Riet Schillemans-Rijk Riet Schillemans-Rijk Riet MM Hendrika Filemon ft mensenlinq.nl zaterdag 27 augustus 2011 familieberichten 141 Intens bedroefd, maar ontzettend trots op de wijze waarop zij zo moedig heeft gestreden, hebben wij op donderdag 25 augustus 2011 afscheid moeten nemen van Hontenisse, 17 september 1951 Hulst, 25 augustus 2011 Dankbaar zijn wij voor haar leven, waarin haar gezin, familie, vrienden en haar Camping 't Hellegat een belangrijke rol hebben gespeeld. Haar zorgzaamheid en warme belangstelling voor ieder in haar omgeving en ook haar positieve instelling tot het laatste moment zullen wij blijven herinneren. echtgenote van Ronald Schillemans lieve ma van Ruud Marieke zus, schoonzus en tante vanBen Rijk Winy en Karei Eijsackers-Rijk Willem-Jan schoondochter, schoonzus en tante vanMw. H. Schillemans-Morres kinderen en kleinkinderen Correspondentieadres: Trompstraat 11 4587 ER Kloosterzande De uitvaartdienst wordt gehouden op dinsdag 30 augustus om 14.00 uur in de H. Martinuskerk te Kloosterzande, waarna de begrafenis volgt op het kerkhof aldaar. Na de begrafenis kunt u de familie condoleren in 'Hotel van Leuven', Hof te Zandeplein 19 te Kloosterzande. Maandag 29 augustus is er van 19.30 - 20.00 uur gelegenheid om afscheid te nemen in familiekamer 2, Blaauwe Hofke 90 te Hulst. Heel veel dank zijn wij verschuldigd aan alle vrienden, vriendinnen en zorgverleners die haarde laatste jaren met zoveel toewijding en liefde omringd hebben. Op donderdag 25 augustus 2011 is van ons heengegaan, onze lieve schoondochter, schoonzus en tante, Positief, gezellig, krachtig, volhardend en zo moedig, je blijft in onze gedachten en voor altijd in ons hart. Je was een uniek mens. Met diep respect, we zullen je erg missen. Tiny Schillemans-Morres Kitty Schillemans en Kees van der Meiden Carolien, Gijs Miriam Schillemans en Adam Potgieter Ralph Luc Schillemans en Ingrid d'Hooghe Rob, Tessa Eric Schillemans en Rosita Boeding Elodie Jean-Paul Schillemans Erg verdrietig zijn wij door het overlijden van onze lieve, bijzondere en dappere nichte Riet Wat zullen we je humor, behulpzaamheid en warme belangstelling missen. De Canadaclub: Tante Tilly, Marianne en Tonny, Jos en Koen, jacqueline en Loek, Conny en Toon, Marieke en joost, Carien en Ruud Sommigen van jullie zeggen: vreugde is groter dan verdriet" en anderen zeggen: "nee, verdriet is groter". Maar ik zeg je"ze zijn onafscheidelijk". Kahlil Gibran Na jarenlange vriendschap hebben we afscheid moeten nemen van onze lieve vriendin We zijn dankbaar dat we al die jaren met haar mochten delen. Janny en Wilfried Winy en Karei Olga en Paul Lia en Joop Marianne en Cyriel f Marieke Lukas 7:22 Bedroefd, maar ook dankbaar dat haar verdere pijn bespaard is gebleven en meteen bevrijdend gevoel dat haar lijden nu voorbij is, geven wij u kennis van het toch nog onverwachte overlijden van onze moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder weduwe van Adriaan Zegers in de leeftijd van 85 jaar. Hulst: Corrie en Theo t Juanita en Faas, Theo, Janus Raoul en Linda t Terneuzen: Henk en joke Kenneth Inge en David, Isa, Jurgen Terneuzen: Kees Sebastiaan en Angelique, Devon, Damon Joleen en Erwin Teunie Terneuzen: Efraïm Hennie en Bert Terneuzen: Bianca en Ronald Serena U.S.A.: Adrie Terneuzen, 25 augustus 2011 Correspondentieadres:Bellamystraat 83 4532 GM Terneuzen De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Wij wisten dat zij ongeneeslijk ziek was. Toch heeft het overlijden van onze vriendin Marijke Mortier-van Remortel ons allen diep getroffen. Eric, Martijn, Mathieu en verdere familie wensen wij veel sterkte toe om dit verlies te kunnen dragen. Jullie fiets -wandel en tennisvrienden Wim, Brigitte, Roland, Daisy,Louis, Greet, Hans, Ria, Joep, Ine, Paul, José Voor alle hartverwarmende reacties na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa Jacobus Boonman willen wij graag iedereen hartelijk bedanken. Corrie Boonman-vd Dries, kinderen en kleinkinderen Lewedorp, augustus 2011 Voor de vele blijken van belangstelling, voor en na het overlijden van mijn lieve man, vader en opa Jan David Lindenbergh willen wij u hartelijk danken. Uw aandacht en medeleven in welke vorm dan ook, was voor ons een grote steun. J. Lindenbergh - Nieuwenhuijse kinderen en kleinkinderen Schore, augustus 2011. Het is hartverwarmend als mensen voor anderen tot steun willen zijn. Dat is ons gebleken door uw bezoekjes, kaarten en telefoontjes gedurende de ziekte en na het overlijden van mijn vrouw, moeder en schoonmoeder Jenny Paauwe-Markusse Onze oprechte dank hiervoor. J.A. Paauwe Peter f Ilse en Richard Goes, augustus 2011 Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve man en vader Michiel de Doelder zeggen wij u hartelijk dank. M. de Doelder-Donze Jan Terneuzen, augustus 2011 DANKBETUIGING Voor de vele blijken van medeleven en belangstelling getoond na het overlijden, alsmede uw aanwezigheid bij het afscheid en de begrafenis van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overoma Tannetje Maria Poleij-van Paassehen willen wij u hartelijk danken. De wijze waarop u met ons heeft meegeleefd, zowel persoonlijk als schriftelijk, heeft ons goed gedaan. Kinderen, kleinkinderen, achterkleinkinderen Kapelle, augustus 2011

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 41