de emotie.. O CP familieberichten Wat blijft is familieberichtenonline.nl Anja Scheepers Leen Platjouw TONNY PETRUS DE BOEVERE familieberichten zaterdag 27 augustus 2011 J IDensenlinq.nl Eenvoudig, betrouwbaar en veilig adverteren in de Provinciale Zeeuwse Courant Wij danken u hartelijk voor uw medeleven bij het overlijden van onze lieve ma, oma en super-oma Mia Weemaes-de Bruijn Uw aanwezigheid op de dag van de uitvaart en alle andere blijken van deelneming zijn ons tot steun bij het verwerken van dit verlies. kinderen kleinkinderen en achterkleinkinderen St. Jansteen, augustus 2011 Lieve Riet, Zoveel dingen hebben we 'agauw' samen voor jou toch alleen maar 'lepelschieten'. De gouden lepel heb je meer dan verdiend! Het is te spijtig, maar vooral te vroeg... i; het was Wilma Na het plotseling overlijden van mijn allerliefste man, onze vader, schoonvader en trotse opa Jac Ruijten hebben wij veel medeleven ondervonden, gezien de vele kaarten en warme belangstelling, zeker ook van de medebewoners uit de flat. Wij willen u hiervoor hartelijk danken. Het heeft ons goed gedaan. Marlies Ruijten-van Uden Kinderen Kleinkinderen Terneuzen, augustus 2011 Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze zus, schoonzus en tante en oud-tante Wies de Baets Zeggen wij u hartelijk dank. Familie de Baets Familie Witte Sluis, augustus 2011 Wij willen u bedanken voor de zeer vele kaarten en uw blijken van medeleven na het overlijden van mijn lieve zorgzame vader, schoonvader en opa George van den Hauwe Het heeft ons veel steun, troost en sterkte gegeven dat pa bij velen zo geliefd was. En het is voor ons een troost te ondervinden hoeveel medelevende vrienden wij hebben. Freddy en Inez van den Hauwe Ivanca Dorien en Wim Groede, augustus 2011 Nooit klagend, nooit vragend Haar lasten in stilte dragend Haar handen hebben voor ons gewerkt Haar hart heeft voor ons geklopt Haar ogen hebben ons tot het laatst gezocht Bij het overlijden van mijn zorgzame vrouw, onze moeder en oma Ria van Pottelberghe-Vermandel ontvingen wij vele hartverwarmende reacties. Wij willen u daarvoor oprecht bedanken. Het heeft ons goed gedaan te ervaren dat zovelen haar een warm hart hebben toegedragen. Edegard van Pottelberghe Kinderen en kleinkinderen Augustus 2011 Met een speciaal woord van dank voorDr.Peek, Buurtzorg, Dr. van Reisen en de afdeling Oncologie van Zorgsaam Terneuzen voor alle goede zorgen. Hartelijk dank voor al uw lieve woorden, handdruk, kaarten, bloemen en belangstelling na het overlijden en de crematie van onze lieve moeder, oma en omama Mevrouw C. Neeteson-van Arenthals Het is voor ons een fijne gedachte dat zij in haar leven voor velen zoveel heeft betekend. Familie Neeteson Kloosterzande, augustus 2011 In ons verdriet om het heengaan van mijn vrouw, onze moeder en oma mochten wij uw hartelijk medeleven ondervinden. Helaas is het voor ons onmogelijk om iedereen persoonlijk te bedanken voor het warme medeleven dat wij hebben gekregen na het overlijden van mijn zorgzame man, onze vader, schoonvader en lieve opa Daarom willen wij u op deze manier laten weten dat uw aanwezigheid, de vele brieven en kaarten ons erg goed hebben gedaan en een grote steun voor ons zijn. E.A. Platjouw-van Immerseel Ronald Harold en Bernadette Emiel, Emma Lamswaarde, augustus 2011 DANKBETUIGING Uw blijken van medeleven na het overlijden, bij de uitvaart en de crematie van heeft ons erg goed gedaan. Zo velen hebben na ons groot verlies van mijn bijzonder maatje en pa steun en kracht gegeven. Uw warmte was overweldigend. Dank aan degenen die de eerste hulp hebben geboden. Dank voor uw belangstelling, uw mooie woorden, uw genegenheid en vriendschap. Dank ook voor de prachtige bloemen, brieven, kaarten, mails en lieve telefoontjes. Het doet ons goed te weten dat Tonny in zijn leven ook voor u iets heeft betekend. Anita de Boevere - Veraart Marco de Boevere IJzendijke, augustus 2011 bij zo velen geliefd was. Wij betuigen u hiervoor onze oprechte dank. Jan van Loon Werner en Francis, Nora John en Susanti, Quinten, Lee-Roy Ramon en Ilse Middelburg, augustus 2011 Wie ook von tiet verledei leeft dubbel lörtialüs Het heeft ons getroffen te onderyindt^datmijn (schoon)mama en Bomma j Sara (Sonja) Poulsen-de Regt dat het voor óns onHrareliiki&om iedereen Ellen, Jan, ifhomas-S0ren en Sarah Axel, augustus 20$*

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 42