zeeland! 15 bestaan Molukse wijk «sSSSj? BELLEZA Middelburgs paar al 65 jaar samen Obécé Reddingsbrigades bieden hulp na slechte voorbereiding van bootreis APPARTEMENTEN VLISSINGEN Inbraken in woningen Stromenwijk maandag 29 augustus 2011 W Professioneel, op e!k onderdeel Xeo Jtxvwe Dorpsplein 14, Aagtekerke -0118- 581306 www.leojoossetweewielers.nl foto's Ruben Oreel cadzand-bad - De bemanning van het Belgische motorkajuitboot- je Dreams is zaterdagmiddag voor Cadzand-Bad in de problemen ge komen door een slechte voorberei ding. De KNRM-reddingsbrigades Cadzand en Breskens hebben de Belgen uit hun benarde positie be vrijd na veel zoekwerk. Tegen drie uur kwam er vanaf de Dreams via de mobiele telefoon een noodmelding. Opstappers van de KNRM Cadzand gingen met de Winifred het water op en kregen hulp van collega's uit Breskens die vlakbij aan het oefenen waren. Het bootje was moeilijk te vinden. De Opvarenden wisten niet precies waar ze waren. Vanuit het boot huis in Cadzand is het scheepje uit eindelijk gezien. De Winifred heeft de Dreams vervolgens naar Zeebrugge gesleept. Het zes a ze ven meter lange bootje had voor het vrij ruwe weer zaterdag een te kleine buitenboordmotor, aldus de KNRM, en ook was de benzine praktisch op. Tegen inlevering van deze bon Bij aankoop van minimaal 5kg Perfect-Solution premium honden of kattenvoer 1kg GRATIS Bloemenlaan 28 4382 SC Vlissingen Telnr 0118 412634 QpJdiSl ÏQl §D. 1 P.september Optreden van the Voices of Freedom. middelburg - Afgelopen dagen is er volgens de politie in een aantal woningen in de Stromenwijk in Middelburg ingebroken of hebben €i5.oo°:;p^^ inbrekers geprobeerd in te breken. Het gaat om twee woningen in de Volkerakstraat, één in de Willem Barentszstraat en één aan het Ka- rel Doornmanplein. De politie weet nog niet of er een verband is tussen die inbraken. vraag naar de voorwaarden t. 0118-413920 t. 0118-650575 MODE VOOR JE RAAM middelburg - 65 laar geleden trouwden Cor van Slooten (93) en Corry Joosse (88). Hij komt uit Sint Laurens, zij uit Nieuw- en St. loosland en ze wonen nu in Mid delburg. Ze leerden elkaar voor de oorlog kennen tijdens een vuur werkshow in Arnemuiden. Ze trouwden na de oorlog omdat tij dens de bezetting 'alles op de bon was'. Na het huwelijk woonden ze jarenlang in Sint Laurens. Cor van Slooten werkte eerst als paarden knecht, daarna bij de wederop bouw en vervolgens bij de plant soenendienst van eerst de gemeen te Sint Laurens en daarna Middel burg. Zij werkte een aantal jaren als dienstbode. Samen kregen ze een zoon. Afgelopen zaterdag vier de het echtpaar het huwelijksfeest Het echtpaar Van Slooten-Joosse vierde dit weekeinde dat het 65 jaar bij elkaar is. foto Marceila Davidse

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 15