Cornelia Maatje Begthei Wilhelmina Constant - Mallekoote Izaak Dirk Toussaint Dick 40 I familieberichten a Voor uw belangstelling, felicitaties en kaarten bij ons 60-jarig huwelijksjubileum zeggen wij u hartelijk dank H. Kodde en J. Kodde-Sturm Goes J Degene die ik liefheb heb ik verlaten om degene die ik liefhad terug te zien. Verdrietig, maar dankbaar voor de vele goede herinneringen, geven wij u kennis dat is overleden onze lieve, zorgzame ma en oma sinds 15 november 2009 weduwe van Paulus Izak Flipse in de leeftijd van 77 jaar. Arnemuiden: Wilma Moerman-Flipse Frans Moerman Ilse Geldof Kortgene: Monique Geldof en Jordy de Looff Terneuzen: Paula Flipse Mickel de Jonge Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van SVRZ "Ter Valcke" te Goes. Goes, 24 augustus 2011 Correspondentieadres: Maisakker 19 4341 MH Arnemuiden Er is op maandag 29 augustus gelegenheid om afscheid van haar te nemen in verzorgingshuis het Gasthuis, Kievitlaan 64 te Goes van 13.00-13.15 uur. De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden in de aula van verzorgingshuis het Gasthuis op maandag 29 augustus om 13.30 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats te Wissenkerke. Na de begrafenis is er gelegenheid om de familie te condoleren in de.aula van verzorgingshuis het Gasthuis te Goes. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Na een moeilijke levensavond is overleden, onze moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder weduwe van Augustijn Constant in de leeftijd van bijna 96 jaar Kapelle: Anna en Wim Bos - Constant Roosendaal: Wim en Lenie Constant - Hazelebach Klein- en achterkleinkinderen 23 augustus 2011, zorgcentrum "Ter Weel" Goes Onze speciale dank gaat uit naar alle medewerkers van Unit 4 van "Ter Weel" voor de liefdevolle en intense verzorging. De crematie heeft in stilte plaatsgevonden. Bedroefd delen wij u mede dat, na een kortstondige ernstige ziekte door de Heere uit onze familiekring is weggenomen onze geliefde broer, zwager en oom Hendrik Koppejan echtgenoot van Levina Jasperse in de leeftijd van 90 jaar. De Heere verlene Zijn ondersteunende genade aan onze schoonzus en haar familie. Barendrecht: H.G. Koppejan-van de Burg Oostkapelle: J. Koppejan M. Koppejan-Maljaars Oostkapelle: P. de Visser-Koppejan Serooskerke(W): S. Remijn-Koppejan Vlissingen: L. Koppejan-Willeboordse neven en nichten Oostkapelle, 24 augustus 2011 zaterdag 27 augustus 2011 O IIl8nseniinq.nl Je bent niet meer daar waar je was maar overal waar wij zijn Met veel liefde en verdriet hebben wij op 24 augustus 2011 afscheid genomen van mijn lieve man, onze papa en opa fZÜms rZimloJfoan (Viiet Annie Ruud Mirjam Dako en Romeo Esther &Martijn en Bente Watzullen we je missen. U kunt nog even bij Hans zijn op maandag 29 augustus tussen 19.00 en 20.00 uur in het rouw- centrum 'De Bevelanden', Kitskinderscheweg 1 te Kapelle. Wij zijn dan aanwezig om uw persoonlijke condoleance in ontvangst te nemen. Op 30 augustus zullen wij in besloten kring afscheid van Hans nemen. Correspondentieadres De Omloop 1 4421 KX Kapelle Tot onze grote droefheid is na een ernstige ziekte door de Heere uit ons midden weggenomen mijn geliefde schoonzoon en onze geliefde zwager en oom ffians aart (Tttef echtgenoot van Annie Nijssen In de leeftijd van 63 jaar. Yerseke: P. Nijssen (in liefdevoile herinnering) M. Nijssen-Biersteker YersekeDignus en Jolande Nijssen-Spijkman