.nl/abonnee Dagtocht Terschelling h ffï PZC Mededeling I Online ABONNEE VOORDEEL Fietsen op 15 september Op 15 september kunnen abonnees van de PZC deelnemen aan een bijzonder prachtige fietsdagtocht naar Terschelling. U reist per touringcar en boot naar dit schitterende Waddeneiland om Terschelling per fiets te verkennen. Terschelling is ca. 30 kilometer lang en bestaat uit 80% natuurgebied, heeft zo'n 70 kilometer fietspad en telt vijf dorpen. De natuur is zeer gevarieerd o.a. bos, duinen en heide. Ook is er een schat aan cultuur en historie bewaard gebleven: de musea zijn beslist een bezoek waard. In de dorpen zijn aparte winkeltjes te vinden en terrassen waarop het goed toeven is. Vertrek vanaf Goes of Middelburg, via Amsterdam en de afsluitdijk naar Harlingen, waar om 09.45 uur de boot richting Terschelling vertrekt. Bij aankomst staat een fiets voor u klaar. Om 17.00 uur wordt u terug verwacht bij de boot. Tijdens de overtocht naar Harlingen geniet u van een heerlijk diner (inclusief). Na aankomst in Harlingen wordt u teruggebracht naar uw opstap plaats. Rond 21.30 uur bent u weer terug in de eigen regio. Slechts 69,50 p.p. Zo profiteren abonnees De kosten voor de dagtocht zijn 69,50 p.p. inclusief: - reis per touristclass touringcar, voorzien van minibar, toilet en airconditioning - overtocht Harlingen-Terschelling - hele dag fietshuur - diner aan boord op de terugreis Exclusief: - niét genoemde maaltijden - entreegelden De dagtocht op 15 september a.s. gaat door bij een minimum aantal van 25 deelnemers en wordt uitgevoerd door Maaskant Reizen. Meer informatie en direct boeken Rechtstreeks bij Maaskant Reizen, telefoon 0412 - 482828, onder vermelding van code PZC www.pzc.nl/abonneevoordeeI MdOSkant Reizetl Selectie uit AbonneeVoordeel Kijk voor een compleet overzicht op www.Dzc.nl/abonneevoordeel Zeeland Nazomerfestival Exclusief aanbod voor abonnees Summerbeauty Arrangement in De Parel in Domburg, 39,50 p.p. Kijk ook eens in onze webwinkel www.webwinkel.pzc.nl www.pzc.nl/abonnee Bezorgklachten doorgeven Abonnementwijzigingen doorgeven Informatie over abonnementsvormen PZC webwinkel Lijst met veel gestelde vragen Algemene voorwaarden PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. Op alle informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. Op www.pzc.nl treft u nadere informatie aan. Vakantieservice Wanneer u langer dan 6 dagen op vakantie gaat, kunt u gebruik maken van de vakantieservice. U kunt bijvoorbeeld de bezorging stop laten zetten of uw krant gratis bij buren/kennissen laten bezorgen. Wilt u 2 weken voor uw vakantie contact met ons opnemen? Ga naar www.pzc.nl/abonnee of bel 088 - 013 99 10 Contact Heeft u een vraag over de bezorging van uw krant, uw abonnement of AbonneeVoordeel? Ga naar www.pzc.nl/abonnee 24 uur per dag, 7 dagen per week Bel met 088 - 013 99 10 Maandag t/m vrijdag van 08.00 tot 17.00 uur Zaterdag van 08.00 tot 12.00 uur bezorgklachten vanaf 07.00 uur inspreken

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 20