Vissorteerders 2 LEDEN RAAD VAN COMMISSARISSEN O' YERK CSG Prins Maurits Engels le/2e gr. 1,0 fte Fabrication Engineer Limagrain HOOFD TECHNISCHE DIENST proefveldmedewerker maïs Stichting Vislos Sorteerregeling te Vlissingen Werktijden zijn van donderdagavond tot vrijdagochtend. 0118-602544 Middelharnis zoekt een docent (m/v) Meer informatie op www.csgpm.nl full-time zelfstandig werkende kok O JobTrack.nl zaterdag 27 augustus 2011 0..,'.' [37 1 SlVOMATIC PRODUCTS SlVOMATIC B. V. gevestigd te Moerdijk, is een internationaal, modern geautomatiseerd productiebedrijf voor kattenbakvulling met vestigingen in Nederland, Oostenrijk en Turkije. Wij zoeken een gedreven kandidaat voor de functie van: met ervaring op het gebied van PLC-besturing In deze veelzijdige functie geeft u leiding aan een team van onderhoudsmonteurs. U adviseert de directeur operations met betrekking tot verbetering en vernieuwing van de productieprocessen. U organiseert het preventieve onderhoud en voert zelfstandig reparaties uit aan ons machinepark. Wij zoeken een kandidaat met een afgeronde MTS-opleiding Electrotechniek en affiniteit met mechanica. Ervaring met PLC-besturing is een absolute must. U heeft aantoonbare werkervaring in een productieomgeving, beschikt over leidinggevende capaciteiten en heeft een hands-on mentaliteit. Sivomatic biedt goede primaire en secondaire arbeidsvoorwaarden. Heeft u interesse in deze functie, stuur dan uw brief met CV naar: Sivomatic B.V. t.a.v. Afdeling Personeelszaken, Postbus 10, 4780 AA Moerdijk, E-mail: pz@sivomatic.nl. Bezoek onze website: www.sivomatic.nl. WOONSTICHTING ETTEN-LEUR (WEL) De woonwensen van onze klanten zijn ons uitgangspunt, we bieden keuzevrijheid en leveren maatwerk. De Raad van Commissarissen treedt op als toezichthoudend orgaan. Wij zoeken een lid op bindende voordracht van de Ondernemingsraad en een financieel deskundige. Voor beide functies zoeken wij een maatschappelijk bevlogen vrouw of man uit Etten-Leur of omgeving die midden in haar of zijn carrière staat. Bekijk onze uitgebreide vacature op www.woonwel.nl Woonstichtlng r—ivi Etten-Leur W* echt wel. www.woonwel.nl Limagrain Nederland is een toonaangevende onderneming in landbouwzaaizaden. Wij veredelen, produceren en/of verkopen uitgangsmateriaal voor maïs, granen, voeder- en gazongrassen, vlas, peulvruchten ep groenbémesters. Vanuit onze moderne faciliteiten in Rilland (Zld.) coördineren wij alle activiteiten voor de Benelux en ontwikkelen wij nieuwe plantenrassen voor Noord-West Europa. We maken deel uit van de Franse Groupe Limagrain, Europa's grootste zaaizaadconcern, met ruim 6.700 werknemers en een jaaromzet van meer dan 1 miljard. Meer weten? Kijk op www.limagrain.nl. Voor onze veredelingsafdeling zijn wij op zoek naar een enthousiaste: Waaruit bestaan je werkzaamheden In deze functie lever je een belangrijke bijdrage aan ons maïsveredelingsprogramma. Afhankelijk van het seizoen werk je op het veld, in de kassen, ben je bezig met het verwerken van de oogst of het voorbereiden van de proef velden. Ons werkgebied strekt zich uit van Zuid-België tot aan Noord-Denemarken. Je bent tijdens het zaaien, oogsten en verzorgen van de proefvelden regelmatig enkele dagen tot een week van huis. Wat je nodig hebt voor deze functie Je hebt een agrarische LBO/MBO-opleiding en bent bekend met werkzaamheden in de land- en tuinbouw. Je hebt verantwoordelijkheidsgevoel, werkt graag in een team en hebt aanleg voor nauwkeurig werken. Bovendien kun je goed met machines en computers overweg. Wil je meer weten Bel voor meer informatie over de functie en/of ons bedrijf met Roelf Suk van de afdeling maïsveredeling, tel. 0113 - 55 71 00. Je schriftelijke sollicitatie kun je sturen naar albert.remijn@limagrain.nl of naar Limagrain Nederland BV, afdeling Personeelszaken, Postbus 1, 4410 AA Rilland. Nederland 45.000 - 55.000 - Vlissingen Heerema Fabrication Group, als onderdeel van de gerenommeerde Heerema Group, werkt met zo'n 1.100 deskundige en uiter mate toegewijde medewerkers aan ontwerp, bouw en installatie van hoogwaardige, omvangrijke en unieke productieplatformen en andere grote staalconstructies voor de olie- en gasindustrie. Vanuit onder meer de werven in Nederland, Engeland en Polen, staan veiligheid, vakmanschap en ultieme gedrevenheid hoog op de agenda. Ter uitbreiding van het team zoeken ze voor de Vlissingen locatie een Fabrication Engineer. Functie In deze functie werk je samen met het bestaande team van engineers aan de uit werking van constructies. Hierbij bepaal je constructiemethoden, procedures en bouw- volgordes. Het opzetten en uitwerken van hijsplannen en hulpconstructies behoort FABRICATION ook tot jouw verantwoor delijkheden. Als technicus zit je dicht op het project. Op loopafstand worden jouw berekeningen uitgewerkt tot een compleet product. Dit product is een miljoenenproject, waarin je door de benodigde vakkundige input zorgt dat complexe projecten opgeleverd worden. Hierbij vormen een tech nische opleiding en kennis van mechanica en sterkteleer de solide basis. Profiel Ervaring in gewichtsberekeningen en span ningscontrole van staalconstructies is een must. Interesse? Voor meer informatie of vragen kun je contact opnemen met, Consultant YER Rotterdam, Thom Knijpers, mobiel 06 - 51 61 36 72 of reageer via yer.nl (zoek op ref.nr 4894100). zoekt op oproepbasis Voor verdere informatie kunt u contact opnemen met de heer G. de Nooijer Bellen na 17.00 uur. The Netherlands Belgium Germany Spain USA www.yer.com m.i.v. 1 oktober 2011 of zo spoedig mogelijk daarna Wij hebben per 1 oktober 2011 een vacature voor een Meer informatie of sollicitatie? Sluisplateau 30 4424 BK Wemeldinge 0113 62 61 00 info@bomdia.nl www.bomdia.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 103