van opkomend populisme
5
media
u
47
b
media@wegener.nl
024-3650570
De drijfveer van Guy Verhofstadt is het creëren van een hetere wereld.
Belgische ex-premier is te gast in laatste Zomergasten
Zaterdag 27 augustus 2011
ESMSB
07:00 Little house on
the prairie 08:00 Tom
my Teleshopping 09:00
David Maasbach 09:55
Robs grote tuinverbou-
wing 10:55 Greatest
American dog 11:55
SBS 6 Autosport 12:25
Chef! 13:00Teletrends
15:05 Lotto Weekend
Miljonairs 16:00 De gro
te verbouwing 17:00
Verbouwen verkopen
09:30 Road to London
10:00 Vis TV 10:30 RTL
GP: GP2 - België Live
11:30 RTL GP:DTM-
Nürburgring 11:45 RTL
GP: Dutch Power Pack -
Masters 12:15 RTL GP:
HTC Dutch GT4-Mas
ters 12:45 RTL GP:GP2
-België 13:00 RTL GP:
Formule 1 - België (race)
16:00 RTL GP:WTCC-
Duitsland 16:30 RTL GP:
Rally report 17:00 RTL
Transportwereld 17:30
RTL Autowereld
06:31 RTL Telekids: Fa
beltjeskrant, PipaPan-
da, Wolleke, Uki, Elias,
Chuggington, Brand
weerman Sam, De Koala
Broertjes, Chuggington,
Bibaboerderij, Efteling
tv: De Schatkamer, Bur
gers' Zoo en Waarom,
Ernst, Bobbie en de rest,
Alice achter de scher
men 09:31 Teleshop 8:
Tel sell, Tommy Tele
shopping, Tel sell, Wie is
de chef?
07:00 Born2Cook 07:35
King of the Hill 08:00
One Tree Hill 08:55
Tommy Teleshopping
11:00 Astro TV 12:55
Tommy Teleshopping
13:55 Born2Cook 14:30
Airline 15:00 Gilmore
girls 15:55 Trinny
Susannah: Undress the
nation
06:01 Disney XD: Ama
zing spiez, Super hero
squad show, Yin Yang
Yo, Yin Yang Yo, Re
cess, Phineas Ferb,
Zeke Luther, Genius,
Cory in the house, Os
car oasis, Davincibles,
Spy dogs, Pat and Stan,
Planet sketch, Stitch!,
Disney's The emper
or's new school, Recess,
Carl 2, Hotwheels bat
tle force 5, I'm in the
band, Disney Aaron Sto
ne, Kick Buttowski, Dis
ney's American dragon:
Jake Long, Iron Man ar
moured adventures, Po-
kemon Sinnoh League
Victors, Phineas Ferb,
Zeke Luther
18:00 Van huis naar
thuis, Reality
18:00 Ruige mannen:
Ice road truckers,
Reality
18:00 Extreme home
makeover
18:55 Extreme home
makeover
18:00 Veronica's fun
niest videos. Amu
sement
18:15 Ninja warrior, Rea-
lityprogramma
19:00 De 25 meest hel
se vakanties, Over
zicht
19:00 Beach patrol, Re
ality
19:05 Strong medicine,
Dramaserie
19:55 Grenzeloos ver
liefd, Realitypro-
gramma
19:00 Border security,
Reality
19:30 Border security
USA, Reality
20:30 Wegmisbrui- 20:00 The hitman 20:00 Patch Adams,
kers!, Verkeerspro- Filmkomedie
gramma
20:30 Into the blue,
Avonturen-/ac-
tiefilm
21:30 Red mijn vakan
tie!, Consumenten
programma
21:30 The bachelorette,
Realityprogramma
22:35 Hart van Neder- 22:00 Gangland, Reality
22:20 Stir of echoes,
22:40 Rehab: Party at
land
Thriller
the Hardrock Ho
22:45 Piets weerbericht
tel, Reality
22:55 Reportage: Jay-
cee Lee spreekt:
ik leefde 18 jaar
als seksslavin, Do
cumentaire
23:55 Paradise lost
