op en top Duitsland Gratis Nefit cv-ketel (TLl sanidröme t.w.v. 1.697, - BÉ KRAS,NL f Hét adres voor de betere badkamer Ja, ik wil een Sportabonnement op de PZC! maandag 29 augustus 2011 yjjj arpas bij aankoop van complete badkamer vanaf 7.000,- tot eind oktober 2011 l* Vraag naar de voorwaarden. Supervoordelige autovakantie Sauerland inclusief ontbijt en diner Wilt u er nog even tussenuit, niet te ver rijden en vooral niet teveel betalen? Boek dan deze korte autovakantie naar het prachtige Sauerland! Het Sauerland wordt tot één van de meest aantrekkelijke streken van Duitsland gerekend en is ideaal voor heerlijke wandelingen door het schitterende heu vellandschap. Uitstapjes naar dorpen en steden als bijvoorbeeld Lüdenscheid en Dortmund maken uw verblijf in Sauerland compleet. Deze 3-/4-/5-/8-daag- se autovakantie is inclusief verblijf in het 4-ster- ren Mercure Hotel Hagen, dagelijks ontbijtbuffet en 3-gangendiner of dinerbuffet te boeken vanaf slechts 79 per persoon! En u, als lezer van deze krant, krijgt C 17,50 per boeking korting wanneer u vóór 25 september 2011 met actiecode WEG40010 boekt. Dat wordt dus voordelig en compleet genie ten in Het Sauerland! Hagen In Hagen kunt u genieten van historie, moderne cul tuur of een middag gezellig winkelen. Ga terug in de tijd door een kijkje te nemen in het Westfalisches Freilichtmuseum waar u meer dan 60 jaar oude werk wijzen en fabrieks-machines ziet. Het monumentale, in 1910 geopende. Centraal Station en het stedelijke theater nemen u mee terug naar het begin van de 20e eeuw. Moderne kunst vindt u in het Karl Ernst Osthaus- museum. Maak vanuit Hagen uitstapjes naar het berg- stadje Altena of de grootste stad van het Ruhrgebied Dortmund waar u de historie van deze stad in diverse musea, restaurants, café's en bezienswaardigheden kunt beleven! Mercure Hotel Hagen**** Aan de rand van het Sauerland, op ca. 2 km van het centrum van Hagen vindt u Mercure Hotel Hagen. Het hotel beschikt o.a. over een receptie, liften, restaurant, bar/lounge, bistro met terras^ overdekt zwembad, sauna (gratis) en solarium (tegen betaling). Uw com fortabele kamer beschikt o.a. over een televisie, radio, telefoon, minibar, badkamer en haardroger. AANKOMSTDATA LR 50.199 Vrijwel dagelijks aankomst tussen 4/9 en 19/12 3 dagen v.a. 79 4 dagen v.a. 115 5 dagen v.a. 149 8 dagen v.a. 259 Prijzen zijn p.p., o.b.v. 2 personen. De korting van 17,50 per boeking ontvangt u nog boven op bovenstaande scherpe prijzen. Inclusief: 3/4/5/8 dagen (2/3/4/7 nachten) ver blijf, ontbijtbuffet en 3-gangendiner of dinerbuffet. Exclusief: vervoer, niet genoemde maaltijden en reis- en annuleringsverzekering. Toeslagen: reserveringskosten 17,50 per boeking en 2.50 bijdrage Calamlteitenfonds per boeking van max. 9 personen (beide verplicht), Voor meer informatie en boekingen: Typ in uw internetbrowser www.kras.nl/LR50199 Kies uw ver trekdatum, bekijk de prijsberekening, ga naar BOEK NU en vul bij stap 1 'Mijn vakantie' actiecode WEG40010 in. Of bel: 0900-9697 (15 cpm) o.v.v. relsnummer LR50199 en actiecode WEG40010. Boeken met deze korting kan t/m 25 september 2011. ES81 waarom zou je meer betalen Als geen ander weet Sanidröme Arpas design, comfort en techniek met elkaar te combineren. Tot in het kleinste detail spelen wij in op uw wensen en behoeften. Onze ervaring en ons vakmanschap staan bovendien garant voor een gedegen advies, creatief ontwerp en vakkundige installatie van uw nieuwe badkamer. www.sanidrome.nl/arpas Mortiereboulevard 7, Middelburg, (0118) 55 10 80 Speciaal voor alle sportliefhebbers heeft de PZC het sportabonnement; iedere zaterdag en maandag de krant boordevol voorbeschouwingen, wedstrijdverslagen, interviews, standen, achtergrondverhalen en nog veel meer bij jou in de bus. Stuur nu de bon op, bel 088 - 013 9910 of geef je op via www.pzc.nl/abonneren Ik neem een sportabonnement op proef: O ik ontvang 13 zater- en maandagen de krant voor €30,-. (zamap13) Ik neem een doorlopend sportabonnement: O ik ontvang de eerste 13 zater- en maandagen de krant voor maar €30,- Daarna betaal ik per: O halfjaar automatisch 80,40 (De_zamapl3) O halfjaar accept 82,95 (De_zamapl3) Ik kies ingangsdatum: O zo spoedig mogelijk O per Voorletters: - 2011 O m O v Postcode: (o.a. voor bezorgcontrole) Telefoon mobiel: Geboortedatum: Ik verleen éénmalig/tot wederopzegging toestemming het abonnementsgeld automatisch af te schrijven van mijn Bank-/girorekening: Handtekening: Stuur deze bon naar: PZC, Afdeling lezersservice, Antwoordnummer 54050, 5004 VC Tilburg of kijk op www.pzc.nl/abonneren Deze aanbieding is geldig als u de laatste dne maanden geen proefabonnement heeft gehad. Prijswijzigingen voorbehouden. De PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. Op alle informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. In het colofon van de krant treft u nadere informatie aan

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 18