Coloton W5wÊ BffjfjhrsfJ h.jobse Johannes Adrianus Kroonen Lou Louws - JlpA - P dfï'iwsjjjüriiijfi Anna Baumann U [J MAREA Uitvaartbegeleiding 1 Casparina Dorethea Grinwis amilieberichten ARJAN BOT lartverzorqii mensenlinq.nl Voor al uw blijken van medeleven, die wij van u ontvangen hebben, zowel persoonlijk als schriftelijk, na het overlijden van onze lieve en zorgzame vader en schoonvader Willem Comelis Jacobusse betuigen wij u onze oprechte dank. Uitvaartverzorging de Bevelanden bedankt voor de fijne begeleiding tijdens de moeilijke dagen en de correcte begeleiding tijdens en na de begrafenis. Janneke en Rinus de Vrieze-Jacobusse Heinkenszand, 25 augustus 2011 We willen iedereen bedanken die met ons meeleefde, in welke vorm dan ook, voor, tijdens en na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa Het heeft ons erg goed gedaan. Mien Kroonen - Aamoutse Kinderen en kleinkinderen Oost-Souburg, augustus 2011 De leegte en het gemis zijn bij ons achtergebleven na het overlijden van mijn alles, de allerliefste vader en de gezelligste opa, BART VAN DE WOLFSHAAR Voor het medeleven in deze moeilijke tijd willen wij iedereen hartelijk bedanken. Dit hebben wij bijzonder op prijs gesteld. Het heeft mij en mijn familie heel erg goed gedaan te merken dat Bart zo geliefd was. Joke van-de Wolfshaar kinderen en kleinkinderen Zoutelande, augustus 2011 zaterdag 27 augustus 2011 Een handdruk, even een arm om je heen, kaartjes, telefoontjes' of wat het ook zij. Het was ons een troost tijdens haar ziekte en na haar overlijden. Forra van de Vrede-Harthoorn Wij willen jullie hier hartelijk voor bedanken. Annelies en Leo Jobse-van de Vrede Marieke en Marco IJzelen berg-van de Vrede Iris Tonny van de Vrede Kenny, Kim John van de Vrede Augustus 2011 Voor de vele blijken van belangstelling en medeleven, in welke vorm dan ook, betoond nat het overlijden van onze lieve vader en opa Sjors Huijskens zeggen wij u hartelijk dank. Kinderen Kleinkinderen Lewedorp, augustus 2011 Het heeft ons goed gedaan zoveel belangstelling en medeleven te ontvangen tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze lieve vader, schoonvader en opa Het is een troost te weten dat hij niet alleen voor ons maar ook voor veel anderen zoveel betekende. Hartelijk dank voor de giften voor de KWF Kankerbestrijding. Jullie bijdrages maken het mogelijk te blijven werken aan een wereld zonder kanker. Bedankt. Zoet Louws-Willemse Jeroen en Julia Louws-Salamony Jonah en Rachel Renate en Stephen Cunningham-Louws Ryan en Eva famüieberichten 143 27-08.-1961 27-08-2011 Mabel 50 jaar Verdrietig dat wij deze dag niet kunnen vieren De leegte en 't gemis is groot Maar in ons hart leef je immer voort Pa en Ma memoriam 27-08-2010 27-08-2011 Lief moesje... Verdriet dat niet overgaat. Om de leegte die zij achterliet bij mij. Het lijkt als de dag van gisteren. Toch is er alweer een jaar voorbij. In mijn gedachten zal je altijd bij me blijven, Ik mis je zo, elke dag weer. Serry "Omdat ieder mens Marianne van de Graaf een liefdevol afscheid verdient..." - éfVoorbespreking - Begeleiding na overlijden - Nazorg s 1 24 uur per dag bereikbaar 't&> Majoorwerf 5, 4374 CA Zoutelande. 06 - 407 96 513 - Internet: www.marea-uitvaart.nl Hartelijk dank voor de warme belangstelling tijdens de ziekte en rond het overlijden van mijn vrouw Ina Dat er zovelen zijn die naast ons stonden, heeft ons beiden erg goed gedaan. Menno van den Hoek Middelburg, augustus 2011 Het is voor ons onmogelijk iedereen persoonlijk te bedanken. Vandaar dat wij een ieder willen bedanken middels deze advertentie. Wij zijn als gezin werkelijk ontroerd door de enorme steun die wij hebben gekregen tijdens het ziek zijn en na het overlijden van Trudy Janse - van der Hoek De overweldigende belangstelling bij de crematie en de condoleance in de Meeuwenkantine, de honderden kaarten en brieven die wij hebben ontvangen en praktische hulp hebben ons geholpen in deze moeilijke periode en zijn ons tot steun bij het verwerken van dit verlies. Bedankt een ieder die op welke wijzerian ook met ons heeft meegeleefd. Zoutelande, augustus 2011 Bram Janse Monique Barth Jessica Michael uitvaartverzorging baehweg 2 middelburg tel. Ot 18 46 22 05 www.hjobse-uitvaart.nl Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15,00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl Middelburg, augustus 2011 Zoveel bloemen, zoveel kaarten, zoveel warme woorden, zoveel belangstelling en zoveel troost. Hartelijk dank voor uw blijk van'medeleven na het overlijden van onze lieve man/papa, ons maatje. Vanwege overweldigende belangstelling is het voor ons onmogelijk u allen persoonlijk onze oprechte dank te betuigen. Rianne en Jordi Bot en familie Goes, augustus 2011 De beste service van Nederland. Bezoek onze bekroonde website Dillenburglaan 63, Goes -0113-216815 www.uitvaart.vg

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 43