Yerseke: Adrie en Paula van Damme-Nijssen Haamstede: Wim en Lina Muilwijk-Nijssen 's-Gravenpolder: Louw Neels fin liefdevolle herinnering) Lea Neels-Nijssen Goes: Kees en Gerda Louwerse-Nijssen TilburgRinus Nijssen (in liefdevolle herinnering) Twanny Nijssen-Roestenburg Neven en nichten Sterke de Heere Annie samen met haar kinderen en kleinkinderen in ditzware verlies. Geschokt zijn we door het, toch nog plotselinge overlijden van onze oud-collega fZtans oanfVtiet Onderwijzer Hans was een klassieke schoolmeester die met zijn humor en mooie verhalen kinderen wist te boeien. Hij was 37 jaar werkzaam aan onze school. Helaas heeft hij nog geen jaar van zijn pensioen kunnen genieten. We wensen de familie veel sterkte bij het verwerken van dit grote verlies. Kinderen, teamleden, ouders, bestuur, activiteiten commissie en medezeggenschapsraad van Openbare basisschool "De Moolhoek" Stichting Facetscholen Kapelle {ïeoe meestef/(<ms Bedankt voor alles, het waren super-schooljaren I Je "schatten" van groep 7, o.b.s. De Moolhoek - Kapelle Ik heb u bij uw naam geroepen Gij zijt Mijn. Dankbaar voor haar mooie lange leven, delen wij u mede dat op 91 jarige leeftijd rustig is ingeslapen onze lieve zorgzame moeder, oma en overoma Jacoba Johanna van den Dool - Poortvliet sinds 1974 weduwe van Jacob van den Dool Mees en Betsy Dominique en Michel, Kaj, Bente Michel en Marije Ad (in herinnering) en Laurie (in herinnering) Jelle en Sonja, Lars, Sylvana Hilde en Pascal Corrie en Geert Karin en Gijs, Marit, Lotte, Rinske Sander en Joan, Amy, Bastiaan Gerard en Marleen Stefan Amanda en Dave Rob en Hannie Ilse en Bart Joost Paul y Kapelle, 26 augustus 2011zorgcentrum "Cederhof' Correspondentieadres: Middelburgsestraat 27,4461 EE Goes Dankbaar zijn we voor de goede zorg van "Cederhof'. Er is gelegenheid tot afscheid nemen op zaterdag 28 augustus van 16.00-16.30 uur op haar kamer nr. 122 Cederlaan 9 te Kapelle. De dankdienst voor haar leven, wordt gehouden op woensdag 31 augustus om 13.00 uur in de Ontmoetingskerk, Biezelingsestraat 67 te Kapelle. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Kapelle. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in de Ontmoetingskerk. Omringd door de liefde van zijn dierbaren is rustig overgegaan mijn lieve, zorgzame man en onze allerliefste vader, opa en overgrootvader 14-02-1922 24-08-2011 Veere: Addy Toussaint-de Booy Vlissingen: Ank Toussaint 's Hertogenbosch: Cathelijne Guido Middelburg: Inge Leiden: Sabine Dino Noah Middelburg: Lotti Manuel Jonathan Phaedra Middelburg: Eva Guillaume Dick heeft zijn lichaam ter beschikking gesteld van de wetenschap. In besloten kring nemen wij afscheid. Onze dank gaat uit naar het personeel van Hof ter Veste Middelburg en Nieuw-Sandenburgh Veere voor de liefdevolle verzorging en begeleiding. Correspondentieadres: Irene Boon-Toussaint, Zwagermanweg 14364 SK Grijpskerke. Verdrietig zijn wij, dat na een moeilijke laatste levensfase is overleden onze zwager en oom Adriaan Hubertus Mol gehuwd geweest met J.J.A. Jènse A.M. Breure-)anse (in herinnering ).A. Breure (in herinnering) Bruinisse: G.j. Klompe-Janse M.J. Klompe (in herinnering) Neven en nichten Bruinisse, 24 augustus 2011 Allerliefste Opa Tous, bedankt voor uw onvoorwaardelijke liefde en alles wat u voor ons heeft betekend. Uw kleinkinderen Cathelijne, Inge, Sabine, Lotti Eva.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 40