoede- kenskerke op weg naar een bekerze ge. Door treffers van Özkan Cakir (57e minuut) en Fatih Bayrak (71e minuut) eindigde het duetoch nog in een gelijkspel. MZC'u-Yerseke 3-0: Een zwaar ge havend Yerseke - trainer Jaimy van Bloppoel miste zeven selectiespe lers - was niet opgewassen tegen de Zierikzeese derdeklasser. De be zoekers speelden ver onder de maat en kwamen voor rust, toen de frele Rick Bevelander langs de Yerseke-defensie soleerde, af op een 1-0-achterstand. Vlak voor en vlak na de pauze kreeg Yerseke via Rody Bakker, Jarno van de Kreeke en Bart van Steveninck nog wel wat kansen, maar in de 57e minuut zorgde Matthijs Heeres voor de 2-0. Bevelander maakte negen mi nuten voor tijd met de 3-0 aan alle onzekerheid een eind. Noad'67 (groen-geel tenue) kon in poule 12 niet opboksen tegen Domburg. De gasten wonnen met 8-0. MIDDELBURG - Het gelijkspel van Wemeldinge was genoeg voor het overleven van de poulefase in de districtsbeker. Niels Kole zorgde voor twee van de drie treffers tegen Schoondijke. Poule 49. Schoondijke-Wemeldinge 3-3: Het gelijkspel leverde Wemeldinge een plaats in de volgende ronde op. Niels Kole opende namens de be zoekers vanaf elf meter de score. Niek Haartsen maakte gelijk, maar de bezoekers liepen daarna op nieuw uit: Niels Kole zette de 1-2 achter zijn naam en Remy Bruijn- ooge maakte na rust de 1-3. Het duel leek beslist, tot Schoondijke begon druk te zetten. Spits Jacco Seen bracht de thuisploeg terug tot 2-3 etf schoot vlak voor tijd ook de gelijkmaker binnen. Net als Kole deed hij dat vanaf de penaltystip. Poule 50. Breskens-Kwadendamme 3-2: Breskens was al zeker van de twee de ronde, maar zette tegen Kwaden- damme nog even de puntjes op de i. Met gemak pakte de thuisploeg een 2-0-voorsprong. Ned de Looze tekende voor de eerste goal, Niki de Wolff voor de tweede. Kwadendam- me revancheerde zich met een prachtig doelpunt in de bovenhoek van Bas de Winter en was plots te rug in de wedstrijd. Vlak na rust liep Breskens opnieuw uit via Jan Willem de Rooij. Maar toen Kjeld Verschorre uitviel en niet vervangen kon worden - er was al driemaal gewisseld - kreeg Kwadendamme opnieuw mogelijk heden. Johan van Belzen profiteer de van de man-meer-situatie en be paalde de eindstand uit een straf schop op 3-2. Poule 51. Oostburg-SVD 5-0: Oostburg heeft in de laatste bekerronde toch nog een overwinning gepakt, maar is wel uitgeschakeld. De ploeg was vooral in de tweede helft soeverein tegenover SVD. In het eerste deel slaagde alleen Arjen Versiuijs erin de hardwerkende verdediging van SVD te passeren. Na rust ging het makkelijker voor de thuisploeg en zakten de bezoekers in. Peter van de Linde zette Oostburg op 2-0. Ru ben van der Meulen bouwde die voorsprong uit naar 4-0. Tot slot scoorde Van de Linde uit een vrije trap de 5-0. Poule 52. Clinge-Apollo'69 7-0: Davy van Puyvelde zette Apollo al vroeg op een 2-0-achterstand. Clinge kwam op 3-0 via Frans Rokven en gaf tege lijkertijd nauwelijks iets weg. De ploeg van Ivo Wouters liep snel uit naar 4-0 door Christoph Seghers en 5-0 door Martin Leegwater. Seg hers zette ook de 6-0 achter zijn naam en zag Davy van-Puyvelde voor zijn derde tekenen. Het ver schil was nog groter geweest als Peter Brumont niet een strafschop had gemist. Poule 53. SKNWK-Robur 5-2: Remco Veen- boer opende namens SKNWK de score, maar door een treffer van Michiel Ruitinga kwam Robur weer langszij. Stefan Vermeer be paalde met zijn treffer de ruststand op 2-1 in het voordeel van de Nieu- werkerkers. Na rust woog het ver schil in conditie zwaar en maakte SKNWK duidelijk het verschil. Oleg Bondarenko maakte er 3-1 van en na een vlot lopende aanval zorg de Robert Padmos voor de 4-1. Door een eigen doelpunt van Alex Andeweg werd het verschil nog wel teruggebracht tot twee treffers, maar met zijn tweede goal bracht Padmos de marge alsnog op drie doelpunten. Poule 54. Lewedorpse Boys-Sluis 5-2: Mar cel Rooze en Jasper Verdonk ver zorgden de totale doelpuntenpro ductie voor Lebo. Verdonk opende de score en uit een strafschop zorg de Rooze voor de 2-0. Om en om tilden ze de stand voor het verstrij ken van de eerste helft nog naar 4-0. Binnen tien minuten na rust kwam Sluis terug tot 4-2 via doel punten van Patriek Vinke en Ben ny Pladdet. Met zijn derde treffer bepaalde Rooze de eindstand op 5-2. Poule 55. Colijnsplaatse Boys-Sluiskil 2-2: Niels Versluis schoot Colijnsplaatse Boys naar een i-o-voorsprong en via Michiel van der Weele werd het 2-0. Sluiskil ging daarna met drie spitsen spelen en dat miste zijn uit werking niet. Eerst zorgde Hasan Kesikbas voor de belangrijke aan sluitingstreffer en tien minuten voor tijd maakte Shurandall van Utrecht de gelijkmaker. Poule 56. Steen-Wolfaartsdijk 8-1: Steen had evengoed met dubbele cijfers van Wolfeartsdijk kunnen winnen. De ploeg was veel beter en bereikte zonder moeite de tweede ronde van de beker. Na de 1-0 van Sander van Remortele maakte Danny de Blaaij nog wel de gelijkmaker. Dat bleek tevens de laatste stuiptrek king van de bezoekers. Van Remor tele knalde de 2-1 in het net en zag teamgenoten Robin Meerman en Eddy van den Bosch voor 3-1 en 4-1 zorgen. Voor Steen scoorden in de tweede helft Eddy van den Bosch, Sander van Remortele, Wou ter de Neijs en Robin Mariman. Ook maakte een Wolfaartsdijk-spe- ler een eigen doelpunt

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 30