Leiderschapsontwikkeling Personeelsmanagement Interne communicatie Leergang HOGER BEDRIJFSKUNDIG MANAGEMENT KOOP ZATERDAG T/M MAANDAG OP SWEETDEAL.NL HIGHLIGHTS LANDELIJKE SWEETDEAL Betaal 49,- voor een vakantiecheque ter waarde van 300,- en ga op vakantie naar het nieuwe park Molenheide! Een belevenis voor jong en oud. VOORWAARDEN zaterdag 27 augustus 2011 Edisonweg4 4382 NW Vlissingen 1:0118-499600 info@zionetwerk.nl www.zionetwerk.nl Zeeuws Instituut voor Organisatieontwikkeling 26 september Duur: 9 maanden De Leergang Hoger Bedrijfskundig Management wordt gegeven door organisatieadviseurs uit de beroepspraktijk, hierdoor is de opleiding pragmatisch, oplossingsgericht en levert direct rende ment op. Deelnemers aan deze leergang verbreden hun kennis op ver schillende bedrijfskundige domeinen en passen deze direct toe in hun eigen Werkomgeving. Aan het eind van de leergang zijn de kosten van de opleiding al ruimschoots terug verdiend door alle verbeteringen die zijn aangebracht. Action Learning-filosofie De leergang is opgezet vanuit de 'Action Learning* gedachte. Dit is een dynamisch concept dat het leervermogen vergroot door te werken met praktijkvraagstukken. Action Learning is uitermate geschikt voor ondernemende mensen die van elkaar willen leren. De dynamiek van management In groep Wérken de cursisten aan hun eigen casus. Daarbij gebruiken ze het 'werkteam' als sparringpartner. De leergang bestaat uit modules die elk een specifiek beleidsdomein be handelt, zoals 'persoonlijk leiderschap', 'HR-management' en 'In novatie- en veranderingsmanagement'. De deelnemers onderzoeken en analyseren hun eigen afdeling of organisatie en schrijven daarvoor een integraal veranderplan dat ze vervolgens ook zelf uitvoeren. Daarbij kunnen zij beroep doen op deskundige begeleiding. Overig cursusprogramma najaar 2011 Door middel van training werkt ZIO resultaatgericht aan de ontwikkeling van de organisatie. Schrijf snel in voor een leergang of workshop voor het najaar 2011. /september Workshop Strategisch Personeelsbeleidsplan 12 oktober Leergang Projectmanagement 13 oktober Leergang De Personeelsadviseur als Organisatieadviseur 17 oktober Leergang Praktisch Leidinggeven 1 november Masterclass Executive Leadership Development 23 november Leergang Verandermanagement Kijk voor meer info op www.zionetwerk.nl ZIO onderzoekt, adviseert en traint Het Zeeuws Instituut voor Organisatieontwik keling (ZIO) begeleidt organisaties door mid del van onderzoek, advies en training, met name op het gebied van leidinggeven, strate gie, HR en interne communicatie. ZIO als partner in de lerende organisatie Net als elk mens doorlopen organisaties een levenscyclus met diverse ontwikkelingsfasen. De overgang naar een nieuwe fase is vaak het moment waarop externe reflectie en onder steuning nodig is om te groeien. In de visie van ZIO is groei niet alleen groter, winstge vender en efficiënter maar ook wijzer, bewus ter en duurzamer. Iedere organisatie heeft zelf de componenten in huis om een dynamisch en zichzelf vernieuwend organisme te worden. Samen met de opdrachtgever brengt ZIO de aanwezige competenties tot ontwikkeling die leiden tot de lerende organisatie. p,cXVieVe Leergang Hoger Bedrijfskundig Een vakantiecheque ter waarde van 300,- voor het nieuwe park Molenheide. De nieuwe en super geïsoleerde bungalows hebben alles in huis om je een aangenaam en comfortabel verblijf te bezorgen. Op Molenheide is voor jong en öud van alles te beleven, waaronder een indoor speelparadijs en zwemparadijs! De Sweetdeal-vakantiecheque geldt voor het huren van een nieuwe vakantiewoning ComfortPlus type Agora (6/8 personen), waarvan het verblijf plaats vindt voor 09/11/2012. De Sweetdeal-vakantiecheque is geldig voor reserveringen, die voor 30/11/2011 gerealiseerd zijn en geldt voor nieuwe boekingen De Sweetdealvakantiecheque t.w.v. 300,- geldt voor een weekend (vr-ma), midweek (ma-vr) of weekverblijf voor maximum 8 personen en kan in mindering gebracht worden op de gepubliceerde tarieven. Zie www.molenheide.be of bel 0032/70 222 034. Niet in combinatie met andere acties/ voordelen en geen restitutie mogelijk. Max. 1 cheque per reservering/bungalow. Reserveringen en annuleringen gebeuren volgens de algemene voorwaarden van Park Molenheide.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 14