Ml Vonk Ter versterking van d zijn we op e interne organisatie zoek naar: Bedrijfsleider Tankonderhoud (tu) Projectcoördinator/calculator Uitvoerder(s) (hbo) IJzerwerker(s) (mbo) (hbo) INDUSTRIAL CONTRACTING Vonk Industrial Contracting B.V., gevestigd in Stellendam, is een vooraanstaande speler op het gebied van tankbouw, tankrenovatie, piping en turn-key projecten in de (petro) chemische industrie. Vonk onder scheidt zich door de integrale en multidisciplinaire aanpak van (complexe) projecten waarbij de klant alle zorg uit handen wordt genomen van het ontwerp tot het ingebruik- stellen van de installatie. Het succes van Vonk is gebaseerd op innovatieve oplossingen (maatwerk), een hoge veiligheids standaard, betrouwbaarheid en een slagvaardige project organisatie. De bedrijfscultuur wordt gekenmerkt door een open en collegiale sfeer, waarin medewerkers volop de ruimte krijgen voor eigen initiatief en verantwoordelijkheid. De organisatie is compact met korte communicatielijnen waar bij flexibiliteit en denken in oplossingen centraal staan. Vonk Industrial Contracting B.V. is succesvol en dat vertaalt zich in een gestage groei van de orderportefeuille en grotere en complexere projecten. Als bedrijfsleider tankonderhoud ben je onder andere verantwoordelijk voor; Het realiseren van en coördinatie en controle op projecten; Het waarborgen van de continuïteit van de bedrijfsprocessen; Financiële bewaking van de projecten; Onderhouden van contacten met opdrachtgevers£n beoordelen van aanvragen van opdrachtgevers. Je rapporteert rechtstreeks aan de directeur. Het profiel: WTB-TU niveau met aantoonbare leidinggevende ervaring; Je beschikt over praktijkervaring in een soortgelijke functie, over een technisch en praktisch inzicht en hebt kennis en inzicht in financiële processen; Je bent stressbestendig, gewend om zelfstandig te werken, bezit uitstekende mondelinge en schriftelijke vaardigheden en commercieel inzicht; Je dient zaken voor elkaar te krijgen en met weerstand om te kunnen gaan; Je bent een strategisch denkèr die zowel lange termijn als ad hoe beslissingen kan en durft te nemen; Je dient een gesprekspartner te zijn voor alle niveaus; Je bent bereid om regelmatig te reizen en hebt geen negen-tot-vijfmentaliteit; Je bezit kennis van lastechnieken en materiaalkunde; Kennis van opslagtanks en/of overslaginstallaties is een pré. Als projectcoördinator/calculator ben je onder andere verantwoordelijk voor: Doornemen bestek en voorwaarden; Uittrekken materialen en opstellen inkoopverzoeken; Bepalen aan de hand van kwaliteits- en veiligheidseisen van werkmethodes en volgorde; Opstellen veiligheidsprocedures en TRA's; Beheersen van het logistieke proces; Plannen inzet mensen en materieel; (Tussentijds) evalueren en beoordelen van de kosten, de voortgang en de kwaliteit; Opstellen kwaliteits- en veiligheidsdossiers; Het opstellen van calculaties en werkbegrotingen; Opstellen van offertes; Opstellen van meer- en minderwerkbegrotingen. Het profiel: HBO werk-en denkniveau; Enkele jaren ervaring in een soortgelijke functie; Je bent de spil tussen ontwerp en uitvoering en moet als teamspeler beschikken over zowel technische als organisatorische kennis; Je bent accuraat, doortastend en flexibel; Je weet van aanpakken en kan goed zelfstandig en gestructureerd werken; Kennis van Microsoft Office is een must en ervaring met Autocad en/of SAP is een pré. Als uitvoerder ben je onder andere verantwoordelijk voor; De dagelijkse leiding over één of meerder projecten; Het uitvoeren van de dagelijkse werkzaamheden conform de Kwaliteits-, ARBO- en milieuvoorschriften van zowel VONK als de opdrachtgever, en dit alles binnen budget en overeenkomstig de vooraf vastgestelde planning; Het aantal in te zetten werknemers op de werkvloer. Dit in overleg met de leidinggevende; Het signaleren van meer- en minderwerkzaamheden en dit vervolgens melden bij de afdeling werkvoorbereiding; Het instrueren (techniek en veiligheid) van alle betrokken medewerkers op de locatie; Het doen van bestellingen (intern en extern) via de afdeling werkvoorbereiding; Het onderhouden van de contacten met medewerkers van klanten en andere projectbetrokkenen. Het profiel: HBO werk-en denkniveau; Enkele jaren ervaring in een soortgelijke functie; Goede schriftelijke en communicatieve vaardigheden; Kennis van kwaliteits- en veiligheidsaspecten en je bent in het bezit van het Certificaat Veiligheid voor Operationeel Leidinggevenden (VCA-VOL). Als ijzerwerker ben je o.a. verantwoordelijk voor: Zelfstandig volgens tekening vervaardigen en samenstellen van staalconstructies en tanks; Het leidinggeven aan één of meerdere junior ijzerwerkers; Het profiel: MBO werk-en denkniveau; Enkele jaren ervaring in een soortgelijke functie; Je bent in staat zelfstandig tekeningen te lezen en te interpreteren; Kennis van kwaliteits- en veiligheidsaspecten. We zien je reactie, bij voorkeur per mail, tegemoet op kholswilder@vonkservices.nl Uiteraard kun je bij ons rekenen op een pakket solide arbeidsvoorwaarden. Wat hebben wij je te bieden? Bij Vonk krijg je volop ruimte om jezelf en je carrière te ontwikkelen. Hierin word je door ons gestimuleerd, onder steund en begeleid. Wij hechten grote waarde aan de permanente ontwikkeling van onze medewerkers. Dit doen we o.a. door interne c.q. externe opleidingen, coaching en praktijkgerichte trainingen. Voor eventuele nadere telefonische informatie voor deze functie kun je terecht bij onze Manager Algemene Zaken, Mw. K. Holswilder, op telefoonnummer 0187-493650. Een psychologische screening maakt onderdeel uit van de sollicitatieprocedure.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 114