23:00 Sons of anarchy,
Dramaserie
23:55 K-Ville, Dramaserie
00:55 Nachtmagazine
00:50 Rescue me 00:20 Boston legal
01:41 Sneks 01:16 Sneak preview
03:00 Stoute meiden TV 02:00 Meiden
05:00 Car tracks 04:30 Chat TV
05:30 Veilig scan
00:15 Charmed
01:10 The L word
02:20 Astro TV
02:55 Grenzeloos ver
liefd (h)
04:20 The bacheloret-
te(h)
00:05 Veronica poker:
WPT Series 8
01:05 Nachtprogram
mering: Nacht
club live
04:05 Hart van Neder
land (late editie)
der. Hoewel ze aanvankelijk lief,
leed en vrouwen delen, groeien ze
langzaam uit elkaar omdat ze tot
verschillende maatschappelijke
klassen behoren en meegesleurd
worden door de grote politieke be
wegingen van die tijd: het fascis
me en het socialisme. Bertolucci
getuigt met deze film niet alleen
van engagement, maar ook van
grote cinematografische verbeel
dingskracht. Dit vijf uur durende,
fascinerende schouwspel vol groot
se scènes werd in de bioscoop om
praktische redenen in twee delen
uitgebracht. Nu integraal op televi
sie. Wat voor degenen die niet de
videorecorder te hulp willen roe
pen een lange, maar ongetwijfeld
indrukwekkende nacht betekent.
Zomergasten. Nederland 2 om 20.15
uur. Zomergastfilm: Novecento. Neder
land 2, 23.20 uur.
O
23:25 Supernatural, Hor- 23:15 Studio Ajax, Sport-
rorserie programma
00
10
N>
O
to
to
to
b
O
to
UI
O
n
Omroep Zeeland
18:00 Trugkieke 18:10 Re-
gioNed 19:00 Herhalingen
09:00 Zomerbeelden 10:00 Eu
charistie 11:00 Zomerbeelden
12:15 Vlaanderen vakantieland
13:00 Het journaal 13:25 Het
weer 13:30 Sporza 18:00 Het
journaal 18:10 Thuis 19:00 Het
journaal 19:20 Sportweekend
19:55 Het weer 20:00 1000
Zonnen 20:20 Zoo Australië
20:50 F.C. De Kampioenen
21:30 Villa Vanthilt 22:35 Wit-
se 23:30 Het journaal laat
23:50 Het weer 23:55 Verbor
gen gebreken
07:05 Dobus 07:10 Kwiskwat
07:35 Angelina ballerina 07:50
Kaatjes tralalaatjes 08:00 Piet
Piraat Wonderwaterwereld
08:05 Pippi Langkous 08:30 Jes
Clips 08:35 Kratts in het wild
09:00 Piet Piraat en het zwaard
van Zilvertand 10:10 Oggy en
de kakkerlakken 10:20 George
van de jungle 10:30 De Smur
fen 10:55 De avonturen van
Bïbi SrTina 11:20 Mama Mira-
belle 11:35 Sprookjesboom
11:40 Disney's Alladin 12:02
Jes Clips 12:05 De mysteries
van Alfred Hedgehog 12:15
Disney's Lilo Stitch 12:40
Disney's Kim Possible 13:00
Disney's Phineas and Ferb
13:10 The Daltons 13:20 Rudi
het racevarken 13:45 Stafari
14:00 Amika 14:45 Lazytown
15:10 Opa op zak 15:25 De
Smurfen 15:50 Disney's adven
tures of the Gummi Bears
16:15 Samson en Gert 16:40
De ongelofelijke avonturen van
Kika Bob 16:55 Disney's Le
gende van Tarzan 17:20 Jes
Clips 17:25 Mega Mindy 17:50
X-treem 18:25 Disney's Phineas
and Ferb 18:37 Jes Clips 18:40
Stoked 19:05 Geestige meiden
19:30 Life with Derek 19:52
CANVAS 20:00 Het journaal
20:10 Panorama 21:00 South
