Q qp C0l0f0l\ammeberjchten de emotie... familieberichten Wat blijft is familieberichtenonline.nl V J (f> IDensenlinq.nl donderdag 25 augustus 2011 familieberichten 129 Met haar sterke persoonlijkheid heeft Toos voor deze weg gekozen. We hebben haar daarin gesteund en zullen haar altijd in ons hart bij ons dragen. Heel verdrietig zijn wij dat we van onze lieve vrouw en moeder afscheid hebben moeten nemen. Catharina Henrica Verdonschot Toos echtgenote van John Jansen geboren te Tungelroy op 26 november 1961 overleden te Gent (B) op 23 augustus 2011 Nieuwvliet: D.A.A.M. Jansen Tim Ilse "Ik ben dankbaar voor al hetgeen dat ik heb mogen geven en ontvangen Correspondentieadres: Nieuwvlietseweg 31 4504 AD Nieuwvliet De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op zaterdag 27 augustus om 10.00 uur in de Eligiuskerk, Eligiusplein 17 te Oostburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden in besloten kring in Tungelroy (Limburg). Voorafgaand aan de dienst vanaf 9.30 uur bent u in de gelegenheid om de familie te condoleren voor in de kerk. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze als zodanig beschouwen. Vol ongeloof ontvingen wij het bericht van het overlijden van onze lieve collega Toos Verdonschot Wij zullen aan haar blijven denken als een enthousiaste en gedreven persoon. Zij was altijd hartelijk, betrokken en leefde intens met iedereen mee. John, Tim, Ilse en verdere familie wensen wij veel sterkte toe om dit verlies te kunnen dragen. De collega's van Prior Groep Bram, Wilfried, Jeanine, Ingrid, Nicole, Tonny, Wendy, Anita, Cynthia Na een intensief leven van hulp en zorg aan zijn medemensen, en veel hulp als vrijwilliger bij onze schietsportvereniging, is geheel onverwachts ons oud-lid en bestuurslid Jo Lensen op 80-jarige leeftijd overleden. We wensen zijn vrouw Dien, zijn kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte om dit verlies te verwerken. Namens alle leden en bestuur van schietsportvereniging Dow Terneuzen We wisten dat hij ernstig ziek was. Toch heeft het overlijden van Pater Paulus van Winden SMA ons allen diep getroffen. Onze regio verliest in hem een jonge, gemotiveerde en gedreven geestelijk leider, die wij node zullen missen. Onze gedachten gaan uit naar zijn naaste familie, die wij veel sterkte toewensen om dit grote verlies te kunnen dragen. Moge hij rusten in de vrede van de Heer. Bestuur en medewerkers Interparochiële Vereniging Oost Z-Vl Met verslagenheid en droefheid nemen wij afscheid van onze zeer geliefde collega Pater drs Paulus J van Winden S.M.A. Pater Paulus was sinds 1 oktober 2010 onze enthousiaste en inspirerende collega. Het is niet te begrijpen dat hij niet meer onder ons is. De Heer geeft en de Heer neemt. Paulus had een rotsvast vertrouwen in God en hij is nu zijn laatste weg gegaan naar het huis van zijn Vader. Moge hij rust vinden in het huis van God. Zijn collega's; Pater Joop Reurs, sm Ralf Grossert, p.w. Chantal van de Walle, p.w. Chantal van Iwaarden, teamassistente De vice-voorzitter van het bestuur van de Sint Antonius- Parochie te Oostburg Toos Verdonschot is na een kort en hevig ziekbed op dinsdag 23 augustus j.l. overleden in het Universitair Ziekenhuis te Gent. Wij bidden om kracht en inspiratie voor John, Tim en Ilse dat zij wat Toos voor hen betekend heeft, kunnen mee nemen op hun verdere levensweg. Toos was voor ons een loyale, betrokken, doortastende en deskundige vice-voorzitter. Wij danken Toos daarvoor. We zullen in haar geest verder gaan. Bestuur van de Sint AntoniusParochie te Oostburg Het is goed zo, maar wat zullen we je missen. Na vele enerverende jaren hebben wij afscheid genomen van mijn geweldige vrouw, onze zorgzame moeder en lieve oma Elisabeth Andrina Poortvliet-van Beveren Elly ik 26 januari 1947 f21 augustus 2011 Lucas Poortvliet Dirk Marja Nico en Jos Madelief, Julian, Claire Kurenpolder 31 (G31) 4273 LA Hank Elly is thuis. Wij willen met elkaar afscheid nemen van Elly op vrijdag 26 augustus 2011 om 13.30 uur in de aula van de begraaf plaats "Onderlinge Hulp", Zandsteeg 2 te Nieuwendijk, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatshebben. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in boven genoemde aula. Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-0139999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl Eenvoudig, betrouwbaar en veilig adverteren in de Provinciale Zeeuwse Courant

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 29