Colofon Tannie van de Velde-Westerweele 5 ümkbïiüïïm De Ui :vaart Informatie Hulplijn 0 IHensenlinq.nl maandag 29 augustus 2011 familieberichten 121 v Mensen, hun dagen zijn als gras, zij bloeien als bloemen in het open veld, dan waait de wind en ze zijn verdwenen. Verdrietig, maar dankbaar voor alle liefde en zorg die wij van haar hebben ontvangen, geven wij kennis dat is heengegaan mijn lieve vrouw, onze moeder en oma Tannetje Pieternella van de Velde-Westerweele echtgenote van Adriaan Lein van de Velde in de leeftijd van 70 jaar. A.L. van de Velde Ella van de Velde Patrick en Corina Sharon Arjan van de Velde Cor Boer 26 augustus 2011 Mauritsstraat 4 4421 CK Kapelle De afscheidsdienst zal worden gehouden op donderdag 1 september om 13.00 uur in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder, waarna aansluitend omstreeks 14.00 uur de begrafenis zal plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Kapelle. Voor aanvang van de afscheidsdienst is er vanaf 12.30 uur gelegenheid om persoonlijk afscheid te nemen. Na de begrafenis is er in de aula op de begraafplaats te Kapelle gelegenheid tot condoleren. Weinig nemen en veel geven, altijd hartelijk en warm. Als de mensheid zoals jij was, was de wereld niet arm. Tannie van de Velde-Westerweele zus, schoonzus en tante van: Jan en Fia Westerweele André en Jolanda Jens en Bent Kees en Erna Westerweele Stefan en Marianne Justin, Leander en Fabiènne Jordy en Sofie Mingès en Ravenna Diepbedroefd geven wij kennis dat door de Heere uit onze familiekring is weggenomen onze geliefde nicht Tannie van de Velde-Westerweele Ruim 50 jaar lief en leed samen gedeeld. We zullen haar behulpzaamheid nooit vergeten. Adrie, kinderen en kleinkinderen sterkte toegewenst met dit zware verlies. Ko en Marie Koole-Huizer 's-Gravenpolder, 26 augustus 2011 Verdrietig, moeten we geheel onverwachts afscheid nemen van onze lieve nicht We zullen haar missen Tannie en Barend de Groot Rina en Henk Huibregtse Riet en Rinus Kasse en kinderen - IN PLAATS VAN KAARTEN - Want morgen is alles anders want morgen is het voorbij want morgen kan jij niet vragen wat gisteren wasis nu verleden tijd. Met verdriet geven wij u kennis van het overlijden van mijn zwager, oom, onze neef en vriend Abraham Verhage Bram sinds 2003 weduwnaar van J.C.R. Boer Koudekerke, 27-01 -1927 Vlissingen, 26-08-2011 Fam. C. Verhage-de Hullu Fam. A. KI uijfhout-de Visser Fam. L. Kluijfhout-van der Moere Fam. H. Schotman-Klap Correspondentieadres: A. Kluijfhout, Middelburgsestraat 85 4371 RR Koudekerke Er is gelegenheid om afscheid te nemen op donderdag 1 september van 10.15 tot 10.45 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De samenkomst, waarin wij Bram willen gedenken, zal om 11.00 uur worden gehouden in de aula aldaar. Aansluitend begeleiden wij hem naar zijn laatste rustplaats op de Algemene Begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg waar omstreeks 12.30 uur de begrafenis zal plaatsvinden. Na afloop is er gelegenheid tot informeel samenzijn in voornoemd uitvaartcentrum. Een speciaal woord van dank voor personeel en vrijwilligers van verpleeghuis "Pablo Picassowoning 2, voor de liefdevolle verzorging. Veel heeft hij genoten van het land, de oogsten, de paarden het is nu voorbij de ogen zijn voorgoed gesloten. Verdrietig, maar met mooie herinneringen, neem ik afscheid van mijn lieve neef en lieve baasje - Abraham Verhage Bram in de leeftijd van 84 jaar. Leny de Jonge-Verhage Valdi "it Vlissingen, 26 augustus 2011 Wie ook van het verleden geniet, leeft dubbel Marcus Martialus Flet heeft ons getroffen te ondervinden dat mijn (schoon)mama en Bomma Sara (Sonja) Poulsen-de Regt bij zo velen geliefd was. Omdat het voor ons onmogelijk is om iedereen persoonlijk te bereiken, bedanken wij u oprecht voor de veie blijken van medeleven. Ellen, Jan, Thomas-Soren en Sarah Axel, augustus 2011 Bel gratis 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden Met welke belastingen krijg ik te maken? Kan ik nu al een graf kopen? Wie kan ik bellen voor een uitvaart? Waar kan ik terecht voor rouwverwerking? Heeft u voorbeelden van urnen? Waar kan ik terecht voor terminale zorg? Kan ik zelf een grafmonument maken? Hoe regel ik de voogdij over mijn kinderen? 0800 - 44 44 000 info@scu.nu SCI "amiSieberiehtem Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 21