Pacific 21:50 De laatste getui
gen 22:40 Panamarenko, multi
miljonair 23:35 Panorama
07:00 Breakfast 08:40 Match of
the day 10:00 Breakfast 11:00
Sunday morning live 12:00
Country tracks 12:55 Week-
weerbericht 13:00 BBC News
13:05 Autosport: Formule 1
16:30 My family 17:00 Spice
Britain 17:30 Escape to the
country 18:30 Songs of praise
19:05 Deadly 60 on a mission
19:35 BBC News 19:50 Region
aal nieuws en weerbericht
20:00 Britain's hidden heritage
21:00 Countryfile 21:55 Week-
weerbericht 22:00 Ocean gi
ants 23:00 BBC News 23:15 Re
gionaal nieuws en weerbericht
23:25 Match of the day 2
07:00 Little red tractor 07:10
Dipdap 07:15 Pinky Dinky Doo
07:30 Garth and Bev 07:45 Oc-
tonauts 08:00 Deadly 60 08:25
Leon 08:30 Arthur 08:55 Junior
Masterchef 09:25 Bear behav
ing badly 09:45 Hotel Trubble
10:15 Jinx 10:35 Wingin' it
11:00 Something for the week
end 12:30 The great British
bake off 13:30 Flog it! 14:15
EastEnders 16:15 Equestrian:
European Eventing Champion
ships 18:30 Autosport: Formu
le 1 GP van België 19:30 Motor-
sport:
MotoGP: Round 12- Indianapo
lis 21:00 Dragons' den 22:00
Page eight 23:40 The hours
07:20 Meister Eder und sein
Pumuckl 08:10 Tigerenten Club
09:10 Die Sendung mit der
Maus 09:40 Tagesschau 09:45
Immer wieder sonntags 11:15
Sportschau live: Atletiek 13:00
Tagesschau 13:03 Sportschau
live: Atletiek 14:00 Sportschau
live: Paardensport 15:00 Heute
fangt mein Leben an 16:30
ARD-Ratgeber: Reise 17:00 Ta
gesschau 17:03 W wie Wissen
17:30 Gott und die Welt 18:00
Sportschau 18:30 Bericht aus
Berlin 18:49 Ein Platz an der
Sonne 18:50 LindenstraBe
19:20 Weltspiegel 20:00 Tages
schau 20:15 Tatort: Lohn der
Arbeit 21:45 Maria Wern, Kripo
Gotland - Schneetraume 23:15
Tagesthemen 23:33 Das Wetter
im Ersten 23:35 ttt - titel the
sen temperamente
sonntags 09:30 Evangelischer
Gottesdienst 10:15 blickpunkt
11:00 ZDF-Fernsehgarten
13:00 heute 13:03 Peter Hahne
13:30 ZDF.umwelt 13:55 Der
König der Bernina 15:25 heute
15:30 Waldrausch 17:00 heute
17:10 ZDF SPORTreportage
18:00 ZDF.reportage: Stress
unter Palmen 18:30 Terra
Xpress 19:00 heute 19:10 Ber
lin direkt 19:30 Der Heilige
Krieg 20:15 Wilde Wellen -
Nichts bleibt verborgen 21:45
heute-journal 22:00 Hautnah -
Die Methode Hill 23:25 ZDF-
History: Die sieben gröfêten Lu-
gen derGeschichte
Duitsland 3 WDR
07:25 FulSball im Westen 07:40
Lindenstrafêe 08:10 Kölner
Treff 09:35 Leos Janacek: Sinfo-
nietta 10:00 DerKlangsucher-
Jukka-Pekka Saraste 11:00
Neusser Bürgerschützenfest
2011 14:00 Alles was recht ist
15:30 Emma -Tierarztin auf Sa
fari 16:00 Cosmo TV Reporta
ge: Nilu und Benjamin - Fiir den
Trauschein nach Danmark
16:30 Gesichterdes Islam
17:00 Grofêstadtrevier 17:50
Tiirkisch für Anfanger 18:15
Tiere suchen ein Zuhause
19:10 Aktuelle Stunde 19:30
Lokalzeit-Geschichten 20:00
Tagesschau 20:15 Wunder-
