■RUI: voorbeeld van hergebruik zeeland 123 VERHUIZEN MET ZORG! berco I MING 0113 22 22 20 extra koopjesdagen bij tj '<n 1 MM*j J Zeelandplant ruimt 1 (J Y J de voorraad opl Fietsdriedaagse op de Kop van Coeree Regionaal talent bij slot zaterdagmatinee Themaochtend baby's en boekjes in bieb Foxtrotten tijdens dansavond dorpshuis Open middag bij kinderkoor De Sjofar Strandhuisjes zaterdag 27 augustus 2011 lange vorststraat - goes 1 V SEROOSKERKE Torenstraat 24 1 Ruime eengezinswoning, royale tuin en achterom gelegen in kern. Vraagprijs 235.000,- k.k. SCHULT.ING rrr: www.schulting-partners.nl Tot 50% korting op het 1 - hele sortiment tuinplanten. 1j Hortensia's rozen vaste planten olijven k haagplanten bomen mediterrane planten Alleen op zaterdag 27 augustus van 9:00 - 16:00 kwekerij: www.zeelandplant.nl 2EELR(1D^1 RflT Crijpskerke 06-215 486 45 Ravesteinweg info@zeelandplant.nl OUDDORP ZIERIKZEE Project 'Zomerse zaterdagmiddag in Zierikzee' wordt zaterdagmid dag in de Nieuwe Kerk in Zierik zee afgesloten met een concert van regionaal talent Hilde Schouls, Marlotte van 't HofF, Anne Hagoort en Peter Reinders treden op. Zij zingen werken van onder anderen Andrew Lloyd Webber en Wolf gang Amadeus Mozart Het slotcon- cert begint om 16.30 uur. bout in het Watersnoodmuseum zijn project met landschappelijk in gepaste recreatie. Herrebout was eerder als auto-ontwerper werk zaam voor onder meer Alfa Ro meo in Milaan maar is zich meer gaan toeleggen op vormgeving van interieur. „Als collectief krijgen wij meer op drachten dan we individueel zou den kunnen binnen halen", zegt Jan Paul Mioulet, DAPh-lid uit Rot terdam. Het idee naast commer ciële opdrachten zich als groep ook eens met een gezamenlijke ex positie te presenteren, sprak hem zeer aan. „Hij presenteert in Use- jull Places zijn Urban Spaces ofwel restruimten in woonwijken die in gericht kunnen worden voor een prettiger leefomgeving. „Werk maken voor zo'n expositie is erg leuk. Je kunt er meer de tijd voor nemen en natuurlijk volledig je eigen creativiteit volgen, zonder rekening te hoeven houden met wensen van een opdrachtgever", zegt Thea van den Heuvel uit Nij megen. Zij presenteert in het Wa tersnoodmuseum fraaie foto's van oude gebouwen net voordat ze werden gesloopt. „Die gebouwen moesten plaatsmaken voor de aan leg van de nieuwe Nijmeegse stads brug. Dit bestaat nu dus niet meer", verwijst Van den Heuvel naar een foto van een oude fa- brieksruimte. Naast foto's zijn er ook doorlopend films van het werk van de DAPh-leden te zien. De tentoonstelling Usejull Places, Het onbelichte belicht wordt van middag om 15.30 uur officieel geo pend door professor Jan Brouwer, adviseur Rijksbouwmeester. De expositie is tot en met 2 novem ber te zien van dinsdag t/m zon dag van 11.00-17.00 uur. ZIERIKZEE In bibliotheek De Stolpe in Zierik zee wordt woensdag 31 augustus een themaochtend 'Baby's en boek jes' gehouden. De ochtend is be doeld voor ouders en baby's in de leeftijd van ongeveer drie maan den tot een jaar. Doel is te laten zien hoe leuk voorlezen voor jonge kinderen is. Muziekdocente Anne Marijke de Jong laat zien hoe je sa men met kinderen liedjes kunt zin gen. Aanvang 10.0b uur. OUWERKERK In het dorpshuis aan de Ring in Ou- werkerk wordt zaterdag 3 septem ber een dansavond gehouden. Er kan gedanst worden op klanken van Foxtrot, Engelse Wals, Weense Wals en nog veel meer. Lijndans wordt niet vergeten en op verzoek kan ook Samba en Pasodoble ge danst worden. De dansavond is zo wel voor beginners als voor gevor derden. Het dorpshuis is open van af 20.30 uur. Vanaf VW-kantoor 't Blaeuwe Huus in Ouddorp gaat woensdag 31 augustus de tweede fietsdriedaag se op de Kop van Goeree van start. Er wordt gefietst aan de hand van bewegwijzerde fietsroutes van 30 en 60 kilometer lang. Elke dag pas seren de deelnemers minimaal één stempelpost. Starten voor de 30 km kan van 9.00 tot 11.00 uur. Deelne mers aan de 60 kilometer kunnen tussen 9.00 en 10.00 uur starten. ZIERIKZEE Kinderkoor De Sjofar houdt vrij dagmiddag 2 september een open middag in de christelijk gerefor meerde kerk aan de Zevengetij- straat in Zierikzee. Kinderen en ouders die kennis willen maken met het koor zijn vanaf 16.00 uur welkom. De eerste uitvoering van De Sjofar in het nieuwe seizoen staat gepland voor zaterdag 10 sep tember in 's-Gravenpolder. Architectuurfotograaf Rien Lous uit Goes bracht de ontwikkeling in vormge ving van strandhuisjes in beeld. „De eerste strandhuisjes waren vaak niet veel meer dan kubusvormige bouwsels als praktisch en simpel onderkomen. Tegen woordig komt er soms een architectonisch ontwerp aan te pas, zoals het mid delste huisje op de foto", aldus Lous. Jan Paul Mioulet (I) samen met Rien Lous bezig met de inrichting van de foto-expositie in het Watersnoodmuseum. foto Izaak Verkeste Vanaf maandag weer drie keer per dag het nieuws in twee minuten videojoumaal. Ma. t/m vr. om 10. oojró.oo en 22.00 uur, za. en zo. om 18.00 uur Q www.z2.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 57