'ides Ongekend veelzijdig. I III I III I m 24/7 proceswater w\ maken en afvalwater zuiveren Doe het maar 36 banen KINDEROPVANG DE BEVELANDEN ZOEKT UNITMANAGER [24-32uur/week] 111111 IIPI 111 Plezier in je werk. Zo doen wij dat! Wie slim is kiest voor sterk! Procestechnicus Terneuzen MBO-niveau 4 E/l Procestechnicus Kapelle MBO-niveau 4 E/I-WTB Schoolverlater Terneuzen zaterdag 27 augustus 2011 O JobTrack.nl De functie: Als unitmanager ben je integraal verantwoordelijk voor het resultaat van de unit. Dit betreft de prestaties van de pedagogisch medewerkers, de klanttevre denheid, de personeelsbezetting, de kindbezetting, kortom alles wat er omgaat in de unit. Samen met de andere unitmanagers vertaal je het strategisch beleid naar het dagelijks werk in de unit. Je denkt op de lange termijn en schakelt op de korte termijn. Voor ouders en samenwerkingspartners ben je het gezicht van Kinderopvang de Bevelanden. Je zorgt er samen met de pedagogisch mede werkers voor dat kinderen in een veilige en prettige omgeving kunnen spelen, ontmoeten en zich kunnen ontwikkelen. Wij bieden: een leuke en verantwoordelijke baan in een enthousiaste organisatie die gaat voor kwaliteit; een maximum salaris van €3.637,00 bruto per maand, gebaseerd op 36 uur per week (CAO-Kinderopvang, schaal 10); prima secundaire arbeidsvoorwaarden zoals reiskostenvergoeding, ziek tekostenvergoeding en korting op kinderopvangkosten voor eigen kinderen. Wij zoeken: Een manager met een HBO werk- en denkniveau en pedagogische kennis. Je beschikt over aantoonbare leidinggevende capaciteiten en hebt inzicht in groepsdynamische processen. Plannen en organiseren gaatje makkelijk af. Je hebt een pro-actieve en ondernemende houding en beschikt over goede mondelinge en schriftelijke vaardigheden. Interesse? Neem contact op! Heb je vragen neem dan 29 augustus a.s. tussen 14.00 en 15.00 uur telefo nisch contact op met Atie Roovers, directeur externe dienstverlening, telefoon: 0113-760217 of 06-23955681. Je kunt je sollicitatiebrief tot uiterlijk 7 septem ber mailen naar: solliciteren@kinderopvangdebevelanden.nl. De sollicitatiegesprekken zijn gepland op dinsdagochtend 13 september a.s. Meer informatie over onze organisatie vind je op: www. kinderopvangdebevelanden. nl. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. DE BEVELANDEN S Bij Voogd Voogd wordt hard gewerkt en toch hebben we er plezier in. Hoe we dat doen? Bij ons krijg je de ruimte om alles uit je talent te halen en een waardevolle bijdrage te leveren aan de ver dere ontwikkeling van onze onderneming. Je thuis voelen in ons bedrijf, op zijn tijd kunnen lachen en aandacht hebben voor elkaar! Voogd Voogd is een gevolmachtigd verzekerings bedrijf en iet-dienstverlener. Wij behoren tot de grootste serviceproviders in de verzekeringswereld met vestigingen in Middelharnis, Rotterdam en Roosendaal. Door ons brede dienstenpakket vind je bij ons uiteenlopende, maar altijd interessante banen. Kijk voor meer informatie over de hier ge noemde en andere vacatures op www.voogd.com. Boomgaardweg 5 3241 LA Middelharnis T 0187 - 488555 I www.vojDgd.com MBO-niveau 4 WTB, Elektrotechniek, AOT of Procestechniek Meer informatie over deze functies én over wat Evides te bieden heeft, vind je op www.evides.nl Water is nooit zomaar water. Daar komt heel wat procestechniek bij kijken. Zo ook bij Evides Industriewater, een dochteronderneming van Evides Waterbedrijf, waar wij ons richten op 'maatwerk in water'. Dit doen we met name voor de chemische-, petro chemische- en voedingsmiddelenindustrie. Wij leveren onze opdrachtgevers diverse soorten proceswater, zorgen voor de zuivering van afvalwater en maken hergebruik van water mogelijk, 24 uur per dag, 7 dagen per week. Als Procestechnicus zorg jij er voor dat de installaties optimaal blijven draaien. |e con troleert en bedient de installaties en houdt toezicht op de processen. Ook het eerste- lijnsonderhoud en het verhelpen van storin gen zijn bij jou in goede handen. Voor de regio Kapelle ligt de nadruk op het uitvoeren van onderhoud aan de installaties, je werkt in dagdienst, met ongeveer eens in de vijf weken een wacht- en storingsdienst. Daar tegenover staat dat Evides je veel ruimte biedt om je te ontwikkelen in je functie, door middel van opleiding en scho ling. Een mooie stap dus. Ben jij risicobewust en analytisch? Heb je rijbewijs B (bij voorkeur ook E) en woon je op maximaal drie kwartier rijden van onze installaties? Dan zoeken wij jou. Kijk voor meer informatie of solliciteer direct op www.evides.nl. industriewater

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 102