schön! Danzig und die polni-
sche Ostsee 21:45 Bundesliga
am Sonntag 22:15 Jürgen Bek
ken Der dritte Bildungsweg
23:45 Zeiglers wunderbare
Welt des FulSballs
Discovery
07:50 Extreme explosions:
Newcastle 08:45 Deconstruc-
tion: Waste management 09:15
Deconstruction: Timber 09:40
How do they do it?: Turbo Spe
cials: Total Protection 10:35
Walking the Amazon: Brazil to
the Atlantic 11:30 Beyond sur
vival with Les Stroud: Madagas
car 12:25 Dual survival: Soaked
13:20 The amazing race 14:15
Dirty jobs: Woolen mill opera
tor 15:10 Huge moves: Titanic
towns 16:05 Auction Kings:
Iwo Jima Sword 16:35 Auction
Kings: Love Meter 17:05 How
do they do it?: Turbo Specials:
Automotive Essentials 18:05
American chopper: Senior vs
Junior: Big Guns 19:05 Myth-
busters: Blow your own sail
20:00 Wheeler dealers: VW
Beetle (120:30 Wheeler deal
ers: VW Beetle (2) 21:00 An Idi
ot Abroad: India 22:00 Flying
wild Alaska: Episode 8 23:00
River monsters: The Mutilator
National Geographic
07:00 Richard Hammond's en
gineering connections: Sydney
Opera House 08:00 Cruise ship
diaries: Dirty dancing 09:00
Megastructures: World Trade
Centre Bahrein 10:00 Monster
moves: Moving ancient Egypt
11:00 Fish warrior: Amazon gi
ant 12:00 Britain's greatest ma
chines: 1980s - The future has
landed 13:00 Breakout: The es
capist 14:00 The dog whisper
er: Soggy Doggy, Raging Bandit,
Spooked Hootie 15:00 The dog
whisperer: Pug and the pig, too
much cinnamon, the scared
shepherd 16:00 The dog whis
perer: Animal killer, Spin poo
dle spin, Munching Matilda
17:00 Known universe: Is any
one out there? 18:00 Predator
CSI: The tragedy of the Kruger
crocodiles 19:00 Underworld:
Las Vegas 20:00 America's
hardest prisons: Women be
hind bars 21:00 2012: The final
prophecy 23:00 The border:
Death on the Rio Grande
Animal Planet
07:15 The really wild show
07:40 Natural born hunters:
Camouflage 08:10 Chris Hum-
frey's wildlife 09:05 Must love
cats 10:00 Dogs/Cats/Pets 101
Kittens 10:55 Crocodile hunter:
Spitting cobras of the world
11:50 Great ocean adventures:
Spinner dolphins 12:45 Great
ocean adventures: The giant
sunfish 13:40 Big five challenge
14:35 My cat from hell 15:30
Chris Humfrey's wildlife 16:20
Ray Mears' wild Britain 17:10
Dogs 101Jack Russell, Golden
Retriever, Pembroke Corgi,
Vizsla, German Shepherd 18:00
Kate plus 819:00 Toddlers ti
aras: Miss sugarplum fairy
20:00 Sarah Palin's Alaska:
She's a great shot 21:00 Who
do you think you are?: Brooke
Shields 22:00 Offspring 22:55
Skins 23:50 Lip service
Mr Bean the animated series
07:25 Power Rangers - Samurai
07:50 Planet Sheen 08:40 The
penguins of Madagascar 09:05
T.U.F.F. Puppy 09:30 iCarly
10:20 Victorious 10:45 Wingin'
it! 11:10 Ned's Declassified
11:45 Barnyard 12:30 Johnny
test 13:05 Fanboy Chum
chum 13:50 Spongebob Squa-
repants 14:45 Barnyard 15:10
Wingin' it! 15:35 Best Player
17:10 Fairly odd parents 17:35
The penguins of Madagascar
18:20 True Jackson 18:45 Big
time rush 19:10 iCarly 1§:35
Victorious 20:00 Adventures of
Jimmy Neutron 20:25 Sponge-
bob Squarepants 20:50 League
of super evil 21:00 Gigantic
21:25 True Jackson 21:50 Vic
torious 22:15 Drake Josh
22:40 Zoey 101 23:05 Big time
rush 23:30 Mr. Meaty 00:00
iCarly 00:25 Gigantic
08:00 TMF Hits 12:00 TMF Su-
perchart Non Stop 14:00 TMF
Hits 18:00 TMF Superchart Non
Stop 20:00 TMF Hits
10:15 My life as Liz 10:40 The
family crews 11:05 Moneymak
ers 11:30 MTV Was Here 12:00
40 most shocking celebrity di
vorces 13:40 Short list 14:05
40 most slimmed down celebs
15:55 Short list 16:20 VH1
news presents: The new virgini
ty 17:15 Top 20 celebs gone
good 18:10 Audrina 18:35 My
life as Liz 19:00 Short list 19:30
I Used to be Fat 20:25 When I
was 17 20:45 Hard times 21:10
Skins 22:00 Blue mountain
state 22:50 The family crews
23:15 The Dudesons in Ameri
ca 23:40 Nitro circus
06:25 Pardonnez moi 06:50 Re
flets sud 07:45 Le dessous des
cartes 08:00 Canadees nieuws
08:25 Stars parade 08:50 Chan
ger d'interieurs 09:00 Flash
09:05 TiVi5monde 10:55 Kaa-
melott 11:05 Matière grise
docs 11:35 La vie en vert 11:55
Tous égo en vacances 12:00
Flash 12:05 Jourde rugby
12:50 Sur mesures 13:03 Nec
plus ultra 13:30 Belgisch
nieuws 14:00 Chabada 14:50
Chabotte et fille 16:00 Nieuws
16:30 Acoustic 16:55 Flash
17:00 Partir autrement 17:50
Rêves d'hotel 18:00 Flash 18:10
Passe-moi les jumelles 19:00
J'ai vu changer la terre 19:55
Flash 20:00 Les chéris d'Anne
20:30 Frans nieuws 20:55 Y'a
du monde a Angoulème 21:00
Judex 22:40 Korte film 23:00
Nieuws 23:10 Zwitsers nieuws
23:35 Afrikaans nieuws 23:50
La sainte Victoire
Eurosport
08:30 Atletiek 14:15 Snooker
16:00 Wielrennen: Ronde van
Spanje 17:45 Atletiek 19:00
Snooker 22:30 Autosport
23:30 Motorsports weekend
23:45 Avontuur
07:00 World report 07:15 CNN
Marketplace Middle East 07:30
Earth's frontiers 08:00 World
report 08:15 CNN marketplace
Africa 08:30 The boss 09:00
World sport 09:30 icon 10:00
African voices 10:30 Talk Asia
11:00 World's untold stories
11:30 Inside Africa 12:00
World report 12:30 World
sport 13:00 Piers Morgan to
night 14:00 Fareed Zakaria GPS
15:00 State of the Union with
Candy Crowley 16:00 Interna
tional desk 16:30 Inside Africa
17:00 The boss 17:30 World
sport 18:00 Prism 18:45 CNN
Marketplace Middle East 19:00
International desk 19:30 Earth's
frontiers 20:00 World report
20:30 icon 21:00 Piers Morgan
tonight 22:00 Fareed Zakaria
GPS 23:00 African voices 23:30
World sport
Novecento, de film waarin Bernardo Bertolucci de historie van I
ontvouwt, is favoriet bij Guy Verhofstadt.
07:20 Bibi Blocksberg 08:10 06:25 Roary the racing car
Löwenzahn 09:00 heute 09:02 06:35 Dora the explorer 07:00