PZC L Eigen huis voor senioren blok aan been Zeeland Start verkoop 1 september Film by the Sea HEALTHY HAPPY LIFE BEURS Rooie oortjes www.filmbythesea.nl The Greenery Breda 23 WALCHEREN Scooterrijdster gewond bij botsing 22 en 23 APPARTEMENTEN Woongoed zoekt dertigers Schepen bijeen in Vlissingen almanak Mobiele site PZC vernieuwd! m.pzc.nl Het 'KOOKTH EATER' Stijgend aantal ongelukken baart Fietsersbond zorgen Tip? walcheren@pzc.nl Bodem bouwput Middelburg komt eindelijk in zicht door Theo Giele MIDDELBURG - Niet senioren, maar dertigers en veertigers zijn voor woningcorporatie Woongoed Mid delburg de voornaamste doelgroep voor de nieuwe appartementen bij winkelcentrum Veersepoort in Middelburg. Reden: in de praktijk blijkt dat senioren moeilijk hun ei gen woning kwijt raken zodat de financiering voor een koopapparte ment onmogelijk wordt. Het onlangs opgeleverde complex telt 67 appartementen: 48 koop-, 12 sociale huur- en 7 duurdere huurappartementen. Inmiddels zijn 22 appartementen verkocht. Bij de opzet van het project in 2009 had Woongoed vooral senio ren op het oog bij het in de markt zetten van de appartementen. Dat blijkt nu onvoldoende te werken. Vandaar dat Woongoed Middel- hurg zijn marketingstrategie heeft omgegooid en zich nu richt op een jongere doelgroep die zich een hogere huur (750 tot 800 euro) kan veroorloven of een apparte ment kan kopen (165.000 tot 270.000 euro). Woongoed is een campagne be gonnen om de appartementen aan de man te brengen onder het mot to 'Modern Living' in Middelburg. De naam van het complex is veran derd van het 'rustieke' Veersch Pa let in het meer eigentijdse 'NoMi', afgeleid van Noord-Middelburg. In de campagne worden de ligging naast het winkelcentrum Veerse poort, de nabijheid van het stads centrum, het platteland en de N57 als voordelen genoemd van het wonen in NoMi. Het is niet het eerste project waar bij Woongoed zijn verkoopstrate gie aanpast. Eerder werden huizen in Nieuw- en Sint Joosland in prijs verlaagd. Van deze acht energiezui nige woningen is nu de helft ver kocht. Het nieuwbouwproject aan de Noordweg bij het Roggeveen huis is in omvang teruggebracht. Tip? redactie@pzc.nl Zaterdag 27 augustus 2011 Stuur een mailtje als jouw bedrijf zich ook wil aansluiten, frank@smartexpos.nl VOOr ZOwL^T ZOü^öC www.healthyhappylife.nl De zomerredactie van deze krant sloot donderdagavond de productie voor de zomerbijlage af met een rondleiding door Antwerpen. Niet zomaar één, maar de Rooie Oortjes route. Sterke verhalen over de rosse buurt bleven uit, want de gids lood ste hen er niet eens naartoe. Nee, zij verhaalde amusant over de seksuele gewoontes van de Antwerpenaren in een ver verleden. Na afloop stapten de redacteuren gedwee achter de foto graaf aan, want een plaatje met rode lichtjes zou het verhaal fraaier ma ken. Hij wist de weg wel naar de ros se buurt. Plots hield hij halt. „Jij weet het toch zo goed", klonk het. „Jazeker", zei hij. „Maar normaal kom ik hier met de autó." MIDDELBURG - Een 17-jarige scooter- rijdster uit Oost-Souburg is don derdagavond rond 19.30 uur op het parkeerterrein bij winkelcen trum Veersepoort lichtgewond ge raakt bij een aanrijding met een auto. De automobilist reed vervol gens weg. Deze 25-jarige man is een klein uur later in zijn woning in Middelburg aangehouden. VLISSINGEN - Vele schepen arriveerden gisteren in de Vlissingse haven om deel te nemen aan Vlissingen Mari tiem. Een aantal van de Tall Ships, slepers, zeil- en stoomschepen kwam via de Noordzee of de Wester- schelde naar Vlissingen, andere schepen via het Kanaal door Walcheren. Wegens het slechte weer gingen gisteren de publiek- vaartochten van de stoomslepers Rosalie en Dockyard V vanuit de Koopmanshaven over de Westerschelde niet door. In plaats daarvan kon het publiek op de beide slepers rondvaren door de binnenhaven. Ook het buitenconcert door het fanafarekorps der Ge nie was afgelast. De gehele vloot vaart zondag langs de boulevards. Deze vlootschouw begint om 15.00 uur. Rond 15.30 uur zal een Dornier van de kustwacht over de vloot vliegen. foto Ruben Oreel Altijd actueel Compact en overzichtelijk Persoonlijk instelbaar wordt gepresenteerd door exposanten met gezonde voeding en dranken